מכתב חזק מאל"מ (מיל) צ'יטה לעיתונאי מהארץ - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב חזק מאל"מ (מיל) צ'יטה לעיתונאי מהארץ

huber

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת נראה לך שרוב הפלסטינים אם בכלל יצהירו נאמנות לישראל, באמת יקיימו אותה? ::)

ממ..מעניין כמה פעמים ראיתי או שמעתי על ערביי משתתפים בפיגוע בלב הארץ.

תנו להם אזרחות ותעודה ישראלית, והעלתם את כל רף הסיכון למגה פיגוע במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אומר-

האמת היא שארץ ישראל כולה היא שלנו, הובטחה לנו ע"י אלוהים, וחזרנו אליה אחרי שנות הגלות

אתה כמובן לא מאמין בזה ולפי דעתך להתיישב בארצך זה קולוניאליזם, אבל נו- מילא

בסוף אולי תבין

(או שלא)

Schizophrenia (pronounced /ˌskɪtsəˈfrɛniə/ or /ˌskɪtsəˈfriːniə/), from the Greek roots schizein (σχίζειν, "to split") and phrēn, phren- (φρήν, φρεν-, "mind") is a psychiatric diagnosis that describes a mental disorder characterized by abnormalities in the perception or expression of reality. It most commonly manifests as auditory hallucinations, paranoid or bizarre delusions, or disorganized speech and thinking with significant social or occupational dysfunction.

אבל עכשיו ברצינות, בנוגע להודעה המקורית, זה שלפלסטינים, או יותר נכון נבחרי הציבור שלהם, לא אכפת מהעם זה לא דבר חדש. אין זה אומר שאנו יכולים לעשות ככל העולה על רוחנו. בניגוד לחמאס ישראל אינה ארגון טרור ואנחנו לא יכולים להתיחס לאוכלוסיה אזרחית כאל אוייב, גם אם הם ממש שונאים אותנו, ולא רק בגלל מה שיגיד העולם. בנוגע למקרה הספציפי אני לא יכול להתיחס כי אני לא מכיר את המקרה. אבל בנוגע לחולים המטופלים בארץ, זה נגזרת של הצטרפות של ישראל לארגון הצלב האדום. דבר שישראל עמלה עליו רבות. בכל מקרה אתם לא משלמים על זה אז מה זה משנה לכם.

ובגלל שאני יודע שיעלו את זה, אני הייתי ועדיין בעד המלחמה, אבל מינימום של 40% הרוגים אזרחיים לא מקובל עלי לחלוטין, אני לא מאשים את צה"ל, האשמה היא בלעדית על החמאס, אבל צה"ל היה צריך להפגין משנה זהירות, מה שהוא לא עשה. והתוצאה, מעבר להרוגים האזרחיים, היא גם שכמעט כל ההרוגים מהצד שלנו היו כתוצאה של אש ידידותית.

בנוגע לזה שמציע לתת להם אזרחות, אתה כנראה על סמים, זה אולי היה עובד ב-67, אבל עכשיו? אחרי 40 שנה של שטיפת מוח? בחיים לא...

בסופו של דבר, 2 מדינות זה הפיתרון היחיד, אבל הפלסטינים הראו, די בברירות, שהם אינם מסוגלים לנהל מדינה. עם כמות הכסף שהעולם זרק עליהם, היתה צריכה להיות להם תוכנית כבר, טוב נו, לפחות הם ניסויים במנועים רקטיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החשבונות נפש האלו , חבל שאתם לא רואים את זה , איך זה ניראה מהצד הערבי , זה מה שדופק את הישראלים , אנשים שבלשון המעטה אפשר להגיד עליהם שהם מקדימים את זמנם חושפים חולשתם ברבים והם חושבים שזו נאורות , אנשים שכל מעיניהם הם בעצמם בלבד , אגוצנטרים כל כך שהם חושבים שזו ראיה חברתית , כמו למשל "צדיק" מאוד קטן , אחד גידעון לוי . ( בהיצטדקויות שלו הוא הופך את כל מי שלא חושב כמו שהוא , לפושע )

חיבוטיי הנפש הניראים בעיניי המתחבט כנאורות , ניתפשים במזרח התיכון כחולשה , רבותי ,מקום חיבוטי הנפש הוא בנפש פנימה ולא מעל דפיי העיתון ( האידיוט חושב שרק לו יש נפש מתחבטת , חתיכת מיתנשא עלוב נפש )

