למה ערבים לא מצליחים לומר "פ" ?!?! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה ערבים לא מצליחים לומר "פ" ?!?!

achiya1

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא דיברתי על כישרון שפות כללי, אלא על כישרון הגיה (שהוא חלק מכישרון שפות כללי).

אני, למשל, לא מצליח להגיד ר' לשונית כמו של הספרדים בקלות (בעצם, כמעט בכלל לא מצליח). רוב האנשים האחרים שאני מכיר עושים את זה בקלות (שוב, לי זה נשמע נכון, אבל יכול להיות שלספרדי מה שהם עושים ישמע גרוע).

דווקא הספרדית של ספרד הכי קרובה לעברית. קח ספרדי ולמד אותו עברית, אחרי כמה שנים יהיה קשה לדעת שהוא לא מכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצחקו תצחקו, אבל בתוכנית "העוקץ" (תוכנית תת-רמה, אגב)

הם הראו איך אפשר לגנוב כסף עם בלוטות', רק שהטמבלים,

חזרו ואמרו "בולוטוס", וגם כתבו, למי שלא שם לב שהם טעו בההגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי אני מניח שאתה ישראלי שנולד בארץ אז דבר אחד... נסה להבטא 'ר' סקוטית... אתה ממש לא תצליח בכזאת קלות גם אם סקוטי יעמוד לידך וילמד אותך. זה בידיוק אותו הדבר... אתה לומד לבטא דברים בשפות אחרות כמו שאתה מבין אותה משפת האם שלך למזלנו בעיברית יש את רוב הצלילים האפשריים (לפחות בעולם המערבי.. לא מדבר על המזרח הרחוק, שם אני לא מבין כלום) אז גם אם זה לא ישמע כמו הצליל המקורי זה ישמע קרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השפה הסקוטית האמיתית (כלומר אוצר מילים + מבטא) זה בין הדברים היותר גאוניים שאני מכיר ולצערי אני רק יכול לחקות מבטא סקוטי ולא באמת לדבר אותו =\ (מצד שני אני לומד לאט לאט ומשתפר בהתמדה :))

בקשר להבנה הסקוטים הם עוד קלים.... תנסה לדבר עם וולשי ואז תחזור אלי עם הקטע של ההבנה המבטא הוולשי זה באמת משהו מפחיד ואותו אני בקושי מבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדבר עם וולשי זה נורא !

איפלו לפי השם של הערים שלהם אפשר לראות את זה, לדוגמת: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch

(כן זו עיר אמיתית, העיר עם השם הכי ארוך בעולם בעצם.)

אני רוצה ליראות מישהו שיכול להגות את השם שלה נכון.

היגוי של שם העיר ניתן לשמוע פה ד"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...