נייד למשחקים, לא משנה גודל המסך, עד 7000 ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד למשחקים, לא משנה גודל המסך, עד 7000 ש"ח.

Peach

Recommended Posts

יש דבר כזה?

הוא יחובר למסך LCD רחב בגודל 22-26 אינטש (זה אפשרי, נכון?)

אני לא צריך מחשב שיריץ את כל המשחקים החדשים על רזולוציות גבוהות, אבל שאני אוכל לפחות להתנסות במשחקים חדשים. אני חושב שכרטיס מסך בסגנון 8600GT יהיה די והותר בשבילי.

אין חשיבות למשקל של המחשב או לגודל המסך - מוכן להתפשר כדי לחסוך בכסף. אני יכול להסתפק בדיסק קשיח של 120GB.

האם בתקציב הזה אני יכול להנות ממחשב שיביא לי שיפור מהמחשב הנוכחי? (פנטיום 4 2.8GH 512MB וכרטיס מסך ג'יפורס 5200). איך המעבדים של הניידים במחירים כאלה בהשוואה למה שיש לי?

תדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דבר כזה?

הוא יחובר למסך LCD רחב בגודל 22-26 אינטש (זה אפשרי, נכון?)

אני לא צריך מחשב שיריץ את כל המשחקים החדשים על רזולוציות גבוהות, אבל שאני אוכל לפחות להתנסות במשחקים חדשים. אני חושב שכרטיס מסך בסגנון 8600GT יהיה די והותר בשבילי.

אין חשיבות למשקל של המחשב או לגודל המסך - מוכן להתפשר כדי לחסוך בכסף. אני יכול להסתפק בדיסק קשיח של 120GB.

האם בתקציב הזה אני יכול להנות ממחשב שיביא לי שיפור מהמחשב הנוכחי? (פנטיום 4 2.8GH 512MB וכרטיס מסך ג'יפורס 5200). איך המעבדים של הניידים במחירים כאלה בהשוואה למה שיש לי?

תדה.

במחיר הזה יהיה הרבה יותר טוב מהמחשב שלך כרגע.

לא הבניתי,מסך כבר יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נייד? כדי לחסוך מקום על השולחן בעיקר. זה יהיה לי הרבה יותר נוח. גם מבחינת לימודים זה נוח לי להעיף את המחשב מהשולחן בזמן הלימודים כדי להתרכז רק בלימודים.

אני מתכנן לקנות מסך גדול ולתלות אותו על הקיר ככה שהוא לא יגזול מקום מהשלוחן. איך מתבצע חיבור המסך הנוסף? חיבור DVI רגיל? שני המסכים פועלים בו זמנית, נכון?

האם מחשב נייד יוכל להריץ בצורה סבירה משחקים על מסך רחב בגודל 22-26 אינטש?

אגב - דברים כמו צורב ומצלמות במסך לא מעניינים אותי. WIFI זה יתרון, אבל לא חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשקיע בDELL אם תרצה אבל לפי דעתי נכון להיום המחשב הכי משתלם לך במחיר הזה הוא בHP שהוזרכ למעלה.

כנס לאתר של ותראה את ההנתונים שלו.. הם ממש ממש טובים. ולפי מה שאני מבין כאן הוא יהיה מחשב ביתי בעיקר ככה שאתה תוכל להיות מחובר לרוב עם מטען כי הסוללה שלו מאד בעייתית מבחינת זמן החיים שלה... שעתיים משחק וזהו...

אם תרצה יש של 12 תאים למחשב הזה ב890 ש'ח אם תרצה להתנייד....

המחשב בכללי הוא מחשב למשחקים ולמולטימדיה. לפי כל מה שאני קראתי עליו וראיתי הוא ממש ממש חזק למשחקים, יש לו יציאות וכניסות מגוונות ביותר..

תראה ביוטיוב כל מיני דעות עליו.

אני קונה אחד כזה בעוד כמה חודשים :)

ד'א ההתלבטות היחידה שהיתה לי זה אם לקנות את הDELL XPS שעלה טיפה יותר והביצועים שלו טיפה יותר נמוכים אבל הוא הרבה יותק קל (2 קילו לאומת 2.6)

אני לא רואה יותר מידי אפשרויות אם זה מחשב ביתי בעיקר ולמשחקים :)

אם יש לך עוד שאלות על המחשב הזה או על הXPS שאל חופשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...