סקר ערוץ 10: הפער בין קדימה לליכוד מצטמצם, העבודה עולה ל16 מנדטים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר ערוץ 10: הפער בין קדימה לליכוד מצטמצם, העבודה עולה ל16 מנדטים

NuNaTaK

Recommended Posts

כן

תחשוב על זה ככה שרת חוץ שיודעת סביר אנגלית שניראת אירופית ושיודעת לדבר

ציפציף יודעת אנגלית? בחייאת... :o

לגבי כל מי שמתכוון להצביע קדימה, יש את הבדיחה הזאת:

בחור אחד הולך ליער לצוד.

בזמן שהוא יושב במארב, הוא מרגיש טפיחה על הכתף. הוא מסתובב ורואה מולו דוב ענקי.

הדוב אומר לו "תוריד את המכנסיים ותן לי לזיין אותך, או שאני הורג אותך".

הבחור עושה כדברי הדוב ומוריד את המכנסיים. הדוב עושה את שלו ומשחרר אותו לחופשי.

אחרי שבוע, הבחור חוזר ליער לצוד. שוב פעם, בזמן שהוא יושב במארב, הוא מרגיש טפיחה על הכתף. הוא מסתובב ורואה מולו את הדוב.

הדוב אומר לו שוב פעם "תוריד את המכנסיים ותן לי לזיין אותך, או שאני הורג אותך".

הבחור מוריד את המכנסיים, הדוב עושה את שלו ומשחרר אותו לחופשי.

אחרי חודש, הבחור שוב פעם חוזר ליער לצוד. ניחשתם נכון! גם הפעם בזמן שהוא יושב במארב, הוא מרגיש טפיחה על הכתף, מסתובב ורואה מולו את אותו הדוב.

הפעם הדוב אומר לו "תגיד, בינינו, אתה לא באמת בא לפה בשביל לצוד, אה?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה כל כך רע להיות נגד הפעולה בעזה?

הפעולה הזו חסרת שום יעד אסטרטגי ומבטא חולשה (כן, לפעמים כוחניות מעידה על חולשה)

חוץ מאלמנט הנקמה ותאוות דם אין שום יתרון לפעולה בטווח הרחוק.

לפי סקר של ערוץ 10 רק 17 אחוזים מהציבור מאמינים שהפעולה תפסיק את ירי הרקטות בטווח הרחוק.

כן זה רע להיות נגד הפעולה בארץ זה בעצם אומר לתת לחמס להרוג כמה אזרחים שהוא יכול בלי להגיב

מה שנותן ונתן לחמס ליתחזק יותר ויותר

פעולות כמו אלו אומרות אתם יורים אתם מקבלים פגיע גם בנפש וגם בכלכלה

מה שיגרום להם בסופו של דבר לחשוב על אסטרטגיה אחרת זה במידה ויעשו פעולות כאלו בתדירות גבוה שיש ירי קאסמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציפציף יודעת אנגלית? בחייאת... :o

לגבי כל מי שמתכוון להצביע קדימה, יש את הבדיחה הזאת:

בחור אחד הולך ליער לצוד.

בזמן שהוא יושב במארב, הוא מרגיש טפיחה על הכתף. הוא מסתובב ורואה מולו דוב ענקי.

הדוב אומר לו "תוריד את המכנסיים ותן לי לזיין אותך, או שאני הורג אותך".

הבחור עושה כדברי הדוב ומוריד את המכנסיים. הדוב עושה את שלו ומשחרר אותו לחופשי.

אחרי שבוע, הבחור חוזר ליער לצוד. שוב פעם, בזמן שהוא יושב במארב, הוא מרגיש טפיחה על הכתף. הוא מסתובב ורואה מולו את הדוב.

הדוב אומר לו שוב פעם "תוריד את המכנסיים ותן לי לזיין אותך, או שאני הורג אותך".

הבחור מוריד את המכנסיים, הדוב עושה את שלו ומשחרר אותו לחופשי.

