עזרה במפרט למחשב חזק למשחקים כבדים בתקציב 3000 ש''ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במפרט למחשב חזק למשחקים כבדים בתקציב 3000 ש''ח

Curse

Recommended Posts

ובקיצור, אני ממליץ על ה-XP Home Edition (או הProffesional אם אתה רוצה לנהל יותר ממשתמש אחד במחשב) ה32bit הרגיל.

אתה רוצה להגיד לי שאי אפשר 2 משתמשים ב HOME EDITION?

כי יש לי XP HOME ויש לי 2 משתמשים!

או שמה שאתה אומר זה שהWINDOWS ינצל פחות משאבים עם 2 משתמשים בPRO מאשר בHOME?

לגבי ה4GB יש לי גם 4GB ואין בעיות הWINWODS מזהה רק 3GB אבל אני לא רואה שום בעיות עם זה

במחירים של היום לקחת פחות מ2GB זה פשוט פשע

יש לי גם מחשב עם 2GB RAM ואין לי איתו בעיות אבל יהיה אם תשתמש בGOOGLE (דפדפן אינטרנט חדש מבית GOOGLE) תראה קצת הבדלים

כי הוא משתמש בהמון RAM אבל יש לו יתרונות שאין לי כוח לחפור עליהם אז תקרא בויקיפדיה או תחפש בGOOGLE (חחח תחפש GOOGLE בGOOGLE)

כל המחשבים שנותנים לך פה הם פשוט סוסים של עבודה

עצה שלי אם זה אפשרי תוציא עוד טיפה כסף על לכרטיס מסך זה כ300 שקל אבל לפי דעתי זה שווה את זה כי הוא מתחמם אש

ואם מגבירים את המהירות של המאוורר זה רועש מאוד

למרות שיש לזה את היתרונות של זה עכשיו חורף ויש לי שני 4870 והם מחממים לי את החדר כן כן מחממים את החדר זה לא חדר ממש גדול (3.5*3.5)

וזה דיי נחמד לא ברמה שממש אפשר להרגיש חום אבל יחסית שאר הבית החדר שלי כ 1-2 מעלות יותר חם שזה דיי חמוד אבל בקיץ אני הולך להחליף להם קירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שאי אפשר 2 משתמשים ב HOME EDITION?

כי יש לי XP HOME ויש לי 2 משתמשים!

או שמה שאתה אומר זה שהWINDOWS ינצל פחות משאבים עם 2 משתמשים בPRO מאשר בHOME?

לגבי ה4GB יש לי גם 4GB ואין בעיות הWINWODS מזהה רק 3GB אבל אני לא רואה שום בעיות עם זה

במחירים של היום לקחת פחות מ2GB זה פשוט פשע

יש לי גם מחשב עם 2GB RAM ואין לי איתו בעיות אבל יהיה אם תשתמש בGOOGLE (דפדפן אינטרנט חדש מבית GOOGLE) תראה קצת הבדלים

כי הוא משתמש בהמון RAM אבל יש לו יתרונות שאין לי כוח לחפור עליהם אז תקרא בויקיפדיה או תחפש בGOOGLE (חחח תחפש GOOGLE בGOOGLE)

כל המחשבים שנותנים לך פה הם פשוט סוסים של עבודה

עצה שלי אם זה אפשרי תוציא עוד טיפה כסף על קירור לכרטיס מסך זה כ300 שקל אבל לפי דעתי זה שווה את זה כי הוא מתחמם אש

ואם מגבירים את המהירות של המאוורר זה רועש מאוד

למרות שיש לזה את היתרונות של זה עכשיו חורף ויש לי שני 4870 והם מחממים לי את החדר כן כן מחממים את החדר זה לא חדר ממש גדול (3.5*3.5)

וזה דיי נחמד לא ברמה שממש אפשר להרגיש חום אבל יחסית שאר הבית החדר שלי כ 1-2 מעלות יותר חם שזה דיי חמוד אבל בקיץ אני הולך להחליף להם קירור

לגביי המשתמשים: עם pro הוא פשוט יעבוד יותר מהר עם יותר ממשתמש אחד.. זה לא פרט כל-כך חשוב אבל סתם שתדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...