Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 161 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, אפשר לשדרג מ7127 ל7137.

ד"א יש עכשיו שמועות על RC2 שתצא בקרוב אבל לא תהיה זמינה לציבור, רק למנוי MSDN וכו'.

חייבים לפרמט מחדש עלמנת לשדרג מ-7127 ל-7137 ?

אם לא אז איך אני עושה את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Changes in Build 7137

1. You can now add anything to the Taskbar.

2. Icons slightly expand when you hover over them on the taskbar.

3. The System menu is more simplistic, and easier to navigate.

4. You can change the login screen picture through the Personalization menu.

5. The menu/lists that pop up when you right click on things now have the Aero Glass effect.

6. The default icons for Folders have changed to be the transparent blue ones featured a long time ago.

7. The Minimize/Maximize/Exit buttons on the top-right of a window have changed icons, and are a bit smaller than the Vista/7 counterparts.

8. Theres an Upload feature for Pictures, files, and videos. If you right-click a file, and click Upload, you can make it automatically upload to a website of your choice. After uploading, a pop-up will appear saying its done, and clicking OK will cause the link/download link to the file to appear in the popup box. I tried ImageShack and , and they work.

9. Spanish, Chinese, Korean, and Japanese unicode(s) and settings are integrated, so one can run foreign apps or use foreign keyboards without changing languages & restarting.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן שימושי האפלוד... אני זוכר היה דבר כזה בעבר עם איזה תוכנה של אימג'שק.. משום מה לא מצאתי אותה אחרי ההתקנה הראשונית שלי (AKA פרמטתי את המחשב ורציתי להתקין את זה שוב, ולא מצאתי אותה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SYNDROME מה המקור של השינויים האלה?

אם כל הדברים האלה נכונים אז אני אתקין את הבילד החדש, כפתור האפלוד

זה משהו שאני מחפש המון זמן ולא מצאתי עד עכשיו משהו שעובד ב7.

אם הם שמו אחד כזה מובנה זה פשוט אחת הפונקציות השימושיות ביותר! סחתיין.

מישהו עם הבילד הזה יכול לאשר שיש את השינויים האלה? כבר ראיתי שNOSH אמר שאין אצלו.

מחכה לעוד תגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאפשר פשוט לטעון בDAEMON TOOLS ולהתחיל UPGRADE, הוא יעתיק את הקבצים הנחוצים ומשם כבר ימשיך לבד.

למרות שאת דיימון טולז לא הצלחתי להתקין על 7127 בגירסתה החדשה ביותר (לא ניסיתי תאימות).

אגב מצאתי משהו מעניין, מי שמתגעגע לCLASSIC START MENU יש פתרון.

http://www.pchelpforum.com/windows-vista-7/68125-win-7-classic-menu-option.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...