הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 15 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

זו לא הבטא שהוציאו במקור לניידים ואז פשוט שינו את הINF כדי שיתמוך בכרטיסי מסך רגילים?

נראה לי שאתה מתכוון ל-186.21

יש לי DRIVER CONFLICT ולכן לא פועל אצלי ה3D STEREO, יש לי לוגים ואני יפרט יותר מאוחר יותר,

בנתיים יש למישהו עצה?

מה התקנת ומה היה לפני זה ? עצה בסיסית היא להסיר את הדריבר, לנקות שאריות ולהתקין חדש :nixweiss:

בכל אופן אני כבר עם ה-186.24, נראה בסדר אין תלונות. 3d stereo עובד וסוף סוף ה-wizard שלו פועל לי כראוי (לא שזה משנה הרבה).

למען האמת התקנתי את ה-186.24 על הרשמי האחרון, בלי הסרה (שלא כהרגלי). אין לי עצבים לעשות באנצ'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה לעזאזל המפתחים של הדרייברים לא עושים שהuninstall של הדרייברים יעשו הסרה מלאה במקום שאנשים יצטרכו להסתבך עם זה ולהשתמש בתוכנות צד שלישי?

ומה אם זה מישהו שלא יודע מה זה תוכנה שמנקה דרייברים? בכלל נדפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון תהליך ניקוי שאריות הוא למטרת troubleshooting. לרוב מספיק להסיר את הדריבר ולהתקין חדש, או פשוט להתקין על הישן.

תכלס כבר נתקלתי בהמלצות של אנוידיה עצמה להשתמש ב-driver sweeper של guru3d, כשפנו אליהם לתמיכה, או בפורומים.

הכלי ניתן בחינם, לכן הם יכולים לנצל עובדה זאת. ואני מניח שהם ביחסים די טובים עם guru3d בכלליות, ככה ששניהם מרוויחים משהו.

אנוידיה חוסכת לעצמה בעיות אפשריות עם כלי הסרה אגרסיבי (וכבר קרו מקרים לא נעימים שהרג'יסטרי או וינדווס נדפק). ו-guru3d מרוויחים פרסום.

אני מסכים איתך שאפשרות כזאת בהסרה היתה מקלה עלינו, אבל מצד שני יכלה לפתוח דלת לעולם חדש של בעיות אכזריות,

שהיו עלולות להביא יותר צרות לאנוידיה מאשר תועלת (לדעתי).

שוב, ניקוי שאריות קיים למקרים שיש בעיות\התנגשויות וכו' - זה דבר ראשון שמנסים. אבל זאת לא דרישה בהתקנה רגילה.

נהוג לנקות שאריות ליתר בטחון - שאם יהיו בעיות אחרכך (במודע או לא במודע) - הפינה הזאת כבר תהיה סגורה מראש.

[br]פורסם בתאריך: 7.07.2009 בשעה 01:48:13

אנוידיה התחילו לספק SLI Profile Patch לתוספת פרופילים SLI למשחקים שלא קיימים בדריבר.

http://www.nvidia.com/object/nvidia_sli_profile_patch.html

בדומה לפאצ'ים ש-EVGA משחררת כבר זמן מה:

http://www.evga.com/articles/00463/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib, לא אמרת שהיו לך בעיות עם פוטושופ בדריבר WHQL אחרון ?

אני בכל אופן לא נותן לאישור של יותר מדי קרדיט... WHQL לא חסין מבעיות.

יותר חשוב לי נסיון אישי ודעת קהל.

הבעיות נבאו מעייפות של המערכת, ככה שקשה לי לדעת אם זה קרה בגלל הדרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...