גם לכם האינטרנט איטי? (בזק בין לאומי) - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם לכם האינטרנט איטי? (בזק בין לאומי)

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שכחתי להגיד לכם.

אחד הנציגות שירות של בינלאומי צירפה עוד נציגת שירות של , כדי לבדוק את הבעיה איתם, זאת הייתה מין שיחת וועידה בין בחור ו-2 בחורות. :smile1:

אין לי בעיה לעשות את זה גם בשלישייה, אז אמרתי לה שתצרף עוד אחת. :smile1::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי להגיד לכם.

אחד הנציגות שירות של בינלאומי צירפה עוד נציגת שירות של , כדי לבדוק את הבעיה איתם, זאת הייתה מין שיחת וועידה בין בחור ו-2 בחורות. :smile1:

אין לי בעיה לעשות את זה גם בשלישייה, אז אמרתי לה שתצרף עוד אחת. :smile1::lol:

ההבדלים בין שיחות 1919 לשיחות עם התמיכה של האינטרנט בהחלט מתשטשים בשנים האחרונות

במיוחד עם כל התומכות הרוסיות אצל הספקיות... :2girls:

עכשיו גם אני מרגיש את האיטיות >:(

לפעמים לוקח דקה+ לעמוד להטען

אם הכוונה לHW אז הוא איטי בלי שום קשר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין כרגע בשיחות עם נציגת שירות, היא עושה ניסיונות...

פעם זה בסדר פעם זה לא, משהו לא יציב בעליל. :s07:

same shit happened to me

בסוף לא רק שלא פתרו לי את הבעיה, גם הורידו לי את מהירות האינטרנט כדי שהבעיה "לא תחזור"...

עכשיו הגלישה עוד סבירה, אבל פינגים במשחקים בשמיים (ואני לא צוחק, שרת ישראלי שבד"כ היתי מקבל פינג של ~20, עכשיו אני מקבל 150!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

same shit happened to me

בסוף לא רק שלא פתרו לי את הבעיה, גם הורידו לי את מהירות האינטרנט כדי שהבעיה "לא תחזור"...

עכשיו הגלישה עוד סבירה, אבל פינגים במשחקים בשמיים (ואני לא צוחק, שרת ישראלי שבד"כ היתי מקבל פינג של ~20, עכשיו אני מקבל 150!)

עדיין אף אחד מבזק בינלאומי לא התקשר אליי. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

same shit happened to me

הגלישה על הפנים עכשיו יש לי את התופעה הזאת שדפים עולים בחצהים ועד שדף עולה זה בין 5 שניות ל10....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה גם נהיה איטי. מה קורה איתם?

לא כתוב בשום מקום כלום, מה זה??

וואלה לא יודע מה יהיה איתם... עכשיו זה הסתדר פתאום פעם עובד טוב פעם לא כמו שאמרו פה המצב לא יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק זה 50 שנה אחרי כל העולם.... אין מה לעשות... אין להם תשתית גדולה מספיק בשביל כל הלקוחות והם עדיין ממשיכים לפרסם שיבואו עוד..

אז מה ציפית?

שתטפלן ויענה לך נציג שירות ויגיד לך : אתה רוצה להצטרף? לא חביבי, בשבילך אין לנו מקום. לא היום. נסה מאוחר יותר.

בתור מנהל בחברה ככה נוהגים, גם אם זה לא מוסרי ולא "יפה", ככה עושים כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...