Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 34 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התקנתי את הבטא של 7 ויש לי גם בדואלבוט זה פותח את 7 ואני רוצה שזה יפתח את איך אני עושה את זה? :nixweiss:[br]פורסם בתאריך: 11.01.2009 בשעה 23:02:19

ואיזה דריבר מומלץ ל8800 GTS ל7?

תודה ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, באמת יש שם משהו על הדרייבר שלי.

אגב ראיתי במנהל התקנים שה- SM BUS Controller לא מותקן כראוי. ניגשתי לאתר של אינטל אבל סט השבבים שלי לא מופיע ברשימה.

תוריד את הדרייבר לויסטה בשביל הכרטיס מסך שלך.

http://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldId=16023〈=eng

תוריד את הדרייבר הזה בשביל הלוח אם, אחרי זה תפעיל את הקובץ בCompatibility Mode ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את הבטא של 7 ויש לי גם בדואלבוט זה פותח את 7 ואני רוצה שזה יפתח את איך אני עושה את זה?

גם לי מותקן ו 7 בדואל בוט - אני שיניתי את זה באמצעות התוכנה VistaBootPRO 3.1

התקנתי אותה ב (לא הצלחתי ב-7) וזה עובד מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם הגאדג'טים בווינדוס , התוכנה פשוט מסרבת לעלות...

ועוד משהו לגבי השעון למטה , למה הוא כזה מרווח ? מה הבעיה בXP או בוויסטה שהיו חייבים לתת לו מרווח כזה מוגזם?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אחי אין לי את זה שם

יש לי

windows mail אבל כשאני נכנס אין לי משהו שמפעיל את זה יש שם קבצים וזה

מממ קובץ אחד בשם winmig

בתפריט החיפוש כשאתה לוחץ על START תרשום "mail" ותלחץ אנטר.

אם לא הצלחת, תרשום בחיפוש "windows live mail"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה חברים:

יש לי RAID, מ-3 דיסקים פיזית עשיתי 2, אחד של 300 ג'יגה בו מותקנת כרגע , ועוד מחיצה של 1 TB עם כל המשחקים/סרטים/תוכנות שיש לי.

אם אני אתקין על המחיצה של ה1TB את הוינדוס 7, כמובן בנוסף לויסטה, אני עלול להיתקל בבעיות? או שהכל יזוהה ויותקן ויעבוד כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיליתי באג ראשון במערכת...

לפעמים איזה חלון חדש שנפתח נפתח שזכוכית שקופה...טנתקע ככה :s07: לא משנה מה עושים וכמה לוחצים עליו צריך לסגור את התוכנה ולפתוח מחדש

הוספתי תמונה של המקרה עם המסנג'ר...וקורה לי גם ששולחים לי הודה במסן והחלון נפתח כזכוכית ואז אני לא יודע מה כתבו לי! :bash:

חוץ מזה איפה הווינדווס דיפנדר ?איפה הdreamscene? איפה ה 3DFlip?

ככה כשפתוחים כמה גאג'טים רוקט דוק מסנג'ר ומוזיקה המעבד נע בין 0-2% שזה מדהים! וצריכת הזיכרון קצת פחות מג'יגה שזה בטוח פחות ממה שהלך לי בויסטה אבל לא זוכר איך בXP

בקיצור העלתי תמונה של הבאג, למישו יש רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי יש לי במחשב השני עכשיו את ה- 7 מותקן... לאחר שדרוג, ככה שיש לי גם קובץ true image שיצרתי (בויסטה כמובן..)

במידה ואני נתקל בתקלות למיניהן, או סתם באלי לחזור.. מה אני עושה בדיוק? אשמח לקבל תשובה ;)

לילה טוב,

עודד ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...