Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 52 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

גם אצלי זה קורה, קל לגרום לזה לפעול אם פשוט הולכים ל:

personalize

themes

ובוחרים light auras

:bash:אבל עכשיו אנחנו חייבים להיות תקועים עם הצהוב המזעזע הזה? :kopfpatsch:

אבל חזק ,לא ידעתי שזה מסדר את זה ,קצת לא היגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא מסדר את זה, זאת הדרך לשחזר את זה.

עדיין לא מצאתי פתרון

עריכה:

הבעיה קשורה להגדרה:

use drop shadows for icon lables on desktop

תחת

advanced system settings

performance

כשהרקע המתחלף מופעל, אי אפשר לבטל אותה[br]פורסם בתאריך: 20.01.2009 בשעה 16:16:58

תראו את הWEI שלי :silly:

הם עדכנו את הספירה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהשתמשתי במילה בנצ'מארק לא נכון..

התכוונתי מדד ל"האם אני יכול להריץ את זה?" ולא להאם כרטיס A טוב יותר מכרטיס B

למה לא?

אם משחק מסויים דורש (נגיד) 8800GT/HD3870 כדרישות מינימום (נגיד שהכרטיסים האלו מקבלים 5.9 בWEI)

ומומלץ לפחות 9800GT/4850 (נגיד שהם מקבלים ציון 7)

מה הבעיה שבן אדם יסתכל אם הציון שלו מספיק לדרישות המינימום או שאפילו הוא ברמה המומלצת ועל פיהם יקנה משחק?

אם נצא רגע מהבועה של הפורום, רוב האנשים לא יודעים איזה כרטיס מסך יש להם במחשב, איזה גירסה של SM הוא תומך

ומה הביצועים שלו באופן כללי.

זה בסה"כ מדד די נוח לרוב האנשים. (וזה לא מתיימר להחליף לאנשים כמו בפורום הזה בחינת סקירות של באתרים מקצועיים למשל או שימוש ב3DMARK)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.שהציון הכללי נקבע לפי הציון הנמוך ביותר (לא טוב)

2.נכנסים לציון דברים לא קשורים (פעולות לדוגמא... דיי זניח בביצועים בזמן המשחק עצמו)

3.אין מספיק טווח... דיוק של מספר אחד אחרי הנקודה? הצחקת אותי... גם צריך להכניס עוד פרמטרים של הכרטיס, ביצועי שיידרים למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.ככה זה במחשבים מאז ומעולם, הביצועים מוגבלים לפי מה שמגביל אותם-צוואר הבקבוק המפורסם

2.אתה עדיין יכול לראות פירוט (נגיד שבדרישות המשחק יפורט ציון למעבד כרטיס מסך וזכרון) וזה עדיין יהיה שימושי לרוב האנשים

3.אין לזה משמעות, לצורך העניין, זה מספיק טווח ל79 כרטיסים (ובעצם הרבה יותר כי יש כרטיסים מקבילים שמקבלים ציון זהה)

המטרה של זה היא לא לתת לך מידע על הכרטיס מסך, בשביל זה יש תוכנות וגוגל

המטרה של זה לדעת אם יישום x או משחק y יעבוד על המחשב שלך

רובם המוחלט של האנשים בעולם (רבאק, רובם המוחלט של המשתמשים בפורום) לא יודעים מה זה sm בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שעומרי צודק,

זאת גם המטרה המוצהרת של המערכת. רוצים שעל כל משחק יהיה כתוב ציון הWEI הנדרש כדי לשחק בו.

GTA4 לא רץ טוב על המחשב שלי, איפה רואים את זה בציון?

אני מניח ש5.9 לכרטיס מסך במשחקים זה עדיין הכי גבוה ושעוד לא פתחו את זה לכל הנושאים.

יהיה מעניין לראות ציונים של עוד אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה צריך להיות דומה למה שיש עכשיו שנותנים סדרה מסויימת בדרישות מינימום אבל ההבדל פה שהציון נקבע על פי הביצועים נטו ולא איזה כרטיס יש לך

בשביל לעשות את האינדקס הזה לרלוונטי לגיימרים צריך להוסיף עוד מדדים לכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה צריך להיות דומה למה שיש עכשיו שנותנים סדרה מסויימת בדרישות מינימום אבל ההבדל פה שהציון נקבע על פי הביצועים נטו ולא איזה כרטיס יש לך

בשביל לעשות את האינדקס הזה לרלוונטי לגיימרים צריך להוסיף עוד מדדים לכרטיס מסך

זה לא מדוייק

חלק מהמבחנים שם למשל הם בDX10, גם אם יש לך X1950XTX לא תוכל לקבל ציון גבוה מספיק בשביל משחק שהמינימום שלו הוא DX10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...