Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 205 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הגרסה הסופית תהיה כנראה 7200.

בילד 7264 הוא הכי קרוב ל RTM שאפשר לקבל, אפילו הפעילו את ההגנות נגד עותקים לא חוקיים... בכל מקרה היתי ממליץ לחכות ל RTM שצפוי לצאת בסוף יולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי גרסה 7200 תהיה RTM ? מקור בבקשה.

כרגע אין מידע מדויק, לפי ההערכות הראשונות באתר WZOR.NET אמרו כי הבילדים אחרי 7200 הם POTENTIAL RTM BUILDS כלומר, אחד מהבילדים שאחרי 7200 יחתם ויקבל את התואר RTM.

אחרי שיחה שהיתה להם עם בייל גייטס, יש חשד שהבילד הסופי יהיה דווקא תחת המספר 7300 על מנת למנוע בעיות של כל התוכנות שנכתבו ונבדקו במהלך תקופת ה RC (להזכירכם, למרות שמיקרוסופט לא תומכים בהתקנה "לא חוקית" של גרסאות חדשות יותר, הם משתמשים במידע שאותם המשתמשים שולחים ולפי כך מתיחסים אליהם כלקוחות פוטנציאלים)

נכון לעכשיו, ה RTM יחתם ב 10.7 וצפוי להגיע לערוצי OEM כבר ב 21.7...

בנימה אופטימית זאת, המחיר הצפוי בישראל לעותק של 7 ULTIMATE יעמוד על 660 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אין מידע מדויק, לפי ההערכות הראשונות באתר WZOR.NET אמרו כי הבילדים אחרי 7200 הם POTENTIAL RTM BUILDS כלומר, אחד מהבילדים שאחרי 7200 יחתם ויקבל את התואר RTM.

אחרי שיחה שהיתה להם עם בייל גייטס, יש חשד שהבילד הסופי יהיה דווקא תחת המספר 7300 על מנת למנוע בעיות של כל התוכנות שנכתבו ונבדקו במהלך תקופת ה RC (להזכירכם, למרות שמיקרוסופט לא תומכים בהתקנה "לא חוקית" של גרסאות חדשות יותר, הם משתמשים במידע שאותם המשתמשים שולחים ולפי כך מתיחסים אליהם כלקוחות פוטנציאלים)

נכון לעכשיו, ה RTM יחתם ב 10.7 וצפוי להגיע לערוצי OEM כבר ב 21.7...

בנימה אופטימית זאת, המחיר הצפוי בישראל לעותק של 7 ULTIMATE יעמוד על 660 שקלים.

לגירסת העידכון אתה בטח מתכוון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הצפוי בישראל לעותק של 7 ULTIMATE יעמוד על 660 שקלים.

אני מניח שזה ל-OEM מה שאומר שברגע שתפעילו את המחשב, זה יהיה תקף רק לאותו ואם תשדרגו, עוד 660 ש"ח.

לכן מי שמחליף מחשבים לפני שמיקרוסופט מחליפה מערכות הפעלה כדאי שייקנה RETAIL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא צודק, הרבה יותר זול ממה שציפינו. במחיר כזה אפשר לשקול אפילו Professional.

שכחתי להבהיר כי זה מחיר לגרסאת OEM וינתן ככל הנראה רק לבעלי רשיון קודם של (מכל סוגיו), ברגע זה לא ברור אם גם בעלי יזכו להנחה.

נ.ב - נא להבדיל מגרסאת ה UPGRADE שמחייבת רשיון קודם מאותו סוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה המחיר לגירסת שידרוג אז זה לטעמי זה יקר.

אני מבחינתי מתכוון לרכוש רק Retail ובתנאי שהמחיר יהיה סביר, כרגע ההפרש במחיר בין Retail לOEM הוא כפול ואין לי כוונה לזרוק כסף על רישיון שאני לא יכול לעבור איתו למחשב אחר.

זה דומה לרכישת משחקים דרך סטים, אם אני רוכש מוצר ראוי שתהיה לי אפשרות לשלוט בו ושאני לא אהיה תלוי בשיגעונות של המוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OEM - גם ברגע שהתקנתי RETAIL בפעם השנייה שתצטרך להפעיל את זה על אחר, הם דורשים שתתקשר להפעיל את זה במרכז של .

הנציג הסתכל על נתוני ההפעלה שהמערכת קיבלה ושואל אותי אם החלפתי מחשב (מאיפה הוא יודע את זה ?) נראה לי הACTIVATION שולחת להם קצת ממה מותקן במחשב במיוחד הלוח אם ולכן אותו קוד לא תקף ללוח אם חדש ורק אם יש לך רישיון RETAIL הנציג נותן לך קוד הפעלה חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...