הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 76 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

310.64, GTX 660

בFAR CRY 3 כבר קרה לי כמה פעמים שפתאום כל המסך נהיה ממש ממש מוזר, וגם אחרי שאני יוצא מהמשחק זה קורה בדסקטופ ואי אפשר להפסיק את זה בלי ריסט!!! ניסיתי גם להפסיק את הOC כשזה קורה, ובמילא הOC לא בפעולה כשאני בדסקטופ, התדרים היו ממש נמוכים על מצב 2D וזה עדיין המשיך. אני ממש מקווה שזה הדרייבר ולא הכרטיס שלי כי הוא חדש.

קרה לעוד מישהו ? אין לי מושג אפילו איך לתאר את התופעה הזאת ככה שאני לא יודע איך לחפש עליה :\ זה בהחלט לא ארטיפקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו ותקשיבו טוב אני עם הכרטיס GTX260 216 והדרייבר הזה העלה לי תביצועים ב10 15 אחוז תלוי באיזה משחק.

מרגישים את ההבדל ואני ממליץ עליו בחום

הדרייבר שאני מדבר עליו הוא: 310.64 Beta

הייתי חייב לפרסם תגובה כי זה באמת השפיע לי על הביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה כנראה GTX660 בימים הקרובים ומשדרג מHD5850,מישהוא פה שיחק כבר FC3 ולהביא רשמים מבחינת ביצועים על הגדרות מקסימליות+AA?

אני שחקתי מעט בקמפיין

אני יכול להעלות סרטון בערב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה. מאז שהתקנתי את הgtx660 שלי. המוינודס 8 לא עובד טוב במצב מטרו יש הרבה מקומות שחורים לא תקינים

לפני זה היה לי hd4000 שמובנה בi3570k זה יפתור את הבעיה אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה כנראה GTX660 בימים הקרובים ומשדרג מHD5850,מישהוא פה שיחק כבר FC3 ולהביא רשמים מבחינת ביצועים על הגדרות מקסימליות+AA?

לפני שניה הגבתי מעלייך... 660GTX@1230MHZ 3570K@4.6GHZ , על אולטרה, סך הכל 1680X1050 וללא AA - ויש מקומות שלא עובד כל כך חלק וMOUSE LAG גדול. זה לא משחק סופר אקשן בסגנון של COD אז לא תהיה בעיה לשחק ככה מבחינת המשחקיות, אלא רק אם זה מפריע לך לעיניים. אבל יש הרבה מקומות שעובדים חלק ממש (עם MOUSE LAG קטן... למרות PRE RENDERED FRAMES/VSYNC OFF)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה. מאז שהתקנתי את הgtx660 שלי. המוינודס 8 לא עובד טוב במצב מטרו יש הרבה מקומות שחורים לא תקינים

לפני זה היה לי hd4000 שמובנה בi3570k זה יפתור את הבעיה אולי?

זה לא מתאים לכאן, פתח נושא חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה-Release Notes, תיקונים עיקריים בהשוואה לבטא אחרון:

Changes and Fixed Issues in Version 310.70

The following sections list the important changes and the most common issues resolved

since version 310.64. This list is only a subset of the total number of changes made in this

driver version. The NVIDIA bug number is provided for reference.

Windows Vista/Windows 7

* [Assassin’s Creed 3]: Shadows flicker in the game.

* [GeForce 500/600 series][battlefield 3 Multiplayer]: The game may crash to the desktop with the message “bf3.exe stopped working”.

* [GeForce GTX 570/580][Call of Duty: Black Ops 2]: “Driver Not Responding” error occurs in the second half of the first level of the game, when the gamer’s helicopter is shot by a rocket.

* [GeForce GTX 650 Ti][Hitman: Absolution]: “Driver Not Responding” error may occur after a few minutes of game play when Global Illumination and Tessellation game settings are set to ON.

* [GeForce GTX 680][Final Fantasy XIV Online]: The game crashes with a message that the device was lost.

* [Quad SLI][surround][GeForce GTX 690]: The system locks up when playing games in Surround mode.

* [sLI][Far Cry 3]: EXE names for 3 need to be updated in the NVIDIA profiles.

Windows 8

* [sLI][Far Cry 3]: EXE names for 3 need to be updated in the profiles.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהיתה טעות, דריבר 310.70 תוייג כ-WHQL (ראיתי גם איזכור ל WHQL Candidate), אבל עכשיו שונה בחזרה ל-Beta.

מרגיז כי כבר עדכנתי עמ' ראשי... אז עכשיו שוב ערכתי, העברתי לבטא, ואני משאיר את ה-WHQL ריק מתוכן עד השחרור הבא. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...