המציאות דורשת מעשים ולא היסוסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

Schizophrenia (pronounced /ˌskɪtsəˈfrɛniə/ or /ˌskɪtsəˈfriːniə/), from the Greek roots schizein (σχίζειν, "to split") and phrēn, phren- (φρήν, φρεν-, "mind") is a psychiatric diagnosis that describes a mental disorder characterized by abnormalities in the perception or expression of reality. It most commonly manifests as auditory hallucinations, paranoid or bizarre delusions, or disorganized speech and thinking with significant social or occupational dysfunction.

המשל מהתבואה (התבואה המשוגעת)

מתוך ויקיטקסט

שפעם אחת אמר המלך לאוהבו, השני למלך, באשר אני חוזה בכוכבים, רואה אני שכל התבואה שיגדל בשנה זו - מי שיאכל ממנה יהיה נעשה משוגע, אם כן יטכס עצה. וענה לו: שעל כן יכינו בעדם תבואה שלא יצטרכו לאכול מתבואה הנ"ל. וענה לו המלך: אם כן כשאנחנו לבד לא נהיה משוגעים. וכל העולם יהיה משוגע אז יהיה להפך (ולהכין בשביל כולם אי אפשר) שאנחנו יהיו המשוגעים. על כן בוודאי נצטרך גם כן לאכול מהתבואה. אבל רק זה שנסמן סימן על מצחנו שנדע כל כל פנים שאנחנו משוגע. שאם אהיה מסתכל על מצחך וכן שתסתכל על מצחי - נדע מהסימן שאנחנו משוגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אמנם ממשלת שלחה את מתנחלי גוש קטיף, אז כמובן שהיא יכולה גם להוציא אותם.

שמעון פרס הוא לא זה שבנה את גוש קטיף, הגוש נבנה ברובו הגדול בתחילת שנות השמונים אחרי פינוי סיני ע"י ממשלת בגין.

ואולי תשים לב מי משתמש בדמגוגיה זולה - אתה מבלבל את השטחים הכבושים עם הדרישה הפלסטינית ל"זכות השיבה".

תושבי הכפר שיח מוניס נהרגו או ברחו ב48 ובאופן מעשי ויתרו על אדמתם, בניגוד לתושבי רצועת עזה שעוד גרים שם.

אם הם לא היו בורחים, כמו שכניהם מיפו או ג'סר א זרקא, סביר להניח שהם היו חים שם עד עצם היום הזה.

מילא אם היית מספר לי על תושבי לוד שגורשו ב48 בעל כורחם, או על תושבי איקרית ובירעם שפינו את בתיהם אחרי שהובטח להם שיחזרו עם שוך הקרבות...

אל תבלבל את המוח, כל השטחים ה"כבושים" נקנו בכספי היהודים מאירופה עוד מתקופת המנדט הבריטי, שכחת למה פרץ המרד הערבי בתקופה הזאת.

למעשה הערבים היו סתם טפילים של אדמות לא שלהם בכלל.

שטח "כבוש" עלק... לך תעשה שעורים בהיסטוריה לפני שאתה זורק שטויות לאויר.

אגב, כבר אמרנו שהעיר ירושלים לא מוזכרת פעם אחת בקוראן? אז מה הם רוצים בדיוק מירושלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

לדעתי אין מה להוסיף יותר בדברים האלו, שמאל ישאר שמאל, ימין ישאר ימין, הערבים ישנאו אותנו תמיד וגם אם נתן להם את ירושלים הגולן תל אביב וחיפה וראשל"צ עדיין ירצו להרוג אותנו ולגרש.

אין לי עוד מה להוסיף טחנתי כבר הכל כמו מים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

לדעתי אין מה להוסיף יותר בדברים האלו, שמאל ישאר שמאל, ימין ישאר ימין, הערבים ישנאו אותנו תמיד וגם אם נתן להם את ירושלים הגולן תל אביב וחיפה וראשל"צ עדיין ירצו להרוג אותנו ולגרש.

