DDR VS DDR2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Recommended Posts

אני עושה בדיקה במשך זמן של שנה בערך והגעתי למסקנה שמערכת מבוססת ללא OC נותנת ביצועים שולחן עבודה הרבה יותר איכותי מ DDR2

זה נשמע לא הגיוני נכון ? DDR2-800 מול DDR400 ? אבל זאת עובדה .

אני אישית לא יודע איך להסביר את זה ... ממש מטורף הקטע .

אבל כל מערכת עם עבדה בביצועי שולחן עבודה : אינטרנט , אופיס , מוזיקה ... הרבה יותר טוב ויציב .

זאת בדיקה שביצעתי במשך שנה : DDR533 , DDR667 , DDR800 ... , DDR400

על הנייר DDR2 קריר יותר ומהיר יותר אבל בפועל ללא OC המערכת עם ה הייתה יציבה ואיכותית יותר .

דרך אגב יש לי חבר שעובד בחברת IBM שלא האמין לי וצחק והוא במשך כמה חודשים עשה איתי את הבדיקה וראה שאני צודק המחשב היותר יציב ונוח לעבודה היה עם ה !!!

תבדקו גם אתם קחו מערכת זהה אותו מעבד אותו לוח וכו' שתומך DDR ו ותראו שעם DDR המערכת יותר יציבה .

דרך אגב לא תמיד לקחתי מערכות זהות גם לוחות לא תואמים DDR / וה DDR יצא יציב יותר ואיכותי לעבודה משרדית .

למה בדיוק אין לי מושג אבל בדקתי את זה במשך שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

orengore2, אם אין לך משהו לתרום לדיון אז אתה מתבקש שלא להגיב, הודעה כזו היא ספאם ועוברת על חוקי הפורום.

אנא קרא את חוקי הפורום והמנע מלעבר עליהם שוב בעתיד:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=301391.0

פותח הת'רד, למה אתה מתכוון בידיוק יותר יציבה ויותר איכותית?

יש לי מחשב עם זיכרון והוא יציב, כלומר הוא לא נתקע, נכבה, קופא אף פעם.

ואם יש קפיאות, ריסטים ותקלות שכאלו אז ישנה בעיה במערכת, וזה לא קשור לסוג הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציבות זה אומר זמן תגובה של התוכנות , אינטרנט , MP ..תופעות כמו "דף לא מגיב " למשך שניה או טעינה של הדף כמעט ולא היו ..

" קריסות " של הדפדפן ... ועבודה משרדית רציפה .

החלקים של המערכות נבדקו בצורה מושלמת דרך כל התוכנות בדיקה ויצאו תקינים אם זה כרטיס מסך , זיכרון , כונן קשיח , מעבד .

המערכות הפעלה היו אחרי פירמוט וכללו אנטי וירוס בלבד + .

ביצענו את הבדיקה על עשרות מחשבים חדשים , ושוב אני מציין ומדגיש לא ביצענו OC !!! עבודה משרדית רגילה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי לרגע ש זה כישלון טוטאלי הוא פשוט מציג ביצועים נמוכים יותר בכל מה שקשור לביצועים של שולחן עבודה מה DDR1

ושוב אין לי מושג למה ?

על פניו קריר יותר ומהיר יותר ומצויין ל OC .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה בעיה של תוכנה, לא בהכרח חומרה.

ולפעמים ישנה בעיה של תאימות רכיבים וזה יכול ליצור בעיות.

לי גם אין שום בעיה עם , המחשב טפו טפו, מאתחל אותו פעם בשבועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה של תוכנה יכולה להיות עם מחשב אחד אבל לא עשרות , החלקים נבדקו עם כל התוכנות שיש בשוק ונמצאו תקינים .

מערכת הפעלה + דרייברים + אנטי וירוס + FIRE WALL בסיסי ווינדוס + אופיס זהו !

בכל המערכות עם ה היו אותם תופעות DELAY .

לא יכול להיות שבעשרות מחשבים יש בעיה של תאימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...