Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשה נרגשת ממיקרוסופט:

אנא, שחררו את גרסת הבטא הערב ולא מחר, כדי שנוכל להוריד אותה הלילה ולהתנסות בה כל היום מחר. מחר כידוע נכנסת השבת, ואתם הרי לא רוצים לתסכל את העם הנבחר ולגרום לו להעביר את כל השבת בציפיה למוצאי שבת רק כדי להסתער על המחשבים ולהתחיל להוריד.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני מאוד שעל מחשבים חלשים ההתקנה היא מינימלית ולא כמו התקנה על מחשבים חזקים ולכן הביצועים הטובים.

מה שכן, סביר להניח שכשהוא יצא הוא יהיה יותר כבד מויסטה ובטח שיותר כבד מXP..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לנסות את זה כי אני שומע רק דברים טובים...ואותם שמעתי על הBUILD 7000 שזה אפילו גרסא מוקדמת מהBETA המדוברת...

עם זאת, אני מודאג מאיך היא תתפקד...

בהתייחס לעובדה שאפילו WIN על SP3, שזה רחוק שנים קדימה מיציאת המוצר הסופי והוא עדיין לא יציב לגמרי, אז כמה יציבה תהיה גרסאת בטא של מע' הפעלה שלהם? :nixweiss:

אגב אני משתמש בWIN SP1 כרגע, ואני כן רוצה לנסות WIN7 בגלל שיפור הביצועים הדראסטי שדווח במשחקים...נשמע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיניין מגבלת הזמן נראה לי שזה יתחיל לספור מיציאת הגירסא המלאה . עד אז יש להם אינטרס שזה יהיה מותקן על המחשבים (דיווח שוטף של בעיות תוכנה ) . ברגע שזה יצא תוך זמן קצר יקבלו מספיק מחשבים שידווחו להם על כשלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושש שבאלמר עבד עלינו. הוא אמר שהוא ישחרר את המערכת מחר, אבל הוא לא אמר באיזו שעה מחר. וחוץ מזה היום של האמריקאים מתחיל 7 שעות מאוחר יותר אז עכשיו אמצע הלילה אצלהם ואף אחד לא עובד. אני מפחד שהם בכלל ישחררו את זה בערב (שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...