Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 35 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

Control Panel > All Control Panel Items > Power Options > change when the computer sleeps (בצד שמאל)

המחשב עדיין נכנס למצב שינה כעבור כמה זמן. לא יודע בדיוק כי לא הייתי על המחשב.

אני היחידי שזה קורה לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לכם שאני אוכל להתקין את הווינדוס החדש על הרד דיסק בגודל של 9.5GB??

יש לי עוד הרדיסקים שעליהם אני יתקין את כול התוכנות אבל לא בא לי לסכן אותם בשביל הווינדוס החדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ לא לשנות את ה LogON Screen ב win7 באמצעות TuneUp Utilities 2009

זה מה שעשיתי הבוקר והווינדוס פשוט לא עלה לי.

כל תחילת עליה הוא פשוט ריסטט את עצמו on and on

נאלצתי להכניס את דיסק ההתקנה (במקביל להדמיה באמצעות UltraISO גם צרבתי דיסק, שיהיה) ולאפס את ההגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

התקנתי את ה-7 החדש וחוץ מבעיות קטנות הכל בסדר.

השאלה שלי היא לגבי התקנת הדרייברים המקוריים. כעת ה-7 מזהה את כל הרכיבים והכל עובד בסדר. השאלה היא האם מומלץ בכל זאת להתקין את כל הדרייברים המקוריים של המחשב. השאלה היא אם זה יוסיף משהו לאיכות והיציבות של המערכת. כי יש בדרייברים המקוריים תוספות שאני לא נזקק להם כלל.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

התקנתי את ה-7 החדש וחוץ מבעיות קטנות הכל בסדר.

השאלה שלי היא לגבי התקנת הדרייברים המקוריים. כעת ה-7 מזהה את כל הרכיבים והכל עובד בסדר. השאלה היא האם מומלץ בכל זאת להתקין את כל הדרייברים המקוריים של המחשב. השאלה היא אם זה יוסיף משהו לאיכות והיציבות של המערכת. כי יש בדרייברים המקוריים תוספות שאני לא נזקק להם כלל.

תודה

אין צורך ,אני עובד ככה כבר מאז שהתקנתי והכל בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו בהתקנה של הווידנדוס 7 היה לי 3 מחיצות, עכשיו הייתה לי מחיצה אחת ששקלה 25 GB ועשיתי לה DELETE , איך אני לוקח את כל ה25 GB שהיו שם ושם אותם על מחיצה שאני רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי יש לי במחשב השני עכשיו את ה- 7 מותקן... לאחר שדרוג, ככה שיש לי גם קובץ true image שיצרתי (בויסטה כמובן..)

במידה ואני נתקל בתקלות למיניהן, או סתם באלי לחזור.. מה אני עושה בדיוק? אשמח לקבל תשובה ;)

לילה טוב,

עודד ב.

טוב אם הבנתי נכון.... אני נכנס לתוכנה בwindows 7 ועושה Recovery מהקובץ שיצרתי..(?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו בהתקנה של הווידנדוס 7 היה לי 3 מחיצות, עכשיו הייתה לי מחיצה אחת ששקלה 25 GB ועשיתי לה DELETE , איך אני לוקח את כל ה25 GB שהיו שם ושם אותם על מחיצה שאני רוצה?

השאלה עם כבר מחקת תמחיצה עם מחקת זהו לא תוכל להחזיר את מה שהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...