Steam - הדיון הראשי - עמוד 281 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקישור השני לא כל כך מעודכן, סטים עבר הרבה שינויים בזמן האחרון וקניה מאיזורים שונים קשה יותר מבעבר. כרגע אין לנו מה לדאוג אבל אתה יכול לתרגם את המחיר הרוסי ולראות ששם המחיר באופן קבוע זולים יותר. שאר האיזורים זה מדינות שידועות במחירים מוגזמים (חוץ מאנגליה וגם שם יש עליה במחירים בזמן האחרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בדקתי כמה משחקים והמחירים ברוסיה זולים יותר. אני מוכן לשלם את המחירים של ארה"ב, אבל אין מצב שאשלם מחירים כמו באירופה. זאת תהיה הזדמנות מצויינת להתחיל לסגור את באקלוג המשחקים שלי במקום לקנות עוד ועוד משחקים ;-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו קטן שאני עובד עליו, מישהו מעוניין בדבר כזה? (סקר קהל קטן לפני שאני משקיע עוד זמן לעשות משהו שלא יתפרק בעוד שבועיים. מידע נלקח מ- howlongtobeat.com)

מדובר על תוסף לכרום (אפשרות לסקריפט גריזמאנקי לתאימות גם לפיירפוקס)

sg9ZzXL.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי למה לא? סתם העצלנות של לפתוח אתר נוסף ולחפש בו... אתה כבר נמצא בעמוד סטים של המשחק, כבר מצאת אותו, למה שלא כל המידע יהיה שם?

לדוגמה התוסף של db - כל המידע כבר קיים באתר של db, למה תוסף שיכניס את המידע לעמוד משחק בסטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו קטן שאני עובד עליו, מישהו מעוניין בדבר כזה? (סקר קהל קטן לפני שאני משקיע עוד זמן לעשות משהו שלא יתפרק בעוד שבועיים. מידע נלקח מ- howlongtobeat.com)

מדובר על תוסף לכרום (אפשרות לסקריפט גריזמאנקי לתאימות גם לפיירפוקס)

sg9ZzXL.png

רעיון יפה אני בעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PAC-MAN™ Championship Edition DX+

http://store.steampowered.com/app/236450/

בחינם איזה שבוע

בפוקס שמתי לב בכלל עם כל המשחקים שיש לי בספריה

המשחק הזה ממש קל לקבל PERFECT GAME

זאת אומרת להשיג את כל ה achievements

יש לי שלושה משחקים מושלמים סך הכל וזה אחד מהם לקח לי שעה + להשיג גם משחק כיף אבל נראה שיש לו מלא DLC לשלבים ולא הייתי קונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני איזה שנה קניתי MAX PAYNE 3 שהיה באיזה 2-3 דולר ואמרתי זה חייב קנייה

רק היום התחלתי לשחק

חייב להגיד זה משחק מרשים גראפיקה ממש מושקעת והאנימציה על הדמויות מרגישה מציאותית וגם האיכות של הפנים ודברים כאלו

מעבר לזה איך שהעלילה זורמת והמשימות ממש אהבתי את המשחק

גם הסאונד והדיבורים של הדמויות יש איכות

לא סתם זאת התקנה של 30 גיגה רואים את זה במשחק

רק חבל שאני לא מספיק להתרשם מהמקומות כי הם עוברים מהר ועסוקים בלירות לאנשים בפרצוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...