Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 96 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

טוב איך אפשר להפעיל את הסרטונים ב HD בתור BACKGROUND? זה לא עובד לי..ניסיתי לחצן ימני עליהם ואז SET AS BACKGROUND לא מופיע בכלל..

וראיתי סרטונים ב שמישהו עושה את זה פשוט ככה.

עריכה:

אוקי הבנתי שצריך להוריד תתוכנה ההיא מהעדכונים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זאת אומרת ללא סיבה? בטח שיש סיבה - העובדה שמדובר במערכת הפעלה בגירסת בטא.

הורג אותי שאנשים לא מפנימים את זה ועדיין מתלוננים על בעיות.. בגירסת בטא צריך לדווח על בעיות, לא להתלונן עליהן.

ואני אומר שמי שאומר שכל הבעיות ב-7 זה בגלל שזאת ביטא לא יודע על מה הוא מדבר.

נכון שיש כמה בעיות בגלל שהיא ביטא, אבל רוב הבעיות האלו היו קורות לך גם בויסטה וגם בXP...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?

על זה שיש בעיות שלא טופלו מעולם ונכנסו ב- ובויסטה גם לגירסה הסופית..

נכון שיש כמה בעיות בגלל שהיא ביטא, אבל רוב הבעיות האלו היו קורות לך גם בויסטה וגם בXP...

למרות ש- אחרי 3 SP היא כבר דיי יציבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, לדעתי, כבר עכשיו 7 יותר טובה מויסטה, ואני אומר לפי דעתי.

העיצוב זה פרט כל כך שולי, ולכן גם יותר טובה מויסטה מבחינת ביצועי מערכת, בשבילי.

אתם יכולים לא להסכים איתי, אבל כדאי לעבור ל7, במיוחד אחרי שתצא הRC, אין לי מושג מתי זה אבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל הזמן מסדר בעיות במערכת הזאת.

בטא זה כיף חיים :D

אז אתקין מחדש נראה לי :\ התקנתי אותו מהDVD הישן שהיה לי כנראה שהוא גרם לבעיות בהתקנה.(איטי לאללה עושה פול בעיות)

קניתי חדש מקווה שהפעם לא יהיו בעיות...

אפשרי לעשות שיחזור התקנה על ההתקנה הנוכחית ללא מחיקת הקבצים? (כול הזין להתקין הכול מחדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו התקנתי היום את 7 גירסה 7057 שיצאה לפני ממש ימים ספורים, ואני חייב להגיד שזו העתקה כמעט מדוייקת של ויסטה.

מה ששונה זה כל מיני פיצ'רים מעטים שבאים לידי ביטוי בממשק הגרפי, צלילים קצת שונים, רקעים חדשים, אבל איפה השינויים במהירות עצמה? וביעילות?

חבל, כי אני לא ראיתי שינויים יוצאי דופן...

ההתקנה הייתה מאוד מהירה, זה כן, אבל התקנה זה פעם בכמה חודשים או שנים שמתקינים מערכת הפעלה (אחרי פירמוט למשל), לקח לי משהו כמו 12 דקות, התקנה של ויסטה אורכת 20 דקות פחות או יותר.

אני מקווה שעד ההשקה הרשמית של 7 הסופי, יהיו שינויים הרבה יותר משמעותיים, אחרת זה ייראה כמו SERVICE PACK בתחפושת של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דויד, אני פשוט לא מסכים איתך לחלוטין...

לדעתי אלא אם כן הם ידפקו את הגירסא הבאה (RC), כבר עכשיו מבחינתי זו הגירסא הכי טובה של ...

עם החומרה שלי הרבה יותר יציבה. (מפרט בצד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתקנה הייתה מאוד מהירה, זה כן, אבל התקנה זה פעם בכמה חודשים או שנים שמתקינים מערכת הפעלה (אחרי פירמוט למשל), לקח לי משהו כמו 12 דקות, התקנה של אורכת 20 דקות פחות או יותר.

בשבילי דווקא זה ברכה ואני מאמין שגם להרבה אנשים שמתקינים מערכות הפעלה באופן קבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אפשר לעשות upgrading אם מדובר במערכת או גירסה קודמת של וינדוס 7.

אגב, הגירסה המוזכרת לעיל, build 7057, קוראת לעצמה: RC1. עשיתי איתה upgrading ל-build 7048 והיא הותקנה במשך כשעה וחצי, אך כל מה שהיה לי קודם נשאר כמות שהוא ועובד מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...