Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 138 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם אוהב לפרמט ולהתקין התקנה נקייה. פאנבוי של פורמט מישהו פה אמר, ואהבתי את ההגדרה. אבל הפעם בגלל לו"ז צפוף אין לי זמן לגבות הכל ולהתקין את כל התוכנות מחדש, ממש לא. אעשה את זה לכשתצא הגרסה הסופית.

אבל בינתיים אם אני מתקין את ה-RC מה בדיוק עושה אופציית ה-Upgrade? זה שומר לי את כל המסמכים והקבצים וגם תוכנות ומשחקים? אני לא אצטרך להתקין שום תוכנה/משחק מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי בעיה עם תכני HD

התקנתי את קאטאליסט 9.4

וכול פעם שאני מפעיל משהו ב 720P על מסך מלא יש לי מדרגות כאלה ופיקסולים (לא יודע איך תכלס להגדיר את זה , זה נראה כאילו חסר AA).

יש פיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... כן. למען האמת המון משחקים יעבדו ככה, בחלקם יתאפסו ההגדרות \ יעלמו הפרופילים\שמירות, אבל למי איכפת :)

מקסימום מעתיקים את ספריית השמירות מה-my documents למע' החדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר ש ב build 7000 יצא לי כמה פעמים להפעיל ככה משחקים אבל יש משחקים שלא היה אפשר להפעיל בצורה הזאת..

ואנחנו מדברים על duel-boot כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברים בכלליות. למשל - מע' הפעלה יושבת על C, התקנת משחק על D, פירמטת את C והתקנת מע' הפעלה מחדש.

עכשיו אם המשחק שיושב על D לא מסתמך על מפתחות ב-registry של מע' ההפעלה (שהוזנו בהתקנת המשחק) הוא יעבוד גם ללא התקנה מחדש

יש משחקים שיעבדו, יש כאלה שלא (ויאלצו התקנה מחדש). העקרון תקף גם בין מערכות ב- dualboot.

אגב, יש פה סיקור\Preview של anandtech ל-windows 7 rc

http://www.anandtech.com/systems/showdoc.aspx?i=3557&p=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצליח להוריד את הווינדוס הזה מהאתר של מיקרוספוט.

כל פעם זה רושם לי שהשרת החזיר שגיאה ואז הוא מנסה להתחבר מלא פעמים ולא מצליח.

פעם אחת הוא הגיע ל9 אחוז ואז נעצר.

צריך לפתוח פורטים כדי להוריד ממיקרוסופט?

יש למישהו אולי קישור אחר להוריד 7 פשוט לא מהאתר של מיקרוסופט?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...