Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 118 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

ביחוד בדברים שהם "בטא". המוני טסטרים בחינם, ובלי ההשלכות של מוצר סופי (כמו שג'ימייל "בטא" כבר מיליון שנה)

באמת נראה לך שכל כך קשה לשמור על תוכנה שלא תדלוף? צריך מקרה חריג כמו גניבת הקוד של האלף לייף 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זאת אומרת? לפי המקור.

השגת את זה דרך ישירות? אז כנראה שהם בסדר עם זה שיהיה לך את זה.

השגת את זה ממקומות מפוקפקים (ועם כל הכבוד לסוגיית החוקיות של תוכנות הטורנטים, TL למשל הוא אתר עם תוכן פיראטי איך שלא תסובב את זה), כנראה שזה לא ממש חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא סלח לבורותו של מי שמעולם לא הוריד שום OS מהאינטרנט. מאיפה האנשים שמדסקסים על זה מורידים את כל הבילדים הללו? מהאתר של או ממקומות אחרים? והאם את ה-RC יהיה אפשר להשיג מהאתר של מיקרוסופט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? לפי המקור.

השגת את זה דרך ישירות? אז כנראה שהם בסדר עם זה שיהיה לך את זה.

השגת את זה ממקומות מפוקפקים (ועם כל הכבוד לסוגיית החוקיות של תוכנות הטורנטים, TL למשל הוא אתר עם תוכן פיראטי איך שלא תסובב את זה), כנראה שזה לא ממש חוקי.

נו אז מה, אם אני מוריד אובנטו מTL? אם זה מTL או TPB זה לא אומר אוטומטית שזה פיראטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחזור רגע לדוגמא עם התפוצ'יפס -

אתם מפספסים דבר אחד. בהסכם השימוש של תפוצ'יפס לא כתוב 'אסור לאכול תפוצ'יפס ללא רשיון רשמי מאוסם'.

בהסכם השימוש של Win, שמוצג בכל התקנה, זה כתוב בפירוש.

בגלל זה אם קניתי תפוצ'יפס מותר לי לתת לך קצת, אם קניתי אסור לי.

סוף סיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף מישהו שמסביר את הטענה שלו :xyxthumbs:

הנה הEULA שחתמתי עליו בהתקנה, עברתי על כולו עכשיו בזריזות, לא מצאתי דבר שמונע ממני שימוש בתוכנה (במקור הוא היה RTF אבל אי אפשר לעלות אותו לפורום בצורת RTF אז שמרתי אותו בתור DOC).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד בוגר להתעלם מכל שאר הטענות שעלו פה ולהתייחס רק למה שבא לך.

הEULA מעניינת את סבתא שלי...

אם MS לא מפיצה את זה לעולם דרכה או דרך ספקים מורשים שלה אז, מעצם ההגדרה, זה תוכן פיראטי.

לMS לא חסרים בטא טסטרים.

MS בכלל לא מתייחסים יותר לקהל הרחב שלא משתמש ב7000 כי הם לא יכולים לסמוך על מה ששולחים להם בגלל שביצוע UPGRADE יוצר שלל של בעיות שלא מעניינות אותם.

הם לא צריכים שיורידו את זה.

ההדלפות רק מורידות מהציפיה לRC.

לא טענתם שום טענה שמחזקת את העמדה שלא מדובר על תוכן פיראטי ובמיוחד חסר פה אישור של לשימוש בתוכנות.

והקוד של המוצר, כמו שכבר אמרתי, משול למציאת כרטיס ארשאי של מישהו עם קוד רשום עליו. אם תוציא שקל מהחשבון הזה אתה תהיה בכלא.

כנ"ל לגבי התפוצ'יפס. אם החברה שאתה עובד בה נותנת לך להיות טועם רשמי שלה ואתה נותם את זה למישהו אחר אז אתה גנב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RC1 שוחרר ב MSFT...

ד"א אתם יכולים לקרוא בעצמכם כאן על חוקיות ההתקנה של ה LEAKS

http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/category/w7itpro/

אני אדגיש שוב, זה חוקי להתקין את הגרסאות כל עוד יש ברשותך קוד התקנה חוקי וכרגע כל מה שצריך לעשות בשביל לקבל אחד זה להתנדב להיות בתוכנית הבטא טסטרים שלהם.

הבעיה היחידה עם ההדלפות זה חוסר תמיכה מצידם של מירוסופט (למשל אין טעם לשלוח להם קבצי DEBUG כי הם פשוט יתעלמו מזה) אלא אם כן אתם באמת יודעים מה אתם עושים ואתם יכולים לדעת בדיוק מה גורם לבעיה ולדווח עלייה.

לגבי הטיעון שלמיקרוופט יש מלא בטא טסטרים זה שטויות - הם שוכרים כוח עבודה זול מהודו כדי שיבדקו בשבילהם את התוכנות, וגם אז אין לשום חברה או עסק בעולם (אפילו עם הכח הפיננסי של מיקרוסופט) דרך לבדוק איך תגיב המערכת בכל הבמצבים השונים שהמשתמש יוצר.

יותר מכך, הפעם יש להם אינטרס לגרום לעסקים אחרים לאמץ את המערכת הפעלה שלהם - אין דרך טובה יותר לשכנע מישהו לאמץ את המוצר שלך אלא עם דוגמית חינם, פי כמה אם הדוגמית הזאת בעלת כל התכונות של המוצר המלא.

אחת ולתמיד - תשובה של MVP מטעם מיקרוסופט בנושא ה LEAKS:

http://social.technet.microsoft.com/Forums/en-US/w7itprogeneral/thread/da5a69b6-212d-421e-93c0-f2c2547ffcc1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...