מה דעתכם על הצורב החדש של LITEON ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על הצורב החדש של LITEON ?

King Of Action

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממליץ לך לחכות עם הקניה כי לפי מה שראיתי עד עכשיו, הצורב הנ"ל פחות טוב מה52X מסדרת ה6S.

יש לו בעיות התאמה עם מדיות ואיכות כתיבה די מתנייקית יחסית לסדרת ה6S.

חכה שיצאו סקירות עליו, דשדש בפורומים בחו"ל כדי לקבל רשמים.

אל תקפוץ עליו רק כי הוא המילה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לחכות עם הקניה כי לפי מה שראיתי עד עכשיו, הצורב הנ"ל פחות טוב מה52X מסדרת ה6S.

יש לו בעיות התאמה עם מדיות ואיכות כתיבה די מתנייקית יחסית לסדרת ה6S.

חכה שיצאו סקירות עליו, דשדש בפורומים בחו"ל כדי לקבל רשמים.

אל תקפוץ עליו רק כי הוא המילה האחרונה.

מה דעתך על זה כסקירה :

והצורב הזה חיה לפי מה שאמרו ב-tech tv הם עשו השווה שלו עם ועם אני חושב והלייט און ניצח את שניהם.

[/quote

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על זה כסקירה :

בלי להעליב את NUXER אני לא בטוח שהוא אובייקטיבי. כבר קראתי על כמה משתמשים מנוסים מאוד שמבינים באכסון אופטי ברמה סבירה בהחלט שדי התייאשו מהצורב הנ"ל.

ואתם יודעים מה.. האשמה על לייטאון כפולה.

1. הם הוציאו צורב שאמור להוות "חוד חנית" או ספינת דגל" בשוק. ובמקום זה, נכון לעכשיו חביבי הקהל מאכזבים איתו. הדבר יפתר בעתיד ע"י עדכון קושחות אך אף אחד לא יודע באיזה מידה. לא מן הנמנע שלייטאון יוציאו קושחות שלא יהווה רקטיפציה מספיקה לצורב.

אגב, NUXER, הקושחה החדשה לא משפרת את הביצועים באופן דרמטי ובמקרים שכיחים אף גורעת מביצועיו שגם ככה לא משמחים.

2. וזו הסיבה העיקרית, לטעמי: ה 52246S וקודמו הציבו רף ביצועים מאוד גבוה. אם זה בגלל האמינות, או ביצועים נטו, סדרת הS הוכיחה עצמה באופן משכנע. צ'מעו, הביצועים נטו של ה LTR-52327S לא "כאלה" גרועים. אבל בהשוואה ל 52246S הם נחותים למדי. לכן רבים הם המשתמשים שהתאכזבו.

שתי נקודות חיוביות ב52327S:

1. קצת פחות רעשני (בעיה שאף פעם לא מצאתי מפריעה. אך יש משתמשים עם מארז שקט משלי).

2. צורב ב52X "עד הסוף" (לטעמי, טעות. כי ללא ספק ניטור הדיסק תוך כדי תהליך הצריבה (למשל חום וסל"ד) משפיע על כמות השגיאות כי הצורב מגיב לפי הנתונים הנ"ל. ללכת "דוח" עד 52X גורע מצריבה איכותית של ממש).

בכל אופן, אני לא בטוח עד כמה מקצועיים ומעמיקים החברה מTECH TV.

לפי ת'רד מסוים בפורום "כללי" הבנתי שהם די שטחיים בסקירות שלהם ובכלל ביחס שלהם לבעיות משתמשים.

אז האופציות העומדות לפניך כפי שאני רואה זאת הם כדלקמן:

1. לחכות לסקירות.

2. לחכות לעוד עדכון קושחה שאני בטוח שיגיע בשלושה חודשים הקרובים.

3. לקנות 52246S אם ממש דחוף לך צורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ממש בוער לי לקנות את הצורב , מפני שהוא יהיה חלק מהמפרט שלי שאני מזמין בשבוע-שבועיים הקרובים כנראה.

בקיצר , אני רואה שכנראה אני אלך על ה-52X24X52 (במילא ה-32 X הזה בדגם החדש לא היה נותן לי כלום כי אני לא צורב דיסקים רב פעמיים וגם אם כן זה רק עניין של שניות מעטות...). תודה על העזרה .

ודרך אגב , אני חושב שגם ההודעה שלך הזו צריכה להכנס לסטיקי של הודעות נבחרות . קבל ח"ח (חיזוק חיובי) על כל המאמץ. :xyxthumbs::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן.

צ'מע, תן לי להעביר לך שניים-שלושה סימלוצים (סימולציה):

-לייטאון מוציאים כמה קושחות וכל העסק מסתדר (אם קנית את הב52327S, סבבה).

-לייטאון מוציאים כמה קושחות וזה לא ממש עוזר. הצורב עדיין לא עוקף או אפילו מציג סטנדארטים כמו של ה52246S (או קנית, זיבי).

-אתה הולך על האפשרות ההגיונית מעט יותר (והכוונה אינה צינית) וקונה את ה52246S שכבר הוכיח את עצמו כצורב מדהים.

ואגב, לא מן הנמנע שיגיעו לארץ CD-RW 24X ו 32X מתישהו.

בקשר למועד, אני לא חושב שמישהו מסוגל לענות לך על השאלה. רק אפשר לשער זה שהוא לא קרוב מדי.

שוב אני חוזר: ה52327S לא צורב אי-אי-אי הוא אומנם לא ברמתו של של ה52246S אבל.. עדיין סביר בהחלט.

חשוב לציין שוב שהוא מציג כמה נקודות חיוביות שקצת חסרות ב52246S:

1. שקט יותר (להערכתי באופן לא משמעותי למי שאין מארז מושקט למדי).

2. צריבה ב52X עד סוף הדיסק.

בכל אופן, אם אתה לא מוכן "להסתכן" המלצתי היא ה52246S.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...