אחרי חודש, הבחור שוב פעם חוזר ליער לצוד. ניחשתם נכון! גם הפעם בזמן שהוא יושב במארב, הוא מרגיש טפיחה על הכתף, מסתובב ורואה מולו את אותו הדוב.

הפעם הדוב אומר לו "תגיד, בינינו, אתה לא באמת בא לפה בשביל לצוד, אה?"

:lol: חזק

ות'כלס באמת מייצג את מצביעי קדימה החוזרים...

בכל מקרה, יש לי כמה דברים להגיד בנושא:

היחצנים של לבני הוכיחו כבר בעבר שיש להם היכולת להטות סקרים באופן משמעותי. ראיות לכך יש בסטיות המגוחכות לטובת קדימה בבחירות האחרונות וגם בסטיות המטורפות לטובת לבני (בפריימריז) - במקרה הנ"ל היתה באופן מפתיע טעות זהה בדיוק (ועם זאת, קיצונית) בין סוקרים שונים.

האמת - אין לי שמץ של מושג איך הם עושים את זה, אבל זה לא משנה...

אני לא חושב שהמלחמה נעשתה משיקולים פוליטיים. מי שהחליט על המלחמה בפועל אלה בעיקר ברק ואולמרט - שניהם עושים לי רושם של מאוד אחראיים וענייניים - בתוך כל הפטפטת שהובילה ציפי, שמנסה בכל הכוח להאחז בכיסא ראש הממשלה גם במחיר היושרה, אולמרט וברק פעלו בממלכתיות ולא דיברו בכלל.

אהוד ברק ראוי יחסית לתפקיד ראש הממשלה, עשרות מונים מציפי ליבני - אז אם כבר הייתי רוצה להסיט את הממשלה שמאלה, הייתי בוחר בו. לעבודה לפחות יש משמעות למצע, ולא רק במובן של הריפוד של הכיסא...

כל זה כמובן, בהתעלמות מוחלטת מהנבחרת הספציפית של קדימה, שרובה ככולה מהולה בשחיתות שלטונית ועליבות מעשית.

ביבי הוא שק החבטות התורן של התקשורת כבר כמה שנים טובות. גם הוא הוכיח (לפחות בעיניי) שהוא מסוגל לפעול בצורה ראויה גם לאור נזק פוליטי שהוא עושה לעצמו - ולראיה בהיותו שר אוצר הוא נלחם בכל הוועדים המושחתים, קיצץ ברווחה ועשה דברים שבפירוש הזיקו לו בבחירות לאחר מכן (וזה היה ברור מראש). לגבי הנכונות הכלכלית של מה שהוא עשה - אפשר להתווכח על זה...

לליכוד יש נבחרת פשוט מצויינת. אין הרבה מה להוסיף מעבר לזה. יש ב-30 הראשונים מספר בודד של כאלה שאני לא מי יודע מה אוהב, אבל סה"כ באמת אנשים איכותיים.

מצד שני, מבחינת מצע הליכוד לא באמת נותן מענה לבעיות הרציניות שאני רואה במדינה (אחת מהן היא ערביי - פשוט חייבים לעשות משהו בקשר לזה, לטוב או לרע, אבל לפחות לעשות משהו).

אני עדיין לא סגור על איזו מפלגה אני הולך (אולי ביתנו שוב). אבל בפירוש - קדימה היא האפשרות הגרועה ביותר, כשבראשה עומדת אישה חסרת כל רקורד ציבורי מוכח של עשיה אמיתית, עם "רקורד-לכאורה" במוסד, כאשר אי אפשר לדעת אם היא היתה פקידה שם ("מנהלת אדמיניסטריבית") או סוכנת (אני אישית הייתי מהמר על האפשרות הראשונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא לא לבני שלא נראה לי שיש לה עמדות אלא מצטטת מילה המילה את היועצים שלה

אלא הנבחרת שלה שיש לה בהחלט רקורד של "עשייה ציבורית"

חיים רמון, צחי הנגבי, רוני בר-און, רוחמה אברהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מדברים פה על הליכוד כאילו הוא הנציג של הימין.

שכחתם שביבי גם הסתבך בשחיתות וגם החזיר את חברון.

בתור שר האוצר אני מקבל אותו כמו שבתור שר הביטחון אני מקבל את אהוד ברק.

אני עדיין לא החלטתי למי לתת את הקול שלי, זה או ליברמן או הליכוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.bhirot2009.co.il/home.yecms/poll/29

הליכוד - 30 מנדטים

קדימה - 28 מנדטים

העבודה - 16 מנדטים

ש"ס - 10 מנדטים

ישראל ביתנו - 10 מנדטים

מרצ - 7 מנדטים

יהדות התורה - 5 מנדטים

ערבים - 10 מנדטים

הבית היהודי - 2 מנדטים

בקצב הזה קדימה תנצח :yelclap:

רק חבל שהעסקנים בעבודה מתחזקים, אבל זה מחיר זול בשביל החלשות הליכוד.

משהו מוזר בסקר הזה.

בסקר הזה לעומת הקודם של אותו מכון (מאגר מוחות) הבית היהודי מאבדים 3 מנדטים הליכוד מאבד מנדט 1 וישראל ביתנו מאבדים 3 ומי שמתחזק זאת מפלגת העבודה - לא הגיוני!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מדברים פה על הליכוד כאילו הוא הנציג של הימין.

שכחתם שביבי גם הסתבך בשחיתות וגם החזיר את חברון.

בתור שר האוצר אני מקבל אותו כמו שבתור שר הביטחון אני מקבל את אהוד ברק.

הליכוד הוא נציג של הימין בדיוק כמו שקדימה היא נציגה של השמאל, מהסיבה הפשוטה ביותר

כי הן הגדולות ביותר ולכן היחידות שיכולות להקים ממשלה יציבה.

לגבי ביבי, שהסתבך בשיתות והחזיר את חברון, זה נכון אבל בדיוק כמו כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ביבי, שהסתבך בשיתות והחזיר את חברון, זה נכון אבל בדיוק כמו כולם.

הצהרה עצובה אך נכונה.

בכל מקרה, אני לא רוצה את ליברמן בתור ראש הממשלה שלי, אבל אני כן רוצה שיהיה לו כוח בכנסת ושיטה את הכף לטובת הימין בכנסת ואולי גם בממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה רע להיות נגד הפעולה בארץ זה בעצם אומר לתת לחמס להרוג כמה אזרחים שהוא יכול בלי להגיב

מה שנותן ונתן לחמס ליתחזק יותר ויותר

פעולות כמו אלו אומרות אתם יורים אתם מקבלים פגיע גם בנפש וגם בכלכלה

מה שיגרום להם בסופו של דבר לחשוב על אסטרטגיה אחרת זה במידה ויעשו פעולות כאלו בתדירות גבוה שיש ירי קאסמים

הגישה הזו עבדה מתישהו? נראה לך שאפשר להחזיק מיליון וחצי תושבים במצור ולצפות מהם לשבת בשקט?

אתה באמת מאמין שהחמאס ישנה את האסטרטגיה שלו בעקבות הפעולה? רק 17 אחוז מהציבור מאמינים שכן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא לא לבני שלא נראה לי שיש לה עמדות אלא מצטטת מילה המילה את היועצים שלה

אלא הנבחרת שלה שיש לה בהחלט רקורד של "עשייה ציבורית"

חיים רמון, צחי הנגבי, רוני בר-און, רוחמה אברהם...

אנס, גנב, דביל ומכינת קפה מקצועית.... ביחד עם הטפט של הטפט* זו ממש הנבחרת המנצחת...

*ציפי הייתה על תקן טפט אצל אולמרט בדיוק כמו שאולמרט הייה על תקן טפט אצל שרון....

BLA, טוב לראות שחזרת... אתה יודע במקרה מה קורה עם BORG (כבר שנים לא ראיתי אותו בפורום...) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בערך באותה עמדה כמוך

או ליכוד או ביתנו

כמה דברים:

1. קודם כל אני לא מבין למה כולם כל כך נגד המפלגות החרדיות , תחשבו על זה ככה , הם לא גורמים לכם רע ולא תמיד גורמים לכם טוב , אבל לעומת זאת יש את המפלגות הערביות שטוב בחיים לא ייצא מהם ורע כל הזמן יש לנו מהם , ואליהם אפחד לא נטפל ואין שיח ציבורי בנוגע אליהם

2. דבר שני , יש כל כך הרבה מפלגות ימניות , אני לא מבין למה איזה איש אחד בעל ראש על הכתפיים לוקח יוזמה ומאחד את המפלגות האלה , פשוט בלבול של הקהל ובזבוז של הקולות

3. הדבר הכי טוב שיכול לקרות לבחירות לראשות הממשלה והכנסת זה העלאת המכסה של מנדט כניסה למפלגות , 4 מפלגות מקסימום זה מפסיק , וזה דיי והותר

בארצות אחרות יש ימין שמאל ולפעמים גם מרכז , אבל מי בכלל חשב על בחירות שיש בהם כ15 מפלגות???

זה פשוט זלזול בקהל הבוחרים ,בזבוז קולות לשווא , ובזבוז כספי ציבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצהרה עצובה אך נכונה.

בכל מקרה, אני לא רוצה את ליברמן בתור ראש הממשלה שלי, אבל אני כן רוצה שיהיה לו כוח בכנסת ושיטה את הכף לטובת הימין בכנסת ואולי גם בממשלה.

ליברמן לא יהיה ראש ממשלה של אף אחד, אבל הצבעה בישראל ביתנו רק תחזק את גוש הימין.

הגישה הזו עבדה מתישהו? נראה לך שאפשר להחזיק מיליון וחצי תושבים במצור ולצפות מהם לשבת בשקט?

אתה באמת מאמין שהחמאס ישנה את האסטרטגיה שלו בעקבות הפעולה? רק 17 אחוז מהציבור מאמינים שכן....

אני לא יודע על איזה גישה אתה מדבר אבל אני מכיר את שתי המודלים שיש לנו מודל עזה ומודל הגדה

ואני מנחש שאתה לא צריך לנחש מה אני מעדיף.

לגבי הציפיות, נראה לך שאפשר להחזיק מליון וחצי אויבים על הגבול שכל מה שהם עושים פעולים באופן גלוי כנגדך

קנאים דתים שלא מוכנים לפשרות ורק משפרים את תשיתיות הטרור שלהם ומחזקים את היכולות שלהם?

או שאתה חושב שאפשר לשחק איתם עוד קצת בשטחים תמורת שלום?

אני לא יודע אם החמאס ישנה את האסטרטגיה שלו אבל אני יודע שכרגע הם הצליחו לעצבן אפילו את המיצרים

לא אכפת לי מה הציבור בעזה יחשוב עלי, אחרי כל ההסטה והשינא שלהם אני לא מצפה להרבה

אבל אני רוצה שהם יראו את אחיהם בגדה חיים טוב עובדים מרויחים מקבלים אסירים חזרה יש להם עתיד ובעזה בחסות החמאס יש להם רק הרס וחורבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם החמאס ישנה את האסטרטגיה שלו אבל אני יודע שכרגע הם הצליחו לעצבן אפילו את המיצרים

לא אכפת לי מה הציבור בעזה יחשוב עלי, אחרי כל ההסטה והשינא שלהם אני לא מצפה להרבה

אבל אני רוצה שהם יראו את אחיהם בגדה חיים טוב עובדים מרויחים מקבלים אסירים חזרה יש להם עתיד ובעזה בחסות החמאס יש להם רק הרס וחורבן.

1+

לאור הסכסוך המתמשך בין המפלגות הירוקות, אני אישית כנראה הולך לחזק את ליברמן בבחירות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...