Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 78 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

2. איזה כרטיס קול?

3. דרך MSCONFIG

כרטיס הקול שלי הוא: soundmax integrated digital audio. ניסיתי להתקין את הדרייבר וקיבלתי תשובה שהמערכת לא תומכת...

מה עושים ב MSCONFIG ? אני מניח שהתכוונת למה שסימנתי בתמונה המצורפת,אבל מה עושים משם?

ומה בקשר ל ccc?...אני רואה את תהליך ההתקנה מתבצע,אבל כשאני לוחץ finish אין שום זכר ל ccc.קיצור דרך למשחק שבא איתו דווקא מופיע על הדסקטופ.

עריכה: צירפתי גם את מסך msconfig כש w7 beta פועל. האם משם צריך לשנות משהו?....

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכולם,

הלפטופ שלי דורש פירמוט וחשבתי לנצל את ההזדמנות ולהתקין 7 במקום ה-XP שמותקן לי כרגע אבל עלו לי מספר שאלות:

כל הביקורות שקראתי על ה-7 נעשו על מחשבים נייחים, יש למישהו ניסיון עם התקנה על לפטופ (יש לי Inspiron 6400). לא שאני יודע אם זה בכלל משנה, אבל שווה לשאול...

האם לדעתכם ה-7 יתמוך בכפתורי מולטימדיה של הלפטופ או שאני אאבד אותם?

אם ההשקה הרשמית של ה-7 מיועדת לתחילת 2010 (ובטח תדחה קצת כמסורת מיקרוסופט), זה אומר שאוכל להשתמש ב-7 לפחות שנה בחינם, אני צודק?

ושאלה אחרונה וחשובה. האם ישנם עידכונים ל-beta ? כלומר במהלך השנה הזו אקבל עידכוני בטיחות ופתרון תקלות ?

תודה רבה לעוזרים בהתלבטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע מדברים על השקה בין 2009 Q3 ל2010 Q2. אני מהמר על 2009 Q4, בעיקרון התחייבו שהבטא הנוכחית תפעל עד אוגוסט. אני מאמין שהם לא יאריכו את הרישיון של הבטא הנוכחית אלא יוציאו עד אז כבר גרסאות RC שיעבדו עד ההשקה הרשמית אבל אי אפשר להיות בטוחים.

נכון לעכשיו יש עידכונים לבטא אבל סביר להניח שברגע שתצא RC1 העידכונים לגירסה הנוכחית יפסקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

התקנתי בהצלחה 7 beta על מחיצה נפרדת (משמשת כמחסן אבל נשאר בה עוד עשרים ומשהו גיגה...). יש לי כמה שאלות:

1.אני לא מצליח להתקין CCC בשום אופן.ניסיתי גם של ויסטה וגם את המיוחד של 7 beta שהביאו כאן מקודם.למעשה אני מקבל תשובה שההתקנה הצליחה,אבל אני לא רואה גישה ל CCC בכלל....הוא לא נמצא ברשימת כל התוכניות אפילו.גם במנהל ההתקנים הוא לא מופיע...

מה זה יכול להיות?

יש לי את אותה בעיה בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך. בקשר לכרטיס קול,הוינדוס שם לב לבד שיש בעיה ומצא דרייבר מתאים!

בקשר ל CCC , פתרתי את הבעיה (בערך...),ע"י כך שהתקנתי את הדריבר ישירות מדיסק ההתקנה.

בקשר לביטול הדאבל-בוט, השאלה שלי היתה איך מבטלים את ההתקנה ,כלומר ממש חוזרים למצב שלפני .

האם מספיק למחוק את תיקית ה- windows?

יש לי את אותה בעיה בדיוק.

אם יש לך כרטיס agp אז הבעיה (לפחות אצלי ) נפתרה. נסה להתקין את הדרייבר מהדיסק שקיבלת עם הכרטיס,בגירסה לויסטה.אמור לעבוד לך יופי.

אם אין לך דיסק ,תיכנס לאתר היצרן (sapphire במקרה שלי) ותחפש גירסהספציפית ל AGP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נאלצתי לעזוב את הבטא מכיוון שההתקנה של 7000 פשוט לא מוכנה להכיר בקיומו של הכונן שלי שחזר מתיקון....

בצורה משעשעת זו בדיוק אותה סיבה שלא הצלחתי להתקין בערך 3 הפצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נצא מנקודת הנחה שמייקרוסופט לא דופקת את רוב נתח השוק שלה כי בא לה אני מניח שיש סיבה טובה למה צריך לעשות CLEAN INSTALL

אם אתה בא בטענות למה כן אתה קודם צריך להוכיח במידה כלשהי שזה אפשרי... זה כמו להתלונן ששוב פעם גרסאת ה32BIT של לא תומכת ב4GB ומעלה ולתלונן עד מחר על דפיקת לקוחות וחוסר אוזן קשבת לצרכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריבוי גרסאות ל- 7 -

ראיתי שאלה שהתעוררה וגוועה בנושא זה. אני מניח שלגבי ה-Bקאש אין לנו אפשרויות ו/או מידע. לעומת זאת קראת ב-Suppware, שבמערכת "הסופית" אמורות להיות כל הגרסאות, שבדומה לויסטה.

להלן הציטוט:

"נראה כי מיקרוסופט תשחרר 6 מהדורות שונות של מערכת ההפעלה 7, להלן הרשימה:

- 7 Starter

- 7 Home Basic

- Home Premium

- Professional

- Busnies

- Ultimate

סקירה תמציתית קצרה של המהדורות השונות ב: Paul Thurrott's SuperSite for Windows

06/02/2009

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שכמו עם Vista, הגרסאות השוות זה מ-Home Premium ומעלה. אלו שתומכות בכמות נורמלית של זיכרון וזה.

קראתי לאחרונה איזה מאמר ב-DailyTech, שטוען ובצדק שמערכות הפעלה 64 ביט הולכות ונעשות נפוצות בזכות המחירים הנמוכים של מקלות זיכרון RAM. עם קצת מזל, נזכה לראות גם תוכנות שמנצלות את זה וכו' וכו'...

http://www.dailytech.com/Majority+of+Windows+7+Installations+Will+Be+64bit/article13983.htm

בזכות החיפוש דפים הפנימי של FF מצאתי את זה בפחות מדקה. אתם יודעים, לכתוב בשורת ה-URL את המילים "DailyTech", ואז את המילה 64"", ואז זה מצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...