הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 16 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כפי שערכתי קודם, ה-190.15 שוחרר יום לפני ה-186.18 WHQL. הוא תומך opengl 3.1 ובמקור תוכנן ל-.

עדיף 186.24 בטא ששוחרר מס' ימים אחרי ה-186.18 WHQL (במידה וה-186.18 לא מתאים לך כמובן)

אני משתמש בבטא 186.24 ואני מרוצה.[br]פורסם בתאריך: 9.07.2009 בשעה 18:56:38

שוחרר דריבר בטא 190.38, ניתן להורדה באתר הבית של . עודכן עמוד ראשי :xyxthumbs:

קצת על power-management:

Power Management mode (only for and Seven)

Many graphics cards support multiple performance levels so that the PC can save power when full graphics performance is not required. To provide more control over these power management capabilities, has added the Power Management Mode control. The control consists of two settings: Adaptive and Prefer Maximum Performance.

* 1/ Adaptive: This is the default setting in which the graphics card monitors GPU usage and seamlessly switches between modes based on the performance demands of the application. This allows the GPU to always use the minimum amount of power required to run a given application, and can allow even older 3D games to run in lower power modes if the game does not require full 3D performance. recommends this setting for best overall balance of power and performance.

* 2/ Prefer Maximum Performance: This setting lets you maintain the card at its maximum performance level when 3D applications are running regardless of GPU usage. This option can be set Globally (for all 3D applications), or an application profile can be created under Program Settings to set the preference for a particular 3D application. This feature is supported only on select 9 Series and later GPUs and applies

only to and OpenGL‐based applications

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום, תתקן את התאריך שחרור.

תוקן :P

הרצתי כבר כל מני משחקים, בינתיים אין לי תלונות על בטא 190.38[br]פורסם בתאריך: 18.07.2009 בשעה 19:51:22

שוחרר היום דריבר רשמי WHQL 190.38, עודכן עמוד ראשי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העידכון.

אפשר לשאול איך אתה יודע מתי הוא יוצא? (אני מניח שאתה לא בודק כל יום את האתר של NV)

בדרך כלל מהפורומים של guru3d, תמיד יש משהו ששם לב ומעדכן את כולם. ואם לא בפורום אז מהר מאוד זה מגיע להורדות בדף הבית שלהם.

זה פשוט אחד האתרים שאני מרפרף בהם על בסיס קבוע ככה שאי אפשר לפספס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל מהפורומים של guru3d, תמיד יש משהו ששם לב ומעדכן את כולם. ואם לא בפורום אז מהר מאוד זה מגיע להורדות בדף הבית שלהם.

זה פשוט אחד האתרים שאני מרפרף בהם על בסיס קבוע ככה שאי אפשר לפספס.

קראת אולי משהו על הRIVA TUNER בגירסה חדשה שהיה אמור לצאת ביוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ לא :-\ האמת לא חסר לי כלום ב-rivatuner חוץ מזה שהיא לא "מכירה" את הדריברים החדשים, אבל היא עדיין עובדת איתם.

כתשצא גרסא חדשה אני ידווח.[br]פורסם בתאריך: 21.07.2009 בשעה 19:56:43

ד"א גם שוחרר Driver Sweeper חדש עם תמיכה ב-win7, למעוניינים:

http://downloads.guru3d.com/Guru3D---Driver-Sweeper-(Setup)-download-1655.html

http://downloads.guru3d.com/Guru3D---Driver-Sweeper-(no-installer)-download-1672.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ לא :-\ האמת לא חסר לי כלום ב-rivatuner חוץ מזה שהיא לא "מכירה" את הדריברים החדשים, אבל היא עדיין עובדת איתם.

כתשצא גרסא חדשה אני ידווח.[br]פורסם בתאריך: 21.07.2009 בשעה 19:56:43

ד"א גם שוחרר Driver Sweeper חדש עם תמיכה ב-win7, למעוניינים:

http://downloads.guru3d.com/Guru3D---Driver-Sweeper-(Setup)-download-1655.html

http://downloads.guru3d.com/Guru3D---Driver-Sweeper-(no-installer)-download-1672.html

גם לי לא "חסר" משהו בריבה טיונר , כמו שאמרת , זה בעיקר "ההכרה" בדרייברים חדשים.

הבנתי שזה שעשה את התוכנה , התקבל לעבוד באיזה חברת תוכנה ידועה (לא זוכר בדיוק) ולכן העיכוב אבל זה היה לפני חודשיים לפחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבעלי SLI למניהם, יצא עדכון חדש ל-EVGA SLI Enhancement Patch

New SLI profiles from EVGA SLI Enhancement Patch:

* Enables SLI support for Section 8

* Enables SLI support for Tales of Monkey Island: Launch of the Screaming Narwhal

* Enables SLI support for Rise of Flight

* Enables SLI support for FUEL

* Enables SLI support for Prototype digital version

* Enables SLI support for Merchants of Brooklyn

New Profiles from NVIDIA in 190.38 driver:

* Enables SLI support for Resident Evil 5

* Enables SLI support for Anno 1404

* Enables SLI support for Americas Army 3

* Enables SLI support for Darkest of Days

* Enables SLI support for ArmA 2

http://www.evga.com/articles/00463/

למרות שבעקרון אפשר תמיד להכין פרופילים לבד דרך לוח הבקרה או nhancer, אבל שיהיה... LOL על monkey island

אגב, עדכנתי את העמוד הראשי עם דריבר 3dvision ותוספת לינקים כלליים (אם שכחתי משהו חשוב תגידו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה יש לי בעייה דיי קשה :'(

עד לא מזמן השתמשתי בדריבר דיי ישן של NV 185.85 על 8800GTS 512 וLCD 37" (מפרט 1 בצד)

הכל עבד יופי והייתי מעדכן כל פעם לדרייבר חדש מהאתר. כל פעם אחרי התקנה של דרייבר חדש היתי משנה לרזולוציה שלי 1280-720 התמונה הייתה עוברת קצת את גבול המסך של הLCD מיד אחרי זה הייתי ניגש לדרייבר והיתי משנה בעזרת האופציה של RESIZE MY DESKTOP (ההגדרה שבתמונות).

היום שניתי לדרייבר החדש190.38 נראה אחלה דבר רק שהפעם הוא משנה לי את הרזולוציה אחרי הRESIZE MY DESKTOP ולא מגדיר לי את המסך בצורה אופטימלית!

יש?

כאילו עד עכשיו הייתי מכוון את הקצוות של הDESKTOP והרזולוציה היתה נשארת 1280-720 וכך גם במשחקים..

ועכשיו אחרי הRESIZE MY DESKTOP הוא משנה לי את הרזולוציה ל1223-703 נגיד והפעם שלא כמו בתמונה מספר 2 מופיעה לי הרזולוציה מתחת והיא משתנה תוך כדיי.

לא שיש לי בעייה עם זה? :nixweiss:

הבעייה היא שבזמן שאני מפעיל משחקים אז שוב התמונה בורחת מחוץ למסך הLCD :kopfpatsch:

מה עושים עם זה? כרגע אני חזרתי לדריבר הקודם!

אנה עזרו לי בבקשה :'(

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...