Steam - הדיון הראשי - עמוד 280 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

roee במידה במידה ואתה מאקטב לחשבון הסטים שלך את complete pack תקבל את כל ה-DLC הכלולים בו אך המשחק עצמו (ללא כל ה-DLC) "ייאבד" ולא תקבל עותק נוסף.

ואשמח גם לקבל תשובה לשאלה שלי מהעמוד הקודם: אם אני רוכש משחק מהסטים הרוסי שזול בכמעט 50% גם ב-Sales השונים האם הם יעבדו לי כרגיל? כלומר מה הפרוצדורה? והאם יש סכנה לחשבון שלי ואני אאבד את כל המשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hadarK

לא נראה שיש על המשחק הגבלות אזוריות כלשהן, אני מאמין שיעבוד תקין. אבל עד שמישהו באמת ינסה לא נוכל לדעת ב- 100%. על פי כמה חיפושים אנשים כוללים אותו תחת הכותרת "region free"

http://steamdb.info/sub/33532/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהוא נעלם זה פשוט כותב שיש שגיאה והרכישה לא הושלמה

- - - תגובה אוחדה: - - -

זה מה שזה כותב:

"An unexpected error has occurred. Your purchase has not been completed. Please contact Support.''

ולפי מה שראיתי זו בעיה נפוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ב-Steam ממשיכים לעבור לתמחור איזורי והיום הם הוסיפו תמיכה בעוד 11 מטבעות מקומיים. כמעט תמיד המחירים בפועל גבוהים יותר מהמחיר המקורי בדולרים, לפעמים בפער גדול. אני מקווה שישראל תצליח להתחמק מהיוזמה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב האיזורים האלה משחקים נמכרים במחיר מוזל, סביר להניח שגם אם המחיר יעלה טיפה העמלות המרה יאזנו את זה. הקנדים כניראה ידפקו הכי הרבה...סביר להניח שהם יתחילו לשלם משהו שקרוב יותר ל 50 יורו. אם יעבירו את יש 2 אפשרויות, או להצמיד ל 50 יורו או להצמיד למחיר באנגליה, הצמדה לאנגליה תהיה עדיפה אבל ההסטוריה מראה שברגע שעוזבים את הדולר המחיר קופץ ל 50 יורו ויותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...