Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 77 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

יש לי כונן דיסקטים בחיבור USB שמוגדר נכון בביוס, הוא מזוהה היטב במערכות ההפעלה האחרות שלי (XP ו"ויסטה"), אך לאחר התקנת וינדוס 7 על כונן נפרד, כונן הדיסקטים לא מזוהה ע"י המערכת הזאת.

במנהל ההתקנים הכונן מופיע עם סימן קריאה! צהוב. כל ניסיון לעדכן את ההתקן, כלולל הסרה והתקנה מחדש מביא לאותה תוצאה בתוספת הערה, שהמתקן הכי מתאים והכי חדיש קיים כבר.

האם למישהו יש פתרונות? לא מצאתי פיתרון ברחבי האפשרויות של מיקרוסופט (עזרה טכנית, פורומים וכו').

אני חייב להדגיש שוב, שכשאני נעלה את אחת המשתי מערכות ההפעלה האחרות שלי כנ"ל, הבעיה אינה קימת והכול תקין.

הכונן עצמו במנהל ההתקנים מסומן כ- -FDU DEVICE.

תודה מראש!

תנסה לעדכן ידנית לדרייבר של ויסטה או אפילו של ( זה מה שעזר לRAID שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת היא שאני לא רואה את הבעיה בריבוי הגירסאות...

2 גירסאות ימכרו ליצרניות בלבד - אחת למחשבים חלשים והשנייה גירסה בסיסית.

2 גירסאות לעסקים - עם מוגברת(כאילו שמישהו שבאמת מבין משהו משתמש באבטחה של ולא מתקין אנטי וירוס נפרד).

ו2 הגירסאות הנותרות הן ללקוחות פרטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לעדכן ידנית לדרייבר של ויסטה או אפילו של XP ( זה מה שעזר לRAID שלי)

תודה, אך זה לא עוזר. אולי ב-raid זה עובד, אך לא אצלי (רגיל).

אני מבין גם שאין מה לעשות, כי קראתי אמש בפורומים של technet? של מיקרוסופט, שהעניין מובנה בתוך מערכת וינדוס 7, שמזהה התקני FDD, אך אינה תומכת בהם כרגע. מופיעה הודעת טעות קוד 10 (Code 10).

כולם שם (אלה שבבעיה הזאת), מקווים שמישהו במיקרוסופט קורא את הודעות בפורומים וייקח לתשומת לבו לתקן את הבעיה.

בשלב זה אני מרים ידיים. אמתין לתיקון של . איך שלא יהיה זו מערכת ניסיונית אצלי ואני עובד בעיקר עם מערכת קודמת (נדמה לי build 695x) ששם ההתקן עובד בסדר.

אני מספר זאת כדי למנוע מאחרים לשבור את הראש בניסויים לתקן את התקלה, שכאמור היא מובנית, כנראה, בתוך מערכת ההפעלה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה מעצבנת עם הPreview - בזמן שהוא פועל אי אפשר לערוך שמות של קבצים (כל הזמן קופץ הFile is opened).

חובה לסגור אותו בשביל לשנות את השמות...

מה?! 9 שנים עברו ועדיין לא סידרו את זה?! :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

התקנתי בהצלחה 7 beta על מחיצה נפרדת (משמשת כמחסן אבל נשאר בה עוד עשרים ומשהו גיגה...). יש לי כמה שאלות:

1.אני לא מצליח להתקין CCC בשום אופן.ניסיתי גם של ויסטה וגם את המיוחד של 7 beta שהביאו כאן מקודם.למעשה אני מקבל תשובה שההתקנה הצליחה,אבל אני לא רואה גישה ל CCC בכלל....הוא לא נמצא ברשימת כל התוכניות אפילו.גם במנהל ההתקנים הוא לא מופיע...

מה זה יכול להיות?

2.w7b לא מזהה את כרטיס הקול המובנה שלי...יש לזה פיתרון?

3.איך מוחקים את הדבר הזה?....כלומר כשמפעילים את המחשב יעלה ישר ה ולא המסך ששואל אותי באיזו מערכת לבחור.אני לא רוצה לפרמט את כל המחיצה הזאת.

אגב,אף פעם לא השתמשתי בויסטה אלא רק ב כך שהכל חדש בשבילי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...