מכבי "אלקטרה" תל-אביב - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי "אלקטרה" תל-אביב

jayz0r

Recommended Posts

יכול להיות באמת שהוא לא היה וזה מישהו שדומה לו (לא כאימרה גזענית), עד שלא יראו לציבור את ההקלטות לא נוכל באמת לדעת.

בנאדם שבא ואומר שלמרות שיש הקלטה הוא לא זה שמופיע שם ,צריך לבדוק את זה... (חף מפשע עד שהוכחה אשמתו)

עדכון:

בזה הרגע (סתםםם , כבר היה ברור שהסיפור גמור) תם פרק היורוליג במכבי.

הגיע הזמן לעשות "ניקוי אורוות" להעיף את כל הזבל'ה ולהתחיל לבנות לשנה הבאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה היה צפוי גם אם ריאל הייתה מנצחת מכבי הייתה אמורה לנצח ב21 אפרש וברצלונה הוכיחה שהיא הרבה יותר טובה ממכבי השנה

ברצלונה השנה פי 100 יותר חזקה משנה שעברה

בעניין בנית קבוצה ניראה איזה תקציב יהיה להם

וגם צריך לזכור שהם כנראה משלמים לפיני הרבה כסף

אני חושב שתיהיה להם בעיה בבנית קבוצה חזקה וזה משמח אותי בגלל הליגה

כמו כן אין להם כרגע גרעין אמיתי לשנה הבא

פישר אחרי הפרשה בטח לא יוחתם לעונה הבא או ישוחרר אם חתום -וגם לא ידוע איך יחזור אחרי פציעה מהסוג הזה

אורויו יקר מידי וצריכים להוריד לו משכורת משמעותית שיהיה משתלם וספק מאוד אם יסכים לזה

מרכוס בראון פשוט נעלם במשחקים האחרונים -משחקן שלמרות הגיל היה מצוין הוא אפך לשחקן שמשחק כאילו הוא בגיל 50

אליהו וכספי אולי ישארו ואולי לא -אליהו בטח יוכל גם לבקש סכומים גדולים יותר ויש סיכוי שילך לחול

סימונס \גינס \די בראון \חגג \בורשטין \גרין לא הוכיחו את עצמם

הסיבה היחידה ששארפ ישאר זה בגלל האוהדים שאוהבים אותו -קוסם או מזמן כבר לא

בקיצור ניראה קבוצה חדשה עונה הבא

אני מהמר שניראה את פיני כמאמן -מה שדי ברור כי חתמו איתו על חוזה של כמה שנים והרבה כסף

שארפ ישאר ולא ישחק הרבה

כספי ישאר ופניני יגיע

כל היתר יוחלפו בשחקנים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה צפוי גם אם ריאל הייתה מנצחת מכבי הייתה אמורה לנצח ב21 אפרש וברצלונה הוכיחה שהיא הרבה יותר טובה ממכבי השנה

ברצלונה השנה פי 100 יותר חזקה משנה שעברה

בעניין בנית קבוצה ניראה איזה תקציב יהיה להם

וגם צריך לזכור שהם כנראה משלמים לפיני הרבה כסף

אני חושב שתיהיה להם בעיה בבנית קבוצה חזקה וזה משמח אותי בגלל הליגה

כמו כן אין להם כרגע גרעין אמיתי לשנה הבא

פישר אחרי הפרשה בטח לא יוחתם לעונה הבא או ישוחרר אם חתום -וגם לא ידוע איך יחזור אחרי פציעה מהסוג הזה

אורויו יקר מידי וצריכים להוריד לו משכורת משמעותית שיהיה משתלם וספק מאוד אם יסכים לזה

מרכוס בראון פשוט נעלם במשחקים האחרונים -משחקן שלמרות הגיל היה מצוין הוא אפך לשחקן שמשחק כאילו הוא בגיל 50

אליהו וכספי אולי ישארו ואולי לא -אליהו בטח יוכל גם לבקש סכומים גדולים יותר ויש סיכוי שילך לחול

סימונס \גינס \די בראון \חגג \בורשטין \גרין לא הוכיחו את עצמם

הסיבה היחידה ששארפ ישאר זה בגלל האוהדים שאוהבים אותו -קוסם או מזמן כבר לא

בקיצור ניראה קבוצה חדשה עונה הבא

אני מהמר שניראה את פיני כמאמן -מה שדי ברור כי חתמו איתו על חוזה של כמה שנים והרבה כסף

שארפ ישאר ולא ישחק הרבה

כספי ישאר ופניני יגיע

כל היתר יוחלפו בשחקנים אחרים

אתה טועה בכמה דברים , לא משנה מה יהיה תקציב מכבי שנה הבאה, פיני ודרוקר עדיין יבנו קבוצה שתהיה בכמה רמות מעל הליגה.

שארפ הוא הלב והנשמה של מכבי , הוא יעזוב רק בניידת של שח"ל... :)

לגבי בורשטיין לדעתי יוחלט רק אחרי הקמפיין של הנבחרת בקיץ (במידה וצביקה ייתן לו צ'אנס) כמו שלאליהו הייתה עונה גרועה שנה שעברה והוא פרח בנבחרת וגם במכבי.

סימונס הולך בטוח ויכול להיות שזה יקרה בקרוב...

גיינס לא הוכיח את עצמו? בכסף שמשלמים לו הוא נותן תפוקה ונותן הקרבה על המגרש (מה שקודמיו בתפקיד ששוחררו לא עשו)

די בראון - על תקן קישוט כרגע , שחקן שאמור לתת מנוחה לבראון הטוב והישיש (זקן) ולארויו - עכשיו בלי היורוליג , יש מצב שלא נראה אותו כמעט בכלל.

אליהו יכול להיות מאוד שהוא יעזוב לאירופה אבל אחרי הפרשייה השבוע , יש לו חוב קטן למועדון (רק מעצם הפגיעה בשם המועדון) שהוא צריך לשלם.

כספי - אני אוהב ומעריך את הכשרון שלו אבל בתקופה האחרונה הוא לא מראה שיש לו את מה שצריך כדי להצליח בNBA , הוא פיזית קטן יותר משחקנים אחרים בעמדה 4 (שחקנים בNBA) הוא לא אתלטי מספיק בשביל להיות 3 תותח בNBA ומה שגם הקליעה שלו לא יציבה ולא מהווה איום תמידי על הסל של היריב.

חג'ג' - שחקן עם לב טוב אבל ביצועים פחות (למרות שהוא נותן תפוקה במשחקים האחרונים) , פיני מאוד מעריך אותו ורצה להביא אותו למכבי כבר לפני כמה שנים , אולי הוא ישאר ואולי לא (יותר לכיוון הלא...)

לגבי ארויו - עכשיו מתחיל המבחן שלו , אם פיני יצליח לחנך אותו בחודשיים הקרובים יכול מאוד להיות שהוא ישאר במכבי אלא אם יהיה רכז טבעי איכותי בשוק שיעלה פחות ממנו (כרגע לא נראה כזה אחד)

למרקוס בראון נשארה עוד שנה אחת לשחק כדורסל לפני שהוא פורש , לדעתי פיני ישאיר אותו רק בגלל שהוא אוהב אותו מאוד.

פישר - כנ"ל כמו ארויו , יחזור טוב מהפציעה , יכול מאוד להיות שהוא יישאר אלא יצוץ שחקן איכותי יותר ממנו (הופעה מחודשת של באסטון בנוקיה? )

גם לגבי מגי זו תקופת התרשמות ממנו , למכבי מאז פייזר שנה שעברה לא היה שחקן מסיבי איכותי בצבע.

אני כן מסכים שלא נראה שיש גרעין חזק שישאר כרגע אבל יש עוד חודשיים+ עד סוף העונה , מיליון דברים יכוליפ להשתנות , גם ההגעה של פניני היא בספק אם מכבי יצטרכו לשלם "דמי השבחה" עליו לירושלים.

עם הפיטורים של דני גוט , אני די בטוח שפיני ודרוקר כבר מתחילים עכשיו לחפש שחקנים חדשים , החל מבעוד שבועיים שיהיה להם רק את הליגה על הראש , יהיה להם מספיק זמן להתחיל בסקאוטינג לשנה הבאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן מסכים שלא נראה שיש גרעין חזק שישאר כרגע אבל יש עוד חודשיים+ עד סוף העונה , מיליון דברים יכוליפ להשתנות , גם ההגעה של פניני היא בספק אם מכבי יצטרכו לשלם "דמי השבחה" עליו לירושלים.

הוא כבר חתום לשנה הבא ומכבי חיבים ישראלים בגלל החוק הרוסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שחקנים שהפתיעו לטובה במכבי, כמו שרון ששון ומוריס.

זה לא חוקי באיזה 79 מדינות מה שעשית פה ::)

הדעה שלי:

פישר ממשיך בטוח. כספי - תלוי בדראפט, אליהו - תלוי בכסף. שארפ, בורשטיין וגרין נשארים. סימונס, די בראון ובראון נחתכים. סימני השאלה הם ארויו, גיינס וחג'ג'. ופניני כמובן מצטרף, ככה שיכול להיות ששארפ יפרוש או שבורשטיין יעזוב (וישראלים אחרים יצטרפו דוגמת לימונד). אבל כמו שאמרו, יש עוד הרבה זמן במושגי עולם הספורט, הרבה דברים יכולים לקרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חוקי באיזה 79 מדינות מה שעשית פה ::)

הדעה שלי:

פישר ממשיך בטוח. כספי - תלוי בדראפט, אליהו - תלוי בכסף. שארפ, בורשטיין וגרין נשארים. סימונס, די בראון ובראון נחתכים. סימני השאלה הם ארויו, גיינס וחג'ג'. ופניני כמובן מצטרף, ככה שיכול להיות ששארפ יפרוש או שבורשטיין יעזוב (וישראלים אחרים יצטרפו דוגמת לימונד). אבל כמו שאמרו, יש עוד הרבה זמן במושגי עולם הספורט, הרבה דברים יכולים לקרות..

למה לא חוקי? :) אל תגיד לי שחשבת ששרון שרון אשכרה יקבל דקות במכבי וגם יוכיח את עצמו.. ומוריס, (בדיוק כמו פישר), היה אמור להיות שחקן משלים מהספסל והפך לעוגן הכי יציב וטוב בחמישיה.

לגבי הדיעה שלך, אני מסכים איתך אבל יש לי כמה הסתייגויות: את שארפ מכבי תשאיר לעוד עונה כי נראה לי שהוא חתום, ואת ארויו אני מניח שיעיפו, בעיקר בגלל השכר, אבל גם בגלל הגישה השלילית והכאסח שהיה לו עם פיני. בתאכלס, ארויו הוא תותח, יהיה חבל לראות אותו עוזב.

גיינס לדעתי הוא השחקן הכי נורמלי שמכבי הביאו בכל ההחלפות השנה, והוא בטוח יותר טוב מגרין, אבל זו לא חוכמה כל כך גדולה ;) אם הייתי במכבי הייתי משאיר אותו, בתור לוחם בליגה, כי בארופה הוא לא בדיוק אפקטיבי בגלל שהוא גמד.

כתבת שמרקוס בראון ייחתך. לא בטוח, כי קראתי בעיתונים שפיני מאוד מעריך אותו, אבל גם לדעתי עדיף להביא מישהו צעיר ורעב במקום בראון הזקן העייף. ההסטוריה של בראון מראה שהוא אחד הלוזרים הגדולים באירופה, וגם השנה הוא בחר להיעלם במשחקים הכי חשובים של מכבי השנה.

כבר כתבתי פה שאם רוצים לבנות שושלת חדשה, מכבי צריכה במזליקו למצוא שחקנים צעירים ולא מוכרים, כמו האפמן, באסטון ופרקר. פיני הצליח לעשות זה פעמיים, נשאר לראות האם הוא יצליח פעם שלישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיינס לדעתי הוא השחקן הכי נורמלי שמכבי הביאו בכל ההחלפות השנה, והוא בטוח יותר טוב מגרין, אבל זו לא חוכמה כל כך גדולה Wink אם הייתי במכבי הייתי משאיר אותו, בתור לוחם בליגה, כי בארופה הוא לא בדיוק אפקטיבי בגלל שהוא גמד.

אתה שוכח את החוק הרוסי ואת העובדה שגינס לא שחקן גדול וכנראה לא יהיה גדול גם בעתיד

אם יש יתרון לגרין ואין לו הרבה זה שהוא ישראלי ובזה מאפשר יותר גמישות בהרכב

אני לא חושב שמכבי תרצה זר בינוני כגבוה ראשי מה גם שגבוה הוא לא במונחי כדורסל

לא מבין למה הם לא נתנו הצעה לאיבי -נכון חמום מוח אבל צעיר אם פוטנציאל תאורטי להיות שחקן גדול בעתיד

קצת שיפשוף ובמיוחד מקליעה מבחוץ ויש לך זר אימתני בזול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא חוקי? :) אל תגיד לי שחשבת ששרון שרון אשכרה יקבל דקות במכבי וגם יוכיח את עצמו.. ומוריס, (בדיוק כמו פישר), היה אמור להיות שחקן משלים מהספסל והפך לעוגן הכי יציב וטוב בחמישיה.

כתבת שמרקוס בראון ייחתך. לא בטוח, כי קראתי בעיתונים שפיני מאוד מעריך אותו, אבל גם לדעתי עדיף להביא מישהו צעיר ורעב במקום בראון הזקן העייף. ההסטוריה של בראון מראה שהוא אחד הלוזרים הגדולים באירופה, וגם השנה הוא בחר להיעלם במשחקים הכי חשובים של מכבי השנה.

כבר כתבתי פה שאם רוצים לבנות שושלת חדשה, מכבי צריכה במזליקו למצוא שחקנים צעירים ולא מוכרים, כמו האפמן, באסטון ופרקר. פיני הצליח לעשות זה פעמיים, נשאר לראות האם הוא יצליח פעם שלישית.

כי שרון ששון לא הפתיע לטובה במכבי. אז לתת אותו כדוגמה, ועוד עם אחד שהיה הצלחה מסחררת כמו מוריס - נראה לי הזוי.

שום דבר לא בטוח, זאת הדעה שלי. פיני מעריך את השחקן ואת האישיות, אבל אני מסופק שישאירו אותו על חוזה כזה בגיל כזה, ועם יכולת כזאת בשלבים מכריעים.

one הרכלנים מפרסמים עכשיו על טרייד של סימונס תמורת לימונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי שרון ששון לא הפתיע לטובה במכבי. אז לתת אותו כדוגמה, ועוד עם אחד שהיה הצלחה מסחררת כמו מוריס - נראה לי הזוי.

הכל יחסית לציפיות. אני תיארתי לעצמי ששון יהיה נער פוסטר ויחלק מגבות בצוותא עם רגב פנאן, אבל הוא כן נתן את הדקות שלו, והיה לא רע יחסית. אין הרבה גבוהים שצולפים משלוש בליגה, ופיני גם הכריח אותו להכנס בכוח לטבעת והוא עשה את זה לא רע. שחקן כזה היה חסר בשנה שעברה כשהפסדנו את האליפות לחולון. גם בארופה גבוה שזורק מ-3 זה נכס רציני, כמו שראינו השנה במשחקים נגד הספרדיות.

one הרכלנים מפרסמים עכשיו על טרייד של סימונס תמורת לימונד.

אני לא מתלהב מלימונד בכלל, שחקן בינוני מאוד, אבל הלוואי ואתבדה. לפיני אין סבלנות לגארדים בלי בטחון, ולדעתי לימונד יאבד את הבטחון די מהר במכבי. אם במכבי בונים על לימונד ומגי, שלא יתפלאו אם הקבוצה תציג יכולת של נהריה. עם כל הכבוד, מכבי זה לא לה-מאן ולא נהריה.

אבל נחיה ונראה. במקרה הכי גרוע הוא יהיה נקבה כמו הלפרין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יחסית לציפיות. אני תיארתי לעצמי ששון יהיה נער פוסטר ויחלק מגבות בצוותא עם רגב פנאן, אבל הוא כן נתן את הדקות שלו, והיה לא רע יחסית. אין הרבה גבוהים שצולפים משלוש בליגה, ופיני גם הכריח אותו להכנס בכוח לטבעת והוא עשה את זה לא רע. שחקן כזה היה חסר בשנה שעברה כשהפסדנו את האליפות לחולון. גם בארופה גבוה שזורק מ-3 זה נכס רציני, כמו שראינו השנה במשחקים נגד הספרדיות.

אני לא מתלהב מלימונד בכלל, שחקן בינוני מאוד, אבל הלוואי ואתבדה. לפיני אין סבלנות לגארדים בלי בטחון, ולדעתי לימונד יאבד את הבטחון די מהר במכבי. אם במכבי בונים על לימונד ומגי, שלא יתפלאו אם הקבוצה תציג יכולת של נהריה. עם כל הכבוד, מכבי זה לא לה-מאן ולא נהריה.

אבל נחיה ונראה. במקרה הכי גרוע הוא יהיה נקבה כמו הלפרין :)

אני זוכר אחרת. אני זוכר שהוא לא לקח ריבאונד טוב, לא מסר טוב ולא עשה הגנה טובה. אני גם זוכר שהאחוזים שלו לשלוש היו נמוכים (ביחס לציפיות ממנו, ובטח ביחס לאחוזים שלו כיום). עוד אני זוכר שהוא לא היה מספיק אגרסיבי ומהיר בשני צידי המגרש, ולא הראה אינטלינציית משחק גבוהה במיוחד, או סתם גבוהה. ועובדה, למה נראה לך שמכבי נפרדו ממנו? ועוד ליריבה מס' 1.. תראה איך מתבאסים לאבד את אליהו וכספי.. אז כנראה שאני זוכר לא רע. גם כיום אני לא חושב שיש בו הרבה מלבד הקליעה לשלוש.

גם אני לא. יחד עם זאת, הוא והלפרין הגארדים המובילים שלנו, ושחקנים כאלה אמורים להיות במכבי. זה לא שאני מצפה ספציפית ממנו לגדולות, אני דווקא לא חושב שהוא יהיה הצלחה במכבי. מאיפה הרעיון בכלל שמישהו במכבי "בונה" על מגי.. משחקים על אליפות - הביאו את השחקן הגבוה הטוב בליגה כי היו צריכים גבוה. במידה וירשים - יש אופציה לעונה הבאה. זה עד כדי כך פשוט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר אחרת. אני זוכר שהוא לא לקח ריבאונד טוב, לא מסר טוב ולא עשה הגנה טובה. אני גם זוכר שהאחוזים שלו לשלוש היו נמוכים (ביחס לציפיות ממנו, ובטח ביחס לאחוזים שלו כיום). עוד אני זוכר שהוא לא היה מספיק אגרסיבי ומהיר בשני צידי המגרש, ולא הראה אינטלינציית משחק גבוהה במיוחד, או סתם גבוהה. ועובדה, למה נראה לך שמכבי נפרדו ממנו? ועוד ליריבה מס' 1.. תראה איך מתבאסים לאבד את אליהו וכספי.. אז כנראה שאני זוכר לא רע. גם כיום אני לא חושב שיש בו הרבה מלבד הקליעה לשלוש.

גם אני לא. יחד עם זאת, הוא והלפרין הגארדים המובילים שלנו, ושחקנים כאלה אמורים להיות במכבי. זה לא שאני מצפה ספציפית ממנו לגדולות, אני דווקא לא חושב שהוא יהיה הצלחה במכבי. מאיפה הרעיון בכלל שמישהו במכבי "בונה" על מגי.. משחקים על אליפות - הביאו את השחקן הגבוה הטוב בליגה כי היו צריכים גבוה. במידה וירשים - יש אופציה לעונה הבאה. זה עד כדי כך פשוט..

אני מסכים לגבי ששון , חוץ מלקלוע שלשות אקראיות הוא לא עשה הגנה ולא כיסה לריבאונד כמו שצריך...

ללימונד בהחלט יש פוטנציאל להפוך לגארד מעולה אבל בין הפוטנציאל עצמו לבין המימוש שלו יש הבדל תהומי , יש שחקנים שההגעה לקבוצה גדולה גורמת להם לשחק טוב יותר ויש כאלה שבדיוק הפוך , לימונד יוכל להתפתח בתור גארד מוביל רק אם הוא יגיע בתור גארד שני ומשם יעלה להיות הראשון.

כל ניסיון לשים את מכבי על הכתפיים שלו ייגמר באסון למכבי וללימונד.

אני גם לא הבנתי איך הגעת (לא אתה JAY K) לזה שמישהו "בונה" על מגי , היה חלון להביא שחקן פנים איכותי שיכול לתרום במקום שלמכבי יש בעיה והביאו אותו , זה הכל , הדבר היחיד שעשו זה שתהיה אופציה לשנה נוספת במידה והוא ירשים , אין בזה שום דבר פסול.

עוד נק' שקרירין כנראה שכח לגבי עונה הבאה (כשהוא בנה על "היחלשות" של מכבי) היא שאין יותר שיטת פיינל פור אלא חוזרים לסדרות ובסדרת משחקים לאף קבוצה ישראלית לא יהיה סיכוי לנצח את מכבי (כמה שזה נשמע עצוב לכדורסל הישראלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית יכול פשוט לכתוב +1 :P

לגבי הסדרות עונה הבאה, זה לא שלא יהיה סיכוי, הוא פשוט יהיה קטן משמעותית.

חחח , היה לי אבל כמה דברים להוסיף....

"קטן משמעותית" זה בניסוח יפה "סיכוי קלוש עד אפסי" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...