סקר ערוץ 10: הפער בין קדימה לליכוד מצטמצם, העבודה עולה ל16 מנדטים - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר ערוץ 10: הפער בין קדימה לליכוד מצטמצם, העבודה עולה ל16 מנדטים

NuNaTaK

Recommended Posts

אם היית בודק והיית ששמולאנים קיצוניים וערבים לא נוטים לקדימה . הם הולכים למרץ ולמפלגות הערביות.

בדיוק, אם קדימה תבחר זה בדיוק מה שאנחנו מקבלים.

אם ביבי מפסיד בבחירות ההללו האגו שלו לא ירשה לו לשבת עם קדימה ולתת למפלגה להתפורר

המקסימום שהם יתנו זה גיבוי לממשלה בנושאים מהותים מבחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תזכירו לי בני כמה אתם ? התגייסתם לצבא בכלל ? תראו לי תואר במדעי המדינה בבקשה . אני מתערב שלא סיימתם בית ספר .

לא קראתי את כל הדיון כי זה תמיד חוזר על עצמו, אבל תתחיל בדוגמה אישית. שם מלא, דרגה, תפקיד, ונימוק למה לך מתאים להיות הסלקטור הפוליטי בפורום. :-X

לענין, לכל מי שהשתתף בדיון שלא קראתי אני אומר דבר אחד,ארוך, והוא:

אל תשכחו, אל תתנו למלחמה לבלבל אתכם, ציפי ליבני היא כלומניקית גדולה, אין בה שום כלום.

אהוד ברק היה ראש הממשלה הגרוע ביותר, ועל ההישג היחיד שלו היציאה מלבנון, קיבלנו ושילמנו מחיר כבד.

אולמרט ללא ספק אחד מראשי הממשלה שהגיעו לעם הזה בדיוק בזמן, לא בגלל יושרו, אלא שבזכות כישלונותיו התעוררנו, הגיע משום מקום(ראה ערך ציפי ליבני.) ועד היום אנחנו אוכלים את הלוקשים שלו.

לא אולמרט וברק נתנו לכם יציבות פוליטית וכלכלית, את הביטחון העניק לכם אדם אחד , כשברק גיגמגם מול המצלמות ואמר אני נותן לחיזבולה 24 שעות להחזיר את החטופים! ואח''כ 48 ובסוף שבוע, ומה נסגר? חרטא.האדם הזה עשה סדר בכל הבאלגן הביטחוני, שמו הוא אריאל שרון. חלקכם אולי לא מחבב אותו על פינוי גוש קטיף, אבל אני תמכתי, ועדיין חושב שפינוי הגוש היה מעשה נבון. ולא הגוש לא היה מגן עלינו מפני רקטות גראד וקסאמים, זאת שטות גמורה.

על הכלכלה ניצח ראש הממשלה(לשעבר) הצעיר ביותר של עם , ואחד המוכשרים שהיה לנו, בנימין נתניהו, כל מתנגדיו מקדימה המשיכו(אחרי בחירתם) את משנתו הכלכלית ולא סטו ממנה.

המלחמה הזאת מוצדקת, אבל אל תתנו לה לסנוור אתכם. הבחירה שלכם צריכה להיות נקיה ואבייקטיבית. הבחירות הללו גורליות וקריטיות יותר מהמלחמה בעזה, כי לאחר מכן תהיו תקועים למשך 4 שנים עם אנשים שיועילו או יזיקו למדינה.

תזכרו אייך הם התבטאו לפני הבחירות, ותבינו שיש אנשים שיוותרו על חלקים מארצנו בשביל כלום, אנחנו לא צריכים שלום עם סוריה, היא זקוקה לזה יותר מאיתנו, ועם הפלסטינים זה מבוי סתום. לתת קולות לשמאל זה פשוט ביזבוז של קולות.

הברק הוא אותו ברק, והציפי היא תמיד אותה כלומניקית.

תזכרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שביבי החזיר את חברון . הוא עלה לשילטון בדיוק אחרי רצח רבין . בתקופה שהליכוד התנגד להסכמי השלום . כמו שאמרת שביבי טוב בתור שר האוצר . זה לא אומר שהוא יהיה ראש ממשלה . אם ציפי היא כלומניקית היא תיפול יחד עם קדימה בשילטון תוך שנה שנתיים . עם ביבי זה יבוא בכול מקרה . אתה מודע שהיתרון של הליכוד בסקרים הוא הכשלים במלחמת הלבנון ה2 ? אני אומר אם היא לא מתאימה להיות ראש ממשלה היא תיפול בכול מקרה בקדנציה הקרובה . זה עדיף על 2 שבכול מקרה יפלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הכלכלה ניצח ראש הממשלה(לשעבר) הצעיר ביותר של עם , ואחד המוכשרים שהיה לנו, בנימין נתניהו, כל מתנגדיו מקדימה המשיכו(אחרי בחירתם) את משנתו הכלכלית ולא סטו ממנה.

