הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 83 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עדיין משתמש ב310.70 , ביצועים די חלשים בfar cry 3. האם שידרוג לדריבר הזה ישפר משהו? (gtx 660 OC)

לפי נווידיה כן.

על כמה אתה מריץ אותו?

אני מריץ אותו על ההגדרות המומלצות של נווידיה(סוג של HIGH)+2XMSAA בלי נפילות חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. עצוב שכל מה שאנחנו מקבלים אלו פורטים עלובים שלא מנצלים אפילו 50% מהיכולות של הכרטיסים.

כנראה דור הבא אני אעבור סופית לקונסולות (למרות שהPS3 שלי די מעלה אבק).

גם לי נראה,להשקיע כל כך הרבה במחשב ולקבל מעט מאוד בתמורה,חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם השקעתם את כל הכסף על המחשב רק בשביל משחקים?

אני אישית לא , כי הדבר היחיד שלא הייתי קונה זה הכרטיס מסך והוא עלה לי 1070 , הקונסולה הכי זולה שיש.... , וגם לו יש לי שימושים נוספים מעבר למשחקים.

אל תשכחו שבקונסולות המשחקים יקרים מאד , ולעומת זאת למחשב יש משחקים במחירים מאד משתלמים ואפילו כשהמשחק יוצא הוא בדרך כלל יותר זול למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישו שכח איך זה לשחק על PS3? אם הוא מחובר לטלויזית HD הוא פשוט בלתי שחיק (ועדיין נראה מחורבן). אני מעריך שה FPS יורד שם לרוב אל מתחת לקו ה 25. לא חסרים משחקים נוספים בקונסולות שרחוקים מאוד מלרוץ חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר טוב מאוד, אבל תלוי איזה, IV פשוט בושה איך שזה רץ... גם ב-PS3 וגם במחשב (יש לי לשניהם)

מדהים שה-560TI שלי התקשה איתו, וגם ה-680 לפעמים מגמגם (הפורט הכי גרוע, ולא שזה נראה קרייסיס 3 או משהו :facepalm: )

עכשיו אני לא יכול לבדוק את IV כי הכונן האופטי שלי לא מחובר (אני עצלן, אני עצלן, אני עצלן!), וכן, קניתי את המשחק על מדיה אופטית :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עובד, ראה עריכה, יש להם תהליך מיוחד למשחקים של מיקרוסופט (כאילו, live)

אני ממש שונא את עכשיו, כזה כלי לא נוח.. (לא לציטוט!) תוכנה שלא עושה כלום (מנהל הורדות בקיצור) ובאתר אי אפשר להוסיף משחק שכבר רכשת (לא בדרך קלה שנראית לעין) למרות שבחשבון שלי רשומה "פעילות" במשחק הנ"ל :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הגדרות מולצות ל660 עם הדרייבר החדש? משום מה דילגו עליו בהמלצות ואין אותו בGE.

יש בכלל שיפור עם הדרייבר החדש?אני מפחד שהוא לא יציב-אבל עם הדרייבר הOFFICIAL האחרון אני לא מצליח להריץ על LOW בלי נפילות FPS.....

עד כדי כך המצב ?

אני ניסיתי היום את הבטא על ה6850 שלי עם דרייבר מעודכן ל13.2 בטא 3 ועל High בלי AA על 1920X1200 יש FPS *הגיוני* של 25-30 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...