Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 162 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת שאפשר פשוט לטעון בDAEMON TOOLS ולהתחיל UPGRADE, הוא יעתיק את הקבצים הנחוצים ומשם כבר ימשיך לבד.

למרות שאת דיימון טולז לא הצלחתי להתקין על 7127 בגירסתה החדשה ביותר (לא ניסיתי תאימות).

אגב מצאתי משהו מעניין, מי שמתגעגע לCLASSIC START MENU יש פתרון.

http://www.pchelpforum.com/windows-vista-7/68125-win-7-classic-menu-option.html

השאלה הבאה שלי באמת הייתה נוגעת לתוכות אמולציה, תודה :xyxthumbs: אני אשדרג ברגע שזה יהיה זמין לקהל הרחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-changelog שציטטתי קודם ל-build 7137 הוא מאחת התגובות ב-TL

עכשיו חיפשתי בגוגל מקור לטענה הזאת והגעתי לזה:

http://www.ihackintosh.com/2009/05/windows-7-build-7140-details-leaked/

פה מדובר על 7140. ומשהו פה כבר טען שלאחר שידרוג ל-7137 הוא לא רואה את התוספות אז יש מצב שהטעתי אותכם. סליחה! :-[

ואולי זה בכלל FAKE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאפשר פשוט לטעון בDAEMON TOOLS ולהתחיל UPGRADE, הוא יעתיק את הקבצים הנחוצים ומשם כבר ימשיך לבד.

למרות שאת דיימון טולז לא הצלחתי להתקין על 7127 בגירסתה החדשה ביותר (לא ניסיתי תאימות).

אגב מצאתי משהו מעניין, מי שמתגעגע לCLASSIC START MENU יש פתרון.

http://www.pchelpforum.com/windows-vista-7/68125-win-7-classic-menu-option.html

Daemon tools עובד ב7127 בלי שום מצב תאימות פשוט תחפש ותוריד מגוגל בנפרד את SPTD בגרסא האחרונה.

אגב יש גם ברשת SP1 ל7137 לא התבלבלתי Service Pack 1 לWindows 7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת גם אני עכשיו ממש הייתי צריך דבר כזה... כל הבגרויות והעבודה... פעם ראשונה שאני צריך יומן.

אני ממליץ לך על Mozilla Sunbird. אחלה תוכנה. מאוד קלה מהירה ונוחה.

Guardian Angel אתה לא היית מנהל פורום? כאילו פורום כללי (מנהל פורומים בכללי לא ל"פורום כללי"... מבלבל הקטע הזה...)

חחח... אני מרגיש כמו מפגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם.

אני נסיתי להתקין את הוינדוס החדש על המחשב הנייד שלי, ההתקנה עברה בהצלחה. אהבתי את המ"ה והחלטתי לשדרג גם במחשב הנייח.

כאשר נסיתי להתקין את הווינדוס 7 הוא או עושה מסכים שחורים באמצע ההתקנה או נתקע בעת ההעברת קבצים, הורדתי את הקובץ כמה פעמים מהאתר הרשמי כל שזה בטוח שהוא לא פגום, גם נסיתי גם את גירסת 64 ביט וגם 32. וגם נסיתי להתקין מUSB וגם כשלא הצלחתי צרבתי לדיסק ונסיתי להתקין ממנו-ללא הצלחה.

עכשיו אני לא יכול לחשוב על רעיונות למה זה קורה חוץ מאולי שפעם עשיתי למעבד (מפרט מלא למטה) OC ומאז הCPUZ לא זיהה אותו גם אחרי שאפסתי את הביוס-אולי ההתקנה לא מצליחה לזהות את הדגם ולכן נתקעת?קרה לעוד מישו?

--עריכה: לפעמים בהתקנה של 64ביט הוא אומר שהוא לא מוצא דרייברים של הדיסק קשיח,איפה אני מוצא לו ידנית?לא מצאתי בתקיית INF ולא בשאר התיקיות

מפרט:

amd 5200

asus m2a-vm chipset 690g

2G 800MHZ

asus ati 4670 512 RAM

HDD raptor 74G

כונן אופטי בחיבור SATA וגם IDE ובשניהם אותה תוצאה.

זהו זה נראלי כל הפרטים הרלוונטים. עד עכשיו הרצתי והוא עבד סבב.

יש רעיונות מה גורם למערכת להתקע?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.התמונות האלו לא נראות ממש אמיתיות (הפורמט של הכתיבה שונה ממה שראינו עד עכשיו בגרסאות של 7)

ב.אם יש כזו גרסא היא הייתה אמורה לצאת כבר... גרסאות אלו משוחררות שעות מספר אחרי שהן עולות לבדיקת בטא (זה הכל עניין של להוריד 4 גיגה ולהתחיל להעלות לאתרי שיתוף... עניין של שעות מספר לאנשים עם החיבור המתאים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...