לא מאוד מדויק. אולמרט/הירשזון/בר-און פשוט המשיכו מדיניות קייימת. זאת אומרת לא עשו רפורמות בכיוון לכיוון סוציאליסטי (הלאמה, העלאת קצבאות) ומצד שני לא עשו ההפך (הפרטה, צמצום הוצאות ציבוריות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין עד המשבר האחרון הכלכלה שיגשגה כמו שלא שיגשגה שנים רבות . למזלינו הכלכלה פה בארץ יותר שמרנית בהרבה מוסגים מאשר בחו"ל . כאשר המשבר יסתיים בשנה שנתיים הקרובות . והממשלה תמשיך במדיניות הנוכחית להפחית את החוב הלאומי ותקציב הלאומי יהיה בגובה ההכנסות . תוך קדנציה 1 או שניים הכלכלה ממש תפרח . אלה עם כן יש כמה אנשים שיעשימו את קדימה במשבר הסאבפריים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקר "גלובס"-גיאוקרטוגרפיה: ניצחון סוחף לנתניהו ולגוש הימין-דתיים

אף שברק ולבני מנהלים את המבצע בעזה, לפי סקר "גלובס" נתניהו מוביל הליכוד לשיא של 38 מנדטים 18 מנדטים עוברים מהשמאל לימין - כ-500 עד 600 אלף איש שמחליפים צד במפה הפוליטית

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000412948&fid=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מאמין לסקרים כולכך רחוק מהבחירות ? וגם בבחירות האחרונות הוא לא דייק . אם הסקרים היו מדוייקים פרס היה ראש ממשלה כמה פעמים אחרי רצח רבין ז"ל ומנצח בבחירות הקודמות לנשיאות המדינה ולא האחרונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקר "גלובס"-גיאוקרטוגרפיה: ניצחון סוחף לנתניהו ולגוש הימין-דתיים

אף שברק ולבני מנהלים את המבצע בעזה, לפי סקר "גלובס" נתניהו מוביל הליכוד לשיא של 38 מנדטים 18 מנדטים עוברים מהשמאל לימין - כ-500 עד 600 אלף איש שמחליפים צד במפה הפוליטית

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000412948&fid=2

כל כך מתאים לאנשים עם ראיה מצומצמת להיתפס רק לידיעות או סקרים שתומכים בדעותיהם.

למה לא הבאת לצורך השוואה סקר מעודכן יותר (שעדיין פורסם כמה שעות לפני הודעתך) שמראה תוצאות אחרות לחלוטין?

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/834/514.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טוען שסקרים הם רק סקרים ומשקפים בדיוק את שהם אומרים ותו לא כלומר הם נכונים לגבי עצמם בלבד וכל קשר איתם ועם המציאות הוא תלוי הגדרת המציאות ולכן הסקר הוא מצויין כל עוד הוא משקף את רצון המזמין יחד עם זאת תהיה נכונה ההנחה שסקר למרות שגיאת הסטטיסטיקה הטמונה בו ובשיקלול אמינות עורך ו / המדגם של ביחס למידגם האוכלוסין שהוא מסקר יכול הסקר לשקף בכללי ביותר את מגמת השינוי באם מתקיים לנוכח שרשרת הארועים המתרחשת ונכון לפרספקטיבה הניתפסת ע"י הנשאל למרות שתפיסה זו יכולה להיות מעוותת לנוכח סיקורי חדשות כמו שאנחנו מדווחים קרי דיווחי חדשות מגמתיים .

אבל אני בטוח שאתה ידעת את זה כבר מקודם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך מתאים לאנשים עם ראיה מצומצמת להיתפס רק לידיעות או סקרים שתומכים בדעותיהם.

למה לא הבאת לצורך השוואה סקר מעודכן יותר (שעדיין פורסם כמה שעות לפני הודעתך) שמראה תוצאות אחרות לחלוטין?

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/834/514.html

כל מי שלא חושב כמוך (הרוב המוחלט של הציבור היהודי) הוא כנראה "בעל ראיית עולם מצומצמת" אולי גם תרצה להוסיף: רפה שכל, פשיסט, ומתלהם.

ראיתי סקר ופרסמתי אותו פה (לא אכחיש שאהבתי את התוצאות שלו). לא ראיתי את הסקר של NRG בגלל שאיני קורא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...