Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 44 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עושה BOOT לדיסק.

אז אני אהפוך את המחיצה מדינמית ל-PRIMARY בעזרת PARAGON.

השאלה אם לאחר שארצה להסיר את 7, האם אוכל לאחד חזרה את המחיצה עם ההארדיסק המקורי שממנה יצרתי אותה, שהוא דינמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את גירסת ה64 ביט..נכון לעכשיו הכל עובד תקין..רק מה שאני מעוניין לעשות אקטיבציה למערכת..הוא פשוט לא נותן לי להכניס את הKEY.

אני מבין שזה בטא..אבל על כל מקרה מופיעה העניין של ה30 יום הזה..משיהו עובד עם זה יותר וזה לא דורש ממנו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה "הוא פשוט לא נותן לי להכניס את הKEY"?

רשום לך KEY בחלק התחתון של המסך...ברגע שאתה בא להכניס אותו הוא פשוט אומרלך שהתו שאתה מכניס לא יכול להיות...

בכל מקרה הסתדרתי כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידכתע שזה לא יעבור חלק..עכשיו הוא לא נותן לי לעשות BOOT לXP..

יש לי שני כונני 160GB נפרדים (שניהם מחולקים ל2 מחיצות)..הWIN 7 מותקן על הכונן השני (לא זה עם הXP)..

אבל שאני בוח לעשות BOOT מהכונן של הXP הוא לא נותן לי ומתחיל לעלות את הWIN 7 ישר..

צריך לערוך לו את הBOOT FILE או שיש דרך אחרת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LosNir... הורדתי את הקובץ פעמיים מהאתר של מייקרוסופט (ובשתיהן תוצאות הבדיקה היו שונות). ופעם אחת מעוד אתר שנתנו פה לפני כמה עמודים.. ושוב התוצאה הייתה שונה.

התייאשתי כבר. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש לי בעיה עם האקספלורר, הרבה מאוד פעמים כשיש צורך להגיע לתיקיה מסוימת יש כביכול מסך של טעינה ובעצם שום דבר לא קורה.

"המחשב שלי " לא נפתח מעצמו אלא אם כן אני רושם את הכתובת המדויקת בשורת הכתובת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...