הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 19 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו נוסף נתקל בבעייה של אי-הצלחה בהתקנת הדרייבר החדש?

אני עם ויסטה אולטימט 64ביט,SP2,גם דרך האתר של נווידיה וגם דרך UPDATE אני מנסה להתקין את הדרייבר...ההתקנה מצליחה אבל הדרייבר לא מתעדכן בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר שאמרתי לטוקסיק, אני גם מציע שאולי תבקרו בפורום של NV לראות אם יש פיתרונות (ולראות אם לעוד אנשים יש בעיות)...

עריכה:

קראתי בעצמי, נראה שיש לדי הרבה אנשים בעיות עם הדרייבר הספציפי הזה, מה שעובד לאחרים זה ממחיקה ודרייבר סוייפ עד פירמוט,

בכל אופן תחזרו אחד אחורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לתופעה מוזרה עם 190.38.

כשאני מריץ משחקים מסוימים לדוגמא crysis או protoype בוקע מין זמזום בתדר גבוה מכרטיס המסך.

במשחקים אחרים אין בעיה וזה בוודאות לא קרה עם 186.18.

עוד מישהו נתקל בתופעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לתופעה מוזרה עם 190.38.

כשאני מריץ משחקים מסוימים לדוגמא crysis או protoype בוקע מין זמזום בתדר גבוה מכרטיס המסך.

במשחקים אחרים אין בעיה וזה בוודאות לא קרה עם 186.18.

עוד מישהו נתקל בתופעה?

תן לי לנחש יש לך 260 ? , לי זה קורה במסך הפתיחה ובתפריט של sims 3 בזמן המשחק "היזמזום" נעלם , כמה חברים שנתתי להם לבדוק את העניין טענו שכניראה אני הוזה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לנחש יש לך 260 ? , לי זה קורה במסך הפתיחה ובתפריט של sims 3 בזמן המשחק "היזמזום" נעלם , כמה חברים שנתתי להם לבדוק את העניין טענו שכניראה אני הוזה ...

למה לנחש שאפשר ללחוץ על "מפרט מחשב" ולראות בדיוק איזה כרטיס יש לו??

(וכן , יש לו 260)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wtf יש משהוא דפוק בדרייבר הזה נניח אני ניכנס למשחק והכרטיס מיתאמץ ויש רעש מהמאוורר כי המאוורר אצלי על אוטומט,אז יש רעש חזק כי הוא על איזה 84-95% ,ובדרך כלל שהייתי יוצא אז אחרי איזה 3-4 דקות המהירות מאווררר יורדת לבד פה זה ממש דפוק אני יוצא מהמשחק,המעלות יורדות מ 75 ל 50 ועדיין מהירות המאוורר לא יורדת,ואני חייב לכבות תמחשב לתת לו לנוח ולהדליק,והכי מוזר שאחרי שאני בודק מעלות שהמחשב שקט זה שוב על 50 מעלות והמאוורר ירד ל 40% והמחשב חוזר להיות שקט למה זה ככה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך קובעים פרופיל למאוורר? ומה זה עושה? כי פעם זה פשוט היה על אוטומטי הייתי יוצא מהמשחק וזהוא אחרי כמה דקות המאוורר היה יורד ל 40% ואחשיו הוא לא יורד מ 84%

עריכה:שמתי לב שאחרי ריסט למחשב המאוורר חוזר ישר ל 40% והרעש מפסיק,זה ניראה כאילו שאני יוצא מהמשחק המאוורר ניתקע אל אותו מהירות,יענו לו שם לב שיצאתי מהמשחק,ואחרי ריסט אז פיתאום המהירות של המאוורר חוזרת לעצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...