אין לי עוד מה להוסיף טחנתי כבר הכל כמו מים :nixweiss:

:hizuk:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי נאמנות אין אזרחות

אם לא יצהירו על נאמנות למדינה (הדבר תקף גם על אזרחי , כולל יהודים) יהנו מכל הזכויות מלבד הזכות לבחור ולהבחר.

אני לא מבין, אתה דורש מהפלסטינים שיהיו אזרחים טובים הגונים ונאמנים למדינה ואז שולל מהם אחת מזכויות הבסיס? למה?

לפי הצעתך (הלגמרי תיאורטית) בעוד עשרים תהיה לנו ממשלה שמיצגת את המיעוט במדינה, בעוד הרוב אינו זכאי להשפיע.

אח"כ כולם מתפלאים למה השמאלנים יפי הנפש קוראים לשלטון הזה אפרטהייד.

אבל כל זה ויכוח תיאורטי לחלוטין. הפלסטינים לא יחתמו על הצהרת נאמנות למדינה, ובתנאים האלה, אני חושב שהם צודקים.

אז אתה אומר "נמשיך לעשות מה שעשינו עד עכשיו". אבל אתה לא מבין שהפלסטינים לא יסכימו להשאיר את המצב כמות שהוא. אם לא תהיה התקדמות במו"מ, הם יחזרו למאבק מזוין נגד הצבא, המתנחלים וכל תושבי המדינה (או במילים אחרות - אינתיפאדה) ושוב יהיו לנו (ולהם) הרוגים, ופצועים, והרס וחורבן ושנאה. המעגל לא יפסק עד שאנחנו נחליט שהתנאים יבשילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בואו כולם נתגייס ובצוותא נתן להם לחיות עימנו בשלום :kopfpatsch::bash:

באמת נראה לך שאם הם יהיו פה חיים במדינה שלנו ו "חתמו" על איזושהיא אמנה למען המדינה שאפשר לנגב איתה תתחת אחר כך (כי זה מה שהם יעשו לא? בסופו של דבר) אתה תוכל לחיות בשלום?!

מדובר על מדינה יהודית שלמה, בסופו של דבר זוהי תהיה מדינה ערבית עם קצב ההתרבות שלהם!

אני לא אומר שכל הערבים ככה, אבל חלקם הניכר, בסופו של דבר יהיו כאן הרוב במדינה הזו בטווח הרחוק, ואז נראה מה יהיה.

אה..שכחתי, אני לא אמור להגיב כאן יותר כי נמאס לי להסביר לכם שלא יהיה אף פעם מצב כזה הגיוני ("לכם" הכוונה לכל אלה שחושבים שאפשר לגור עם ערבים במדינה הזו בלי שישחטו אותם 90 אחוז מהם או שתחיו בפחד).

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבלבל את המוח, כל השטחים ה"כבושים" נקנו בכספי היהודים מאירופה עוד מתקופת המנדט הבריטי, שכחת למה פרץ המרד הערבי בתקופה הזאת.

למעשה הערבים היו סתם טפילים של אדמות לא שלהם בכלל.

שטח "כבוש" עלק... לך תעשה שעורים בהיסטוריה לפני שאתה זורק שטויות לאויר.

אגב, כבר אמרנו שהעיר ירושלים לא מוזכרת פעם אחת בקוראן? אז מה הם רוצים בדיוק מירושלים?

איך אני אוהב את השטויות שאנשים משפריצים פה.

חוץ מהרובע היהודי בי-ם והשכונה היהודית בחברון, ופה ושם עוד כמה שטחים קטנים (למשל תחנת החשמל בנהריים) אף סנטימטר מהשטחים הכבושים לא היה בבעלות יהודית לפני הכיבוש ב1967

אבל למה ללכת רחוק כ"כ - הרוב הגדול של שטחי המדינה לפי קווי שביתת הנשק של 1949 (הקו הירוק) לא היו בבעלות יהודית בזמן שוך הקרבות

אבל למה ללכת רחוק כ"כ - הרוב הגדול של שטחי המדינה לפי תכנית החלוקה של האום ב1947 - גם הם לא היו בבעלות יהודית

סה"כ השטחים שהיו בבעלות יהודית ב 1947 הוא כעשירית משטחי ארץ ישראל (לא כולל עבר הירדן)

הנה מפה של הארץ מ1945 עם ציון אחוזי בעלות קרקע (מקור: אתר האום) http://domino.un.org/maps/m0094.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...