דעת מומחה על מפרט (6,500 ש"ח) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעת מומחה על מפרט (6,500 ש"ח)

r1sk

Recommended Posts

שלום!

בימים אלו אני שוקל הצעת מפרט בעלת הרכיבים הבאים: (פרו גיימינג+)

(שהיא מסתכמת במחיר של 6,200 ש"ח אחרי הנחה כולל המארז ושיטות קירור שונות)

*ראוי לציין שאין צורך בציוד היקפי*

CPU: Intel i7 920 2.6ghz 1066mhz 8mb cache

Motherboard: Biostar Tpower x58

GPU: Innovision GeForce GTX260 896MB 448Bit

Memory: Platinum Tri Channel Kit (3x1GB) 1333mhz 1.65V

Hard Disk: Seagate SATA 500GB - 32mb

P.Supply: True Power 600W

רציתי לקבל דעת מומחים על המפרט, אם משהו ספיצפי בו לא כשורה, על מנת שלא אקנה מחשב פגום.

(לדוגמה אם העובדה שה-FSB של המעבד הוא 1066mhz ואילו של הזיכרון הוא 133mhz)

תודה רבה לעוזרים, ושבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלי הוא בסביבות ה-6,500 ש"ח במקסימום ואין לי צורך בציוד היקפי, כאשר התנאים שלי הם זיכרון ומעבד i7 920.

בקשר למסך, ברשותי מסך 19 אינץ' של סמסונג, כאשר הרזולוציה המקסימלית שלו היא 1280x1024.

לגבי , ברגעים אלו שאלתי בפורום 'מערכות הפעלה' איזו היא האידיאלית למפרט הנ"ל, עדיין לא קיבלתי תשובה.

אני בעיקרון מוכן להריץ כל מערכת שהיא בתנאי שהביצועים של המחשב ינוצלו באופן האופטימלי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך.

אם אתה לא מתכוון לרכוש מסך גדול . (24" ומעלה)

אין לך שום צורך ב- i7 למשחקים.

יכול להיות שאתה צודק, אבל מן הסתם ש- i7 הוא בעל יכולות וביצועים יותר גבוהים ממעבדי QUAD במחיר בסיסי (לדוגמה Q9650,Q9550), בלי שום קשר לרזולוציית וגודל המסך, הלא כך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל מה גורם לך לחשוב שבהפרש בין 8400+לוח+זכרונות 4GB לI7+לוח+3GB זיכרון לא תוכל לקנות מעבד ושאר רכיבים טובים בהרבה בעתיד הלא רחוק? שיהיה עדיף על ה-I7

אתה בהחלט צודק, אבל ירידת המחירים היא פונקציה אינסופית שכן המחירים יורדים ממש עכשיו בעוד אני ואתה משוחחים. לכן אני לא מתייחס לעתיד ומחיריו ובוחן אילו רכיבים בעלי הביצועים הטובים ביותר, כרגע בהווה, ביכולתי לרכוש.

בנוסף לכך ניתן לומר שבעתיד הלא רחוק ואולי גם הרחוק לא יהיה עלי להחליף או לשדרג, מכוון שכבר ברשותי רכיבים עמידים בעלי ביצועים גבוהים.

בוא נתעלם לרגע מהמסך או המחיר, המפרט הנ"ל אידאלי או קיימת דעה אחרת לגביו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...