Steam - הדיון הראשי - עמוד 284 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

ניסיתי את זה עכשיו דרך שתי מחשבים בבית

זה עובד ממש יפה לפחות תחת חיבור ביתי

אפשר גם לשדר את הדסקטופ ובעצם מה שאתה רוצה

פשוט לפתוח משחק קטן וקל וככה ששידור יתחיל איתו

ואז לצמצם אותו לפינה לעבור לדסקטופ ולשדר מה שאתה רוצה ואפילו לפתוח משחק אחר

ניסיתי לפתוח UNITY ולשדר אותו וזה הצליח אבל רק במידה והמשחק רץ בחלון על הדסקטופ

עריכה"

באמת עכשיו הלכתי למשחק שאני מעוניין בו THE FOREST

ויש שם תחת לשונית BRODCASTS

אנשים שמשדרים

זה אחלה דבר ננסה להסתכל

עריכה" זה פועל אבל נתקע לעיתים דחופות

אבל מגניב לאללה אני שומע שני אמריקאים עם מבטא כבד במיקרופון משחקים ומתלהבים שיש להם צופה

אגב מישהו יצטרך לנטר אחרי השידורים

אם אפשר לשדר דסקטופ בעיקרון כל השטויות שבעולם יופיעו בעמוד של השידורים של המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא משנה כי ב2 המקרים זה היה על JRRTGeF.jpg.

ולגבי הFPS איך אפשר לדעת? כי בדרך כלל Fraps פתוח אצלי ברקע וזה מציג FPS לכל דבר אחר רק לא בשידור בSteam וניסיתי גם עם Dxtory וגם איתה לא היה אפשר לראות FPS בשידורי הSteam .

הוא גם שידר לי ב720p בחזרה זה אמנם היה נחמד אבל ממש לא כמו בTwitch אבל גם לא היה נראה חלק ואפשר היה לשים לב בנוסף היה שלב שהצ'אט בSteam התנתק אז זה דיי הרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מישהו רוצה לעזור לי

יש לי כרגע 31 אלף GEMS באירוע הנוכחי

כל 1000 נמכרים ב 60 סנט כרגע

http://steamcommunity.com/market/listings/753/753-Sack%20of%20Gems

אני חסום מהמרקט עד ה 17 לחודש בגלל שעשיתי טעות וטענתי 5 דולר מחשבון פייפאל חדש

עכשיו אני לא יכול למכור את ה 31 אלף GEMS

אני כן יכול לשלוח את זה למישהו עם חשבון פעיל ועם כסף בארנק סטים והוא יכול לשים הכל למכירה ולקבל באזור של 18 דולר על הכל

אני מבקש שאותו בן אדם ישלח לי WALLET GIFT CARD שיכסה על הסכום

אבל זה צריך להיות עכשיו כי המחיר כרגע 60 סנט ל 1000 GEMS

עריכה" המחיר עכשיו 70 סנט ל 1000 :\

עריכה"

בוצע בהצלחה תודה רבה חבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ניתן להשיג sack of gems?

באינוונטוארי שלך אפשר להפוך דברים ל GEMS

כל דבר נותן ערך שונה הערך הכי גבוה זה 100 GEMS

לפי מה שראיתי הערך הגבוה הולך לדברים שיש אותם הכי הרבה במרקט כמו מאות עמודים של רקעים ל CSGO

בזמן שהאירוע התחיל היו עשרות אלפים עומדים למכירה ב 0.03 ותוך כמה שעות הכל נעלם וכרגע כל הרקעים כבר נמכרים ב 0.09 ככה שלא ממש משתלם לקנות רקעים ולשנות אותם ל GEMS

אבל למי שיש במלאי סתם שוכבים כל מיני דברים מיותרים אפשר להפוך לGEMS למכור ולהרוויח כמה דולרים

מה שעשיתי אישית זה היה לקנות כמה מאות רקעים של CSGO ב 0.03 ואז לשנות אחד אחד ל GEMS השקעתי בזה 10$

אחרי זה נגמר לי הכסף בארנק טענתי 5 דולר מפייפאל חדש שעשיתי לפני שבועיים ונחסמתי עד ה 17 פשוט עשיתי טעות

אבל בעזרתו של בן אדם הצלחתי לשלוח לו את ה GEMS והוא מכר בשבילי נעשה רווח של 18.דולר מהשקעה של 10 דולר

האמת במקור היו לי 48 אלף GEMS אבל סטים פשוט גנבו לי כסף והעלימו לי 18 אלף GEMS בערך של 5.4 דולר כסף אמיתי שהשקעתי

הייתה להם "בעיה" במערכת אנשים השתמשו באיזה EXPLOIT והשיגו כמויות אדירות של GEMS משום מקום והעמידו הכל למכירה בנקודה מסויימת אם אני לא טועה היו מיליונים או ביליונים שלהם למכירה במרקט ב 0.03 סנט לשק של 1000 GEMS

אפשר גם ליצור BOOSTER PACKS בעזרת GEMS בעמוד הזה

http://steamcommunity.com/tradingcards/boostercreator/

וליצור בוסטרים כאלו זה עולה בערך 1000 GEMS מה שאומר שאנשים התחילו ליצור בוסטרים בעלי ערך שוק של 30 סנט וזה עלה להם 3 סנט מה ששיבש לחלוטין את כל המאזן הקיים והוריד את הערך של כל הקלפים

אז הפסיקו את האירוע לכמה זמן

שהאירוע חזר נעלמו לי 18 אלף GEMS שבמידה והיו נשארים הייתי מוכר ב 0.60 בערך כולל של 10$

באמת לא בסדר פשוט גנבו לי כסף ולעוד המון אנשים

רשמית האירוע עוד אפילו לא התחיל הוא מתחיל רק ב 15 לחודש

אולי הערך של השקים יעלה גבוה יותר ברגע שהאירוע יתחיל ויעבור אפילו את הדולר אבל 0.60 היווה הכפלת השקעה מבחינתי אז מכרתי הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי הערך הגבוה הולך לדברים שיש אותם הכי הרבה במרקט כמו מאות עמודים של רקעים ל CSGO

עכשיו מובן לי מה קרה פתאום שנמכר לי אתמול איזה רקע שכבר כמה חודשים עומד למכירה על 0.01$ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לראות בתמונה אנשים מוטרפים שרוצים לקנות רקע לפרופיל ועוד אחד שיעלם שהאירוע יגמר זתומרת רקע זמני

והם מציעים מיליון GEMS

עכשיו כל 1000 נמכרים במרקט ב 0.60 סנט אז מליון זה שווה ערך ל 600 דולר אם אני לא טועה

לפי מה שקראתי יש כמה פרסונות מיוטיוב ו טוויץ שהקהל מעריצים\עוקבים שלהם שולח להם GEMS והם בתמורה זורקים הכל על האירוע פה

מצחיק שעותק של המשחק קואנטר סטרייק מציעים עליו 105 אלף GEMS שווי ערך ל 63 דולר בזמן שהמשחק עולה 7 דולר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...