הצילו הלוח אם שלי מצפצץ הזעקה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצילו הלוח אם שלי מצפצץ הזעקה

RED_ALERT

Recommended Posts

קיבלתי היום את המחשב חיברתי הכל ונשאר רק עניין החשמל אז קיבלתי כבל מהמארז והוא לא התאים לחשמל של הארץ אז לקחתי כבל ממחשב אחר חיברתי נדלקה איזה נורה אדומה בלוח

הפעלתי ואז אחרי שניה הלוח מתחיל לצפצף הזעקה ישר כיבתי את המחשב והתחלתי לבדוק מה הבעיה ולא מצאתי

מישהו יכול לעזור לי? SOS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה ממש שניה

ישר אחרי שניה שאני מדליק הוא עושה הזעקה

אני ממש לא מאמין שתוך שניה הוא מתחמם יותר מדי

ויש לי מים ככה שזה בעיה בשבילי עכשיו לחבר את זה

תבדוק בחוברת של הלוח אם מה הגורם לצפצוף... אולי אלה הזכרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדרך כלל לא מקלל אבל:

תגיד מה אתה אידיוט?

אסור למעבד לעבוד אפילו שנייה ללא היטסינק, החום של מעבד יכול להגיע ל120 מעלות בשניה אחת ללא היטסינק..

צר לי... אבל אל תעשה דברים שאתה לא מבין בהם, אם יש לך מזל, הלוח זיהה שאין היטסינק ולא ניגרם נזק,

אבל יכול מאוד להיות שהלך לך המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המזל שלך זה שלא מזמן יחסית שמו הגנות טרמיות בלוחות, אחרת בטוח שהמעבד שלך כבר היה מת.

גם ככה לא בטוח שהוא חי אחרי שעשית לו את זה כמה פעמים.

אתה מוזמן להוריד וידאו של מעבד עולה באש פה:

http://www.tomshardware.com/cpu/20010917/heatvideo-05.html#download_the_first_toms_hardware_test_lab_video

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדרך כלל לא מקלל אבל:

תגיד מה אתה אידיוט?

אסור למעבד לעבוד אפילו שנייה ללא היטסינק, החום של מעבד יכול להגיע ל120 מעלות בשניה אחת ללא היטסינק..

צר לי... אבל אל תעשה דברים שאתה לא מבין בהם, אם יש לך מזל, הלוח זיהה שאין היטסינק ולא ניגרם נזק,

אבל יכול מאוד להיות שהלך לך המעבד.

נכון מאוד.

אם אתה מתעניין וקורא קצת באתר היית רואה שבמיוחד בקיץ אנשים מתלוננים על המעלות שלהם עם מעבדי .

להפעיל מעבד בלי Hsf זה פשוט לשרוף את המעבד על המקום!

אני מקווה בשבילך שהמעבד לא נישרף או לא נפגם.

אבל באמת שאתה מדבר על מעבדים של זה היה באמת מעשה מטומטם להפעיל אותו בלי Hsf. מקווה שלמדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חכם להפעיל שום מעבד בלי סינק.

וכמו שפרה פרה אמר, רק בנימה יותר "נחמדה", אל תתעסק/ו במשהו שאתה לא מבינים בו, הוא יודעים מה אתם עושים לפחות 95% אחוז.

יום טוב, מחזיק לך אצבעות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המזל שלך זה שלא מזמן יחסית שמו הגנות טרמיות בלוחות, אחרת בטוח שהמעבד שלך כבר היה מת.

גם ככה לא בטוח שהוא חי אחרי שעשית לו את זה כמה פעמים.

אתה מוזמן להוריד וידאו של מעבד עולה באש פה:

http://www.tomshardware.com/cpu/20010917/heatvideo-05.html#download_the_first_toms_hardware_test_lab_video

WOW מ-ג-נ-י-ב !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני בודק אם המעבד שרוף?

א. סליחה על ה"אידיוט", אבל זה באמת דבר מאוד אידיוטי לעשות, זה כמו לשים במכונית מים במקום בנזין.

ב. איך בודקים אם הוא שרוף? אתה יכול להתחיל בלהריח אותו, 2. תזמין או תקנה HIT-SINK ומאורר ב100 ש"ח (וגם משחה טרמית טובה),

יש מדריך טוב באתר כיצד למרוח ולהתקין את ההיטסינק והמשחה בצורה נכונה, ואם המחשב נדלק, אלוהים אוהב אותך, אם לא, אז לא.

ולגבי הסירטון... ישן נושן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

א. סליחה על ה"אידיוט", אבל זה באמת דבר מאוד אידיוטי לעשות, זה כמו לשים במכונית מים במקום בנזין.

ב. איך בודקים אם הוא שרוף? אתה יכול להתחיל בלהריח אותו, 2. תזמין או תקנה HIT-SINK ומאורר ב100 ש"ח (וגם משחה טרמית טובה),

יש מדריך טוב באתר כיצד למרוח ולהתקין את ההיטסינק והמשחה בצורה נכונה, ואם המחשב נדלק, אלוהים אוהב אותך, אם לא, אז לא.

ולגבי הסירטון... ישן נושן....

Heat sink

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...