עכבר ומקלדת גיימינג מה עוזר? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר ומקלדת גיימינג מה עוזר?

EroSenin

Recommended Posts

למשל אני קניתי DeathAdder [אתמול הגיע]

ויש הבדל משמעותי בין עכבר פשוט לזה.

למרות שאני צריך להתרגל במשחקי לרגישות שלו

אבל בהרבה יותר קל לצלוף -לראש :lol: .

וגם לנוחות אני חושב שצריך להתרגל.

הכוונה לדיוק - שהעכבר יותר רגיש לתזוזה שלך ולכן אתה יותר מהיר ומדויק.

מה גם שאתה מתכנת בדיוק את הרגישות המתאימה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה...

מקלדת גיימינג

לדוגמא G15

היא נוחה

היא מלא פיצ'רים , תאורת אותיות , מסך LCD , צורה נוחה , מלא מלא מקשים וכדומה..

וחוץ מזה שהיא נורא נורא יפה..

יותר כייף ונוח לך לשחק גם

בקשר לעכבר , אתה בטח אומר ''האא הסמן זז גם עם עכבר של 30 שקל''

אתה שואל מה ההבדל?

מילים לא יסבירו לדעתי כי גם לי הייה כל הזמן עכברים ג'נריים עד ששמתי את ידי לפני חודש על MX518 ששילמתי עליו 300 שקל!

לך תקנה את הG5 או MX518 ...

שים עליו את היד , שחק איתו משחק או שניים

ותבין למה שילמת עליו 180 שקלים (ביכלל לא יקר)

תראה איזה נוחות , איזה דיוק , איזה כייף לגעת בעכבר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו שנהיה נעצור על העכברים למשחקים.

עכבר למשחק יש חייה כזאת באמת מרגישים הבדל משמעותי בו וגם ברוב עכברי משחק באים אם דיוק יותר טוב אפשרות להוספת משקולות אורך חיים ארוך וכו'.

לגבי מקלדות רוב הגיימרים האמיתיים ולא פלצנים שלא מבינים דבר בעניין יגידו לך שאין חייה כזאת. ואני הסביר את עצמי מקלדת שעולה 500 ש"ח וכתוב עליה שהיא גיימינג זה לא אומר עליה כלום, ויכול מאוד להיות שהיא תהיה מאוד לא נוחה

(אין לי כזאת אבל אין לי בעיה לנחש)במקרה הגרוע או במקרה הטוב (אני מנחש ש..) אתה פשוט לא תשתמש לא במקרו לא בתאורה שלה

ולא במסך שיש בG15.

הצעה שלי לעכבר שהוא מאוד נוח ולא יקר ואני אישית מעדיף אותו על הG9 שזה עכבר פיצי ולא נוח משום מה זה העכבר שאני משתמש בו כבר הרבה מאוד זמן.

זהו העכבר G5 של לוגיטק, הוא נורא חלק בתזוזה אתה יכול לשנות את רמת הDPI שלו מ 200-2000 חיישן ליזר וכמובן 9 כפרטורים.

מאוד נוח לגבי מקלדות אם אתה רוצה בכל מקרה מקלדת לגיימינג אני ממליץ לך על מקלדות תוספת כמו ביילקין או וולףסטיין שהראשונה היא מקלדת עם איזה 30 כפתורים מעמד ליד מתכוון וכו', והשניה מקלדת יותר פשוט אבל פשוט עגולה שמתאימה יותר למשחקים שוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני הסביר את עצמי מקלדת שעולה 500 ש"ח וכתוב עליה שהיא גיימינג זה לא אומר עליה כלום, ויכול מאוד להיות שהיא תהיה מאוד לא נוחה

(אין לי כזאת אבל אין לי בעיה לנחש)במקרה הגרוע או במקרה הטוב (אני מנחש ש..) אתה פשוט לא תשתמש לא במקרו לא בתאורה שלה

ולא במסך שיש בG15.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש את העכבר לוג'יטק G5

הייתרון שאני רוצה אצלו זה הדיוק, והנוחות שזה אומר גם אחיזה טובה וכך שהוא מחליק לו בכרות על המשטח.

המקלדת שלי היא מקלדת שחורה מעט ישנה ומה שנקרא OLD SCHOOL של מבין כל המקלדות הפשוטות בחרתי בה,

המקשים בולטים בצורה נוחה.

באמת שאני לא מחפש יותר מזה, על מקרו אני יכול לוותר אני לא אמות בלי זה.

בסך הכל חויית הגימינג שלי, אני הייתי מגדי אותה דיי משובחת, לא חסר לי כלום ואני לא רואה מקום משמעותי לשיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש את העכבר לוג'יטק G5

הייתרון שאני רוצה אצלו זה הדיוק, והנוחות שזה אומר גם אחיזה טובה וכך שהוא מחליק לו בכרות על המשטח.

המקלדת שלי היא מקלדת שחורה מעט ישנה ומה שנקרא OLD SCHOOL של מבין כל המקלדות הפשוטות בחרתי בה,

המקשים בולטים בצורה נוחה.

באמת שאני לא מחפש יותר מזה, על מקרו אני יכול לוותר אני לא אמות בלי זה.

בסך הכל חויית הגימינג שלי, אני הייתי מגדי אותה דיי משובחת, לא חסר לי כלום ואני לא רואה מקום משמעותי לשיפור

אתה משחק במשחקים מ 95... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אם באמת מחשיב את עצמו , הוא יכול לשחק גם עם מקלדת ועכבר זולים...

תאמינו לי לא חייב מקלדת או עכבר של , אפשר לקנות אחלה מקלדת לא זולה כל כך ולא יקרה כל כך, הסט של מייקרוסופט המולטימדיה פשוט מעולים גם למשחקים וגם להכול... עולים רק 120 ש"ח העכבר והמקלדת, אם מישהו חושב שאני לא צודק שיגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המיקרוסופט "1000" ב120 שקל וזה עושה לי בעיות במשחקים. לדוגמא בפייר קומבאט אי אפשר ללחוץ קדימה רצוף, כל כמה זמן המקלדת מאבדת קשר או משהו ואתה נתקע במקום.

מצד שני יכול להיות שזו רק תקלה במקלדת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...