מחפש פלאפון טוב, פשוט וזול ( ממש זול). - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פלאפון טוב, פשוט וזול ( ממש זול).

דיוגנס

Recommended Posts

נהרס לי המכשיר מוטרולוה v3 אחרי שנתיים של שימוש. מחוסר ברירה אני צריך לקנות אחד חדש.

אני מחפש מכשיר טוב, וזול ( לא דור 3) עם סבירה ( לא חובה) וזהו... עדיף שיהיה צדפה כי אני כבר רגיל, אך אתפשר גם על בלוק טוב.

תקציב: עד 500 שקל. 700 שקל רק אם באמת מדובר במכשיר בעל יתרונות בולטים על הזולים.

אה אני באורגנ', אבל המכשיר אני קונה מחנויות .

זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך.... אין לי ראש לרוץ לתיקון או ליפול בפח. אני מעדיף לקנות בחנות פרטית עם שנה אחריות.

שמתי עין על הנוקיה 3500classic, אבל הצעות אחרות יתקבלו בברכה. העיקר שתיהיה בטריה נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תטייל בזאפ, תראה את הנוקיה הזולים.

ב 360-400 שקל יש לך צדפה של נוקיה, 1.3 (גם ככה לא תוציא צילומים טובים גם עם ה 2 מגה) שסה"כ נראה פשוט ואני מאמין שיספק אותך.

הייתרונות של ה 3500 זה מסך יותר טוב ומצלמה יותר טובה, והוא עולה 200 שקל יותר.

תעשה את השיקולים שלך. בהצלחה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את הנוקיה 5000. לפי הנתונים פחות או יותר כמו ה 5300, אבל עיצוב אחר ופחות 50 שקל.

בקיצור, תבדוק את הנתונים של הטלפונים במחירים האלה, אני מניח יהיה הכי משתלם. תראה מה הכי מתאים לך מבחינת העיצוב/פיצ'רים/מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד אהבתי את הנוקייה 5000.

השאלה היחידה שנשאלת היא, איך אני מעביר את התמונות שצילמתי מהמכשיר למחשב? אין שום חיבור למכשיר...אולי דרך בלוטוט'?

אם כן, אז אני חושב שארכוש ( במידרה ואמצא בכלל בחנויות בירושלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי עליו, אבל קראתי את התגובות.

- בטריה מאוד מאוד חלשה.

ולמרות שאני לא משתמש ביישומים מתקדמים, כבר התרגלתי לטעון את הv3 שלי פעם ב 4 ימים...

אם ה6130 מצריך טעינה יומית, אז הערך שלו יורד בעיני, למרות העיצוב היפה ושלל הפונקציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בקשר לבטריה שלו, אבל הוא עולה 200 שקל יותר ובתכלס מה ששונה בו זה בעיקר העיצוב לפי מה שאני רואה. תקנו אותי אם אני טועה.

ה 5300 וה- 5000 נראים הרבה יותר טוב לדעתי.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=596141

לא דור 3 מה שאומר זמני גבוהים יחסית.

טלפון מהמם (לדעתי לפחות..)

נגן מוסיקה מעולה.

דק מאוד ונוח, לא ירגיש שונה מאוד מה V3.

במה הוא שונה מה 5000 וה 5300 שעולים 200 שקל פחות ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ה 5300 עולה 30 ש"ח פחות ממנו.. הוא סליידר מגושם יותר. כעקרון הבחירה העיקרית ביניהם זה מה אתה מעדיף, קנדיבאר דק, או סליידר מגושם (אני אוהב את שתי התצורות, עם יתרונות וחסרונות לכל אחת שאין לי כח לפרט כרגע)

2. לגבי ה-5000:

1.דבר ראשון.. הוא הרבה פחות יפה לטעמי :silly:

2.אין לו את הכפתורים לשליטה על הנגן בצד המסך.

3.הנגן בו לא מתקרב לרמה של הנגן ב-5310 (ההבדל בנגן בין XM לנוקיה רגיל הוא כמו ההבדל בין טלפון מסדרת K אל סדרת W של SE- הרבה פחות איכותי מבחינת הסאונד, ונוחות בכללי)

אבל אלו הבדלים שלרוב המשתמשים הפשוטים לא יפריעו.. יש גם הבדלים רציניים יותר:

מסך הרבה יותר איכותי, 16M צבעים לעומת 56K, ויש הבדל ענקי.

סוללה- 5.33 שעות דיבור מוצהרות לעומת 4.75 (860 mAh לעומת 700 mAh)

הרחבת זכרון! (אתה מוזמן לבדוק, גם אני הייתי מופתע ששמעתי שאין בו.)

ממדים קטנים יותר (לא קריטי, אבל עדיין יש הבדל מורגש ונראה לעין)

מקשי המספרים- ב-5000 יש לך 4 שורות, לעומת ה-5310 שבו כל הכפתורים נפרדים. יש לי נסיון די רע עם החלוקה הזאת (של השורות) מ-3100 שהיה לי בזמנו.

ה-5000 הוא טלפון מאוד תקציבי ופשוט (ומוגבל מאוד) ואין מה להשוות אותו ל-5310 שממותג כטלפון מוסיקה לא תקציבי.

אם ההבדלי מחירים היו כמו בארה"ב, שם ה-5000 עולה כפול ואף קצת יותר מה-5300 אולי היה משתלם לקחת את ה-5300.

אבל ה-5310 נכנס לו בתקציב, ומציע הרבה יותר.

בסופו של דבר טלפון שהוא יותר יהנה ממנו הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, ו 16 מגה מובנה בפלאפון בלי כרטיס הרחבה מספיק לך לתמונות?

ה 6131 טלפון די בעייתי, אתה מוזמן להריץ עליו חיפוש בפורום.

והסוללה שלו לא משהו, נגמרת תוך בערך יומיים בשימוש רגיל. (יחסית לטלפון שהוא לא דור 3 זה ממש נמוך.)

ותקרא על שאר ההבדלים שרשמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...