עד כמה זה חכם לעשות הזמנה מחנות רחוקה מהבית? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה זה חכם לעשות הזמנה מחנות רחוקה מהבית?

Alexkmr

Recommended Posts

עשיתי היום הזמנה מIQPC, ולא שמתי לב שהמחירים בSKYPC ירדו.

בSKYPC המחיר גבוהה רק ב160 שקל.

אני גר באזור מרכז וSKYPC 40 דקות מהבית שלי..לאומת זאת IQPC אני צריך לקחת רכבת. (במידה והיה בעיות או משהו...)

את המחשב אני יקבל עם שליח, אבל לעתיד אם אני יתקל בבעיות עדיף שהחנות תהיה קרובה לבית.

אני חושב שאני יבטל תהזמנה מIQPC, ויזמין כבר מSKYPC. עדיף לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, שתי החנויות טובות אז מבחינת שרות לא יודע אם כדאי לך.

אם בIQPC לקחת שליח עד הבית לא צריכה להיות שום בעיה, חברת המשלוחים היא חברה מסודרת.

מסכים

אבל עדיין מבחינת תקלות (חס וחלילה) זה באסה

אם אפשר לבטל תבטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בישראל עושים הגזמות מכל קילומטר, סביר להניח שאפשר לשלוח את המחשב עם שליח ולשלם 40 שקל ואז תוכל לשלוח 4 פעמים את המחשב בהפרש מSKYPC (או שהחנות תשלחו שליח על חשבונם), ואם לא אז מקסימום אם אין לך אותו תבקש מהורים/חברים שיקפיצו אותך לאשדוד פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שאם תבטל מנחם קצת יכעס אם דיברת איתו חחחח...

להגיד לך משהו החנות באמת הכי אמינה שיש זאת tms.

אחלה אנשים יש שם, ולא רק זה... הם מציעים לך את הדברים הכי טובים, במחירים הכי טובים, הוא גם שואל אותך למה אתה רוצה את המחשב, וכו' וכל הדברים האלו.

הם ממליץ לך על הכי טוב במחיר הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד לך משהו החנות באמת הכי אמינה שיש זאת tms.

אחלה אנשים יש שם, ולא רק זה... הם מציעים לך את הדברים הכי טובים, במחירים הכי טובים, הוא גם שואל אותך למה אתה רוצה את המחשב, וכו' וכל הדברים האלו.

הם ממליץ לך על הכי טוב במחיר הכי טוב.

על תיסחף - אתה לא הפרסומת שלהם

לי יש ניסיון רע איתם...

ואני חוזר על ההמלצה - חנות שתוכל לקפוץ אליה באוטובוס אחד או עם ההורים כמה דקות זה יהיה לך מאוד נוח במקרה של תקלה/שידרוג עתידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים.

כל עוד אתה קונה מחנות אמינה וטובה, אין בעיה לקנות רחוק

אני קניתי את המחשב שלי מנועה מחשבים שנמצאת בחיפה ואני גר באיזור המרכז(רמת גן)

היו לי בעיות עם מחשב שלחתי אליהם, ואחרי שהתגלה שבאמת יש בעיה, הם התקשרו אליי ואמרו שהם לא מחייבים משלוח ולא כלום בגלל שהתקלה באשמתם(חלק תקול)

ולא שתגיד שזה היה חד פעמי, זה היה פעמיים או שלוש(ולא משנה באשמת מי :cool2:) וכל פעם הם כיסו את המשלוחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תיסחף - אתה לא הפרסומת שלהם

לי יש ניסיון רע איתם...

ואני חוזר על ההמלצה - חנות שתוכל לקפוץ אליה באוטובוס אחד או עם ההורים כמה דקות זה יהיה לך מאוד נוח במקרה של תקלה/שידרוג עתידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...