מכבי "אלקטרה" תל-אביב - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי "אלקטרה" תל-אביב

jayz0r

Recommended Posts

אם היית מבין מה זה אומר "אורך חיים" של ספורטאי , היית מבין שאי אפשר במשך קריירה שלמה לא לבלות ולהתפרק.

אם הוא צריך להגיע לאימון ב13:00 והוא והולך לישון ב01:00 בלילה וישן 8-9 שעות זה בסדר גמור (לא צריך אפילו 12 שעות)

אי אפשר לאסור על שחקנים/ספורטאים בכלל לא לבלות ולא לצאת, אם זה יקרה , לשחקנים בסופו של דבר לא תהיה מוטיבציה לשחק וזה לא משנה כמה כסף הם מקבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מדברים על מגי מנהריה אבל אני חושב שתיהיה טעות מבחינתם לקנות כרגע שחקנים חדשים למרות הסגל החסר

סך הכל נישאר להם רק הליגה והם בגירעון תקציבי גם ככה

אני לא יודע מה כתוב בהסכם שלהם אם פישר ואיזה ביטוח יש אם יש למיקרים כאלו -מה גם שאם יש ביטוח לפעמים לוקח זמן עד שהכסף מגיע

אבל גם אם מכבי תצליח להוציא קצת כסף מהעניין מגי אם כל הכבוד לו הוא לא זר ברמה של מכבי

ומין הסתם לא ימשיך לעונה הבא

חוץ מזה גרין צפוי לחזור לשחק בקרוב ואני באמת חושב שזה יהיה מבחינתם ביזבוז כסף להתחיל לקנות כרגע עוד שחקנים

רק בגלל התואר של האליפות בארץ

יש להם סגל מספיק רחב גם אם הפציעות והליגה השנה גם ככה חלשה

ירושלים הפסידה אתמול לרמת גן לדוגמה \נהריה מפורקת \בני השרון בסגל חסר עד שהפצועים יחזרו

וגם ככה לא חזקה השנה

בקיצור אין כרגע קבוצות באמת חזקות

אולי אפשר להפתיע את מכבי במשחק אחד אבל אני לא חושב שזה מצדיק בזבוז כסף מבחינתם שהעונה די גמורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים על מגי מנהריה אבל אני חושב שתיהיה טעות מבחינתם לקנות כרגע שחקנים חדשים למרות הסגל החסר

סך הכל נישאר להם רק הליגה והם בגירעון תקציבי גם ככה

אני לא יודע מה כתוב בהסכם שלהם אם פישר ואיזה ביטוח יש אם יש למיקרים כאלו -מה גם שאם יש ביטוח לפעמים לוקח זמן עד שהכסף מגיע

אבל גם אם מכבי תצליח להוציא קצת כסף מהעניין מגי אם כל הכבוד לו הוא לא זר ברמה של מכבי

ומין הסתם לא ימשיך לעונה הבא

חוץ מזה גרין צפוי לחזור לשחק בקרוב ואני באמת חושב שזה יהיה מבחינתם ביזבוז כסף להתחיל לקנות כרגע עוד שחקנים

רק בגלל התואר של האליפות בארץ

יש להם סגל מספיק רחב גם אם הפציעות והליגה השנה גם ככה חלשה

ירושלים הפסידה אתמול לרמת גן לדוגמה \נהריה מפורקת \בני השרון בסגל חסר עד שהפצועים יחזרו

וגם ככה לא חזקה השנה

בקיצור אין כרגע קבוצות באמת חזקות

אולי אפשר להפתיע את מכבי במשחק אחד אבל אני לא חושב שזה מצדיק בזבוז כסף מבחינתם שהעונה די גמורה

יש משהו במה שאתה אומר, למרות שגארד שעולה מהספסל ומשנה משחקים זה דבר שמכבי חסרה מאוד השנה.

בתכל'ס, מכבי כיוונה השנה לאליפות, ובגלל זה פיני הביא את גיינס הגמד אבל האפקטיבי בליגה ואת די בראון הגמד והלא אפקטיבי בכלום.

מגי בטח אמור לבוא במקום סימונס ה"בליין", ובמקום די בראון שלא מקבל דקות מפיני.

אם היית מבין מה זה אומר "אורך חיים" של ספורטאי , היית מבין שאי אפשר במשך קריירה שלמה לא לבלות ולהתפרק.

אם הוא צריך להגיע לאימון ב13:00 והוא והולך לישון ב01:00 בלילה וישן 8-9 שעות זה בסדר גמור (לא צריך אפילו 12 שעות)

אי אפשר לאסור על שחקנים/ספורטאים בכלל לא לבלות ולא לצאת, אם זה יקרה , לשחקנים בסופו של דבר לא תהיה מוטיבציה לשחק וזה לא משנה כמה כסף הם מקבלים.

אף אחד לא דיבר על לא לצאת לבלות, אבל אני מבטיח לך שאם שחקן של מסינה היה מבלה במועדון עד 4 בבוקר, היו מורידים לו את הראש.

גם להתפרקות יש הרבה דרכים, בשביל ספורטאי הבילוי במועדון הוא הכי גרוע שבהן.

דרך אגב, עובדה שספורטאים אמיתיים כמו פרקר לא ממש חייבים את ה"התפרקות" הזו.

אם פישר רוצה ללכת למועדון, שיילך אחרי שהעונה נגמרת. בינתיים, שיילך יראה סרט בקולנוע, יישב בפאב או בית קפה ויחזור הביתה לישון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה אני מדבר , לא ראית איזה חלק במשפט שלי קודם הדגשתי ?? אין בעיה שיצאו אבל שתהיה בקרה עד איזו שעה הם יוצאים.

אם זה היה קורה ב23:00 או ב00:00 או 01:00 אפילו, מישהו היