הארד דיסק עלול לגרום לבעיות? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארד דיסק עלול לגרום לבעיות?

stingeR-

Recommended Posts

האם כאשר אמרו לי שהרדיסק שרוף ולקחתי אותו לביתי לבדוק כאשר אני יחבר אותו לIDE ולספק 5V

האם הוא יכול לגרום לבעיה אחרת ברכיבים של המחשב או שזה לא קשור??

כי אם הוא טוב אז הייתה רוצה להשתמש בו ואם לא אז יש עליו אחריות עד דצמבר...

אבל החנות שממנה קנו אותו נסגרה וזה הרדיסק 20GB של WESTERN DIGITAL איפה אני יכול לקבל את האחריות שלי?

http://planet.nana.co.il/gamani/Hardisk.jpg

זאת התמונה של ההארד דיסק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קודם כל יש אחריות, אז מהר מהר לנצל אותה.

2. אני לא רואה שום סיבה שהרד-דיסק דפוק יהרוס את הבקר (אלא אם כמובן מדברים על נזקים פיזיים למעגל החשמלי שיכולים לגרום לקצר).

3. כותרת! כותרת! כותרת! - בבקשה קרא את חוקי הפורום בנוגע לכותרות ענייניות ! או שהתראד ינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אינו באמת 'שרוף'. הכוונה היא כביכול למגעלים מסוימים שנשרפו כתוצאה מסיבה מתאימה. בכל אופן, אל תדאג, לא יקרה שום דבר למערכת שלך.

בקשר לניצול האחריות מEM.. ערוך חיפוש בפורום. לא אחת נשאלה שאלה לגבי הדבר ונענתה בהתאם (קישור לאתר החברה). בהצלחה, בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל על ההארד דיסק רשום שהאחריות שלהם אז הם חייבים לתת לי את האחריות.....

לא?

ומזאת אומרת יעשו לי צרות...?

פשוט החנות שממנה קניתי את המחשב הישן נסגרה לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר להם שהחנות ניסגרה. הם צריכים להחליף לך אותו בלי בעיות.

הרי גם ככה החניות שאנו קונים מהם שולחים את המוצר הפגום לבדיקת היבואן ובמקרה של פגם היבואן מביא אחד חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**OFF**

אני לא רוצה לגנוב את הת'רד או משהו, אבל כיוון שמערכת הפורומים לא עובדת אין לי ברירה, אני חייב לצרוב BOOTABELE דיסק, ואני לא יודע איך, יש לי דיסק שהוא BOOTABLE ואני רוצה לשכפל אותו, ניסיתי CD COPY אבל לא עזר הדיסק שיצא אינו BOOTABLE ניסיתי לעשות קובץ תמונה ולצרוב אותו משם וגם לא עזר,

תודה מראש לכולם naorai

* סליחה פותח הת'רד על הגניבה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...