מכתב חזק מאל"מ (מיל) צ'יטה לעיתונאי מהארץ - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב חזק מאל"מ (מיל) צ'יטה לעיתונאי מהארץ

huber

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמעט מוציא את כותב המאמר דיסלקט. פשוט תביא את הקישור המקורי

ועל תעתיק.

זה יפה לצחוק על דיסלקטים ומיד אחר כך לעשות טעות של מתחיל, אני אולי דיסלקט אבל לומד מהניסיון, מה שאני לא יכול לומר על המון אנשים "תקינים" לחלוטין...

מה שההודעה שלי באה להסביר בעצם,זה שאנשים שמסתמכים על עובדות,כגון מתמטיקאים,רואים את האמת העגומה.

אנשים שמנתחים דברים על בסיס רגשות ודעות אישיות,ז"א לא אובייקטיביים ועובדתיים,כגון פרופ' לספרות תנך וכו,חושבים שאפשר להשיג שלום ואהבה עם רוצחי עמנו.

אולי ואולי לא, אתה עושה הכללה וזה שגוי, העולם הוא לא שחור ולבן, יש עוד כמה צבעים באמצע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יפה לצחוק על דיסלקטים ומיד אחר כך לעשות טעות של מתחיל, אני אולי דיסלקט אבל לומד מהניסיון, מה שאני לא יכול לומר על המון אנשים "תקינים" לחלוטין...

זו טעות כתיב, יש הבדל בין דיסלקציה לדיסגרפיה, ופה זה דיסגרפיה. דבר שני אני מאובחן כבעל סגיעוט קתיו.

והפואנטה הייתה שזה פשוט נוראי לקרוא את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שההודעה שלי באה להסביר בעצם,זה שאנשים שמסתמכים על עובדות,כגון מתמטיקאים,רואים את האמת העגומה.

אפילו שאני בצד שלך בוויכוח הכללי - מה שאתה כותב לא בהכרח נכון.

זה שבעלי כישורים ריאלים נוטים ימינה וכו' זה לא אומר כלום (בנוסף לזה שרובנו נושאים מטען פוליטי מהבית, ורק אחר כך מוצאים סיבות)

כדי לראות את המציאות נכוחה ולהחליט החלטות נכונות צריך מדי פעם לעשות בחינה מחדש של כל הנחות היסוד ולבנות מעליהם מסקנות, ואני בספק אם אפילו מיעוט שבמיעוט של הבוחרים עושים זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...