מכבי "אלקטרה" תל-אביב - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי "אלקטרה" תל-אביב

jayz0r

Recommended Posts

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וזה לא נקרא טיוח?

כדי לטייח משהו , צריך ידיעה של הנושא בידי הגורמים המטייחים , אם הם לא ידעו איך זה נקרא לטייח??

אם התכוונת שהיה ניסיון של מכבי לטייח למול השחקנים שלה אז מה חשבת שיקרה? שב7 בבוקר יעירו את כולם ויגידו להם "בוקר טוב! (או שלא) , פישר מאושפז באיכילוב בדרך לניתוח כי מישהו חתך לו את הפנים עם בקבוק זכוכית..." ?

הם הגיעו לאימון ושם התקשורת הודיעה להם לפני שהייתה להם הזדמנות לשמוע מפיני/דרוקר/כל מישהו אחר בהנהלת מכבי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לטייח משהו , צריך ידיעה של הנושא בידי הגורמים המטייחים , אם הם לא ידעו איך זה נקרא לטייח??

אם התכוונת שהיה ניסיון של מכבי לטייח למול השחקנים שלה אז מה חשבת שיקרה? שב7 בבוקר יעירו את כולם ויגידו להם "בוקר טוב! (או שלא) , פישר מאושפז באיכילוב בדרך לניתוח כי מישהו חתך לו את הפנים עם בקבוק זכוכית..." ?

הם הגיעו לאימון ושם התקשורת הודיעה להם לפני שהייתה להם הזדמנות לשמוע מפיני/דרוקר/כל מישהו אחר בהנהלת מכבי...

התכוונתי לעניין שבו פישר מצד אחד סיפר לאביו שהיה אירוע בין סימונס ואחרים והוא [פישר] בא להפריד.

ואילו סימונס מספר דרך עורך דינו כי הוא היה ברכב וכלל לא נכח באירוע אשר בו השתתף פישר.

לא יודע מה איתך, אבל יש פה משהו לדעתי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם העובדה שסימונס מצוייד כבר בעו"ד שמדבר בשמו היא מחשידה אבל זה לא טיוח זה כיסוי תחת.

במקרה הזה , אני מסכים איתך , משהו פה לא מריח טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך, אבל יש פה משהו לדעתי
עצם העובדה שסימונס מצוייד כבר בעו"ד שמדבר בשמו היא מחשידה אבל זה לא טיוח זה כיסוי תחת.

ממש גשש בלש

תבינו ששחקנים ובכלל אנשים שמרוויחים סכומים כאלו מחזיקים עורך דין גם אם אין להם בעיות

ולפעמים עדיף להם לתת לבן אדם שיודע לדבר מול מצלמות לדבר בשבילם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש גשש בלש

תבינו ששחקנים ובכלל אנשים שמרוויחים סכומים כאלו מחזיקים עורך דין גם אם אין להם בעיות

ולפעמים עדיף להם לתת לבן אדם שיודע לדבר מול מצלמות לדבר בשבילם

אני לא שמעתי את עורך דינו של פישר מדבר במקומו...

איזו סיבה יש לשחקן כמו סימונס להחזיק עורך דין צמוד?? הוא מרוויח "סכומים כאלו" כפי שאתה טוען?

אתה ממש מדבר שטויות...

אפילו לביינום לא היה עורך דין צמוד , היה לו מזל גדול ששמעון מזרחי (דון שמעון) עזר לו במקרה ההוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לפי YNET מגי בדרך למכבי

ככה שזה די סגור

אני מהמר שעונה הבא הוא לא יהיה במכבי או שיהיה מחליף

אף פעם אי אפשר לדעת.

גם על מוריס חשבו (כולל אני) שיהיה מחליף במקרה הטוב, והתברר שהוא תותח.

יש שחקנים שהפתיעו לטובה במכבי, כמו שרון ששון ומוריס לדוגמא, ויש כאלה שאכזבו. מראש קשה לדעת.

אם הוא יהיה טוב, בטח ישאירו אותו עוד עונה.

מה שכן, עם שם כמו מגי הוא לא יכול להכשל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם אי אפשר לדעת.

גם על מוריס חשבו (כולל אני) שיהיה מחליף במקרה הטוב, והתברר שהוא תותח.

יש שחקנים שהפתיעו לטובה במכבי, כמו שרון ששון ומוריס לדוגמא, ויש כאלה שאכזבו. מראש קשה לדעת.

אם הוא יהיה טוב, בטח ישאירו אותו עוד עונה.

מה שכן, עם שם כמו מגי הוא לא יכול להכשל :)

חחח , דווקא עם שם כזה הוא יכול לאכזב , קווין מגי היה אגדי....

מכבי ממשיכה עם "הניקיונות" בצוות המקצועי , דני גוט פוטר במפתיע , כנראה שחלק מהאשמה על הסגל הגרוע בתחילת העונה נופל עליו...

עוד עדכון , מסתבר שבנוסף לדיאור פישר וסימונס ראשי מכבי צפו בקלטות האבטחה וגילו שגם אליהו,גיינס ודי בראון בילו באותו המועדון באותו לילה וגם הם היו שם עד השעות המאוחרות של הלילה.

לפי ONE , לכולם יש סעיף בחוזה שאוסר עליהם לצאת לבלות עד השעות המאוחרות של הלילה גם אחרי ניצחון.

בנוסף, שמעון מזרחי אמר שכל אחד מהם עזב בשעה אחרת וכל אחד מהם יועמד לבירור במועדון וייקבע לכל אחד העונש שלו.

ציטוט של בכיר במכבי לגבי העונש: "אין ספק, קנסות כבדים יהיו, אך לא בטוח שזה ייגמר רק בקנסות. יותר מאחד יצטרך לשלם מחיר יקר וייפרד מהחולצה של מכבי".

ניתן לומר כמעט בוודאות שאליהו ופישר לא ייעופו ויקבלו קנס כספי גבוה כשהמועמדים לבעיטה הם די בראון וצ'ארלי גיינס (שלמעשה לא חשפו את העובדה שהם בילו במועדון) וכמובן סימונס שנראה לי שהוא עולה לפיני על העצבים כבר לא מעט זמן...

Lost spirit - אני מוכרח להודות שהיה צדק בדברייך קודם וזה אכן נראה שכמה שחקנים ניסו לטייח את עצם היותם במועדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימונס כימאת לא מקבל דקות גם ככה ואני חושב שמכבי ירצו לעשות "ניקוי אורוות " ולחסוך כסף לשנה הבא

די בראון חתום על בסיס חודשי לפי מה שהבנתי

50 אלף לחודש וכרגע שאין יורוליג ויש 3 שחקנים בעמדה הזאת אולי ירצו לחסוך גם את העלות שלו

את גינס אני לא חושב שיעיפו בלי מחליף הם נלחצו מפישר והביאו את גינס אז לא יוותרו על גבוה נוסף כל כך מהר

לפחות לא עד שגרין יחלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימונס כימאת לא מקבל דקות גם ככה ואני חושב שמכבי ירצו לעשות "ניקוי אורוות " ולחסוך כסף לשנה הבא

די בראון חתום על בסיס חודשי לפי מה שהבנתי

50 אלף לחודש וכרגע שאין יורוליג ויש 3 שחקנים בעמדה הזאת אולי ירצו לחסוך גם את העלות שלו

את גינס אני לא חושב שיעיפו בלי מחליף הם נלחצו מפישר והביאו את גינס אז לא יוותרו על גבוה נוסף כל כך מהר

לפחות לא עד שגרין יחלים

לא זוכר איפה קראתי את זה אבל גרין צפוי לחזור לפעילות תוך שבוע (הערכה) ' date=' חוץ מזה שיהיה את מגי זה גם יוריד לחץ מהעמדה שלהם.

נחיה ונראה, לדעתי יחכו עם הכל עד סוף השבוע כדי לראות מה יהיה במשחק מול אלבה ומה תעשה ברצלונה מול ריאל , אם ברצלונה מנצחת נגמר הסיפור של מכבי ביורוליג בוודאות ואז יתחיל "ניקוי האורוות" אם ריאל מנצחת , יכול מאוד להיות שמכבי תחכה עם ניקוי האורוות עד אחרי המשחק מול ברצלונה למרות שהסיכוי לנצח את ברצלונה בנוקיה ב21 הפרש הוא קלוש עד אפסי עד כמעט בלתי אפשרי...

עריכה:

תמונה ראשונה של פישר (לקוח מאתר ספורט5):

[attachment deleted by admin']

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח , דווקא עם שם כזה הוא יכול לאכזב , קווין מגי היה אגדי....

מכבי ממשיכה עם "הניקיונות" בצוות המקצועי , דני גוט פוטר במפתיע , כנראה שחלק מהאשמה על הסגל הגרוע בתחילת העונה נופל עליו...

עוד עדכון , מסתבר שבנוסף לדיאור פישר וסימונס ראשי מכבי צפו בקלטות האבטחה וגילו שגם אליהו,גיינס ודי בראון בילו באותו המועדון באותו לילה וגם הם היו שם עד השעות המאוחרות של הלילה.

לפי ONE , לכולם יש סעיף בחוזה שאוסר עליהם לצאת לבלות עד השעות המאוחרות של הלילה גם אחרי ניצחון.

בנוסף, שמעון מזרחי אמר שכל אחד מהם עזב בשעה אחרת וכל אחד מהם יועמד לבירור במועדון וייקבע לכל אחד העונש שלו.

ציטוט של בכיר במכבי לגבי העונש: "אין ספק, קנסות כבדים יהיו, אך לא בטוח שזה ייגמר רק בקנסות. יותר מאחד יצטרך לשלם מחיר יקר וייפרד מהחולצה של מכבי".

ניתן לומר כמעט בוודאות שאליהו ופישר לא ייעופו ויקבלו קנס כספי גבוה כשהמועמדים לבעיטה הם די בראון וצ'ארלי גיינס (שלמעשה לא חשפו את העובדה שהם בילו במועדון) וכמובן סימונס שנראה לי שהוא עולה לפיני על העצבים כבר לא מעט זמן...

Lost spirit - אני מוכרח להודות שהיה צדק בדברייך קודם וזה אכן נראה שכמה שחקנים ניסו לטייח את עצם היותם במועדון.

אני באמת מאמין שסימונס יעוף, כמו שאמרת, פיני כבר הרבה זמן לא בדיוק מחבב אותו.

סביר להניח שיטיסו את די בראון מהקבוצה על השקר הגדול, ואילו את גיינס אשר חיוני, במיוחד לאור המקרה, לליגה

והוא להערכתי יקבל קנס גדול גם כן.

באמת מדהים איך שהם שיחקו אותה, כאילו מה הם חשבו? שאף אחד לא יידע מזה? ::)

עכשיו שאתה יודע שהם היו נוכחים, נסה לראות את הוידאו של הריאיון איתם מחדש ותראה איך זה נראה מהצד,

באמת שזה נראה כמו משחק מוגזם במיוחד.

אם אני לא טועה, נאמר בחדשות [ספורט למיניהן] שגרין אולי יחזור השבוע, אולי שבוע הבא.

כך או כך, תקופת היורוליג תמה ואת זה כולם יודעים, כעת צריך להתרכז בליגה בלבד.

דרך אגב, לפי מה שהבנתי השחקנים חתמו גם כן על חוזה של קוד אתי, ובהחלט הפרו אותה - וכמו שאמרתי קודם לכן,

דעתי היא [וכך דעה של אנשי מקצוע אמיתיים] שספוראים מקצוענים לא יכולים לנהל חיים בליינים, פשוט לא!

יש דרך חיים מאוד ספציפית ומאוד נוקשה לספורטאים, חבל שהרבה לא לוקחים את זה ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, לפי מה שהבנתי השחקנים חתמו גם כן על חוזה של קוד אתי, ובהחלט הפרו אותה - וכמו שאמרתי קודם לכן,

דעתי היא [וכך דעה של אנשי מקצוע אמיתיים] שספוראים מקצוענים לא יכולים לנהל חיים בליינים, פשוט לא!

יש דרך חיים מאוד ספציפית ומאוד נוקשה לספורטאים, חבל שהרבה לא לוקחים את זה ברצינות.

אני גם חושב ככה

שיבלו בפגרה ובפרישה לא בעונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די בראון מכחיש שהיה נוכח במנדיס

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3680513,00.html

די בראון כעס על הפירסומים כאילו היה גם הוא במאנדיס: "אני לא הייתי שם. קראתי היום באינטרנט שיש להם קלטות, אז אני מנחש שיש שני די בראון בתל אביב. אני רוצה לפגוש אותו. היה שם מישהו אפרו-אמריקני אחר, וזה די עיצבן אותי לשמוע את זה. ראיתם אתמול באימון שהופתעתי, אני הייתי בבית. זה מצב קשה לאבד את אחד השחקנים הטובים ביותר שלך".

"אני לא יודע מי היה שם, אני מתרכז רק בכדורסל", המשיך בראון. "אני עצוב שאחד השחקנים הטובים שלנו חסר, ונצטרך להתמודד עם זה. ההנהלה לא שאלה אותי אם הייתי שם, אמרו שיש להם קלטות, אני רוצה לראות אותן. גם אם הייתי שם, לא בטוח שהייתי רואה מה קרה. די בראון השני, צא מאיפה שאתה, אולי ארצה לפגוש אותך. אולי יש לי אח תאום"

ואני אומר - נו באמת, אתה אמיתי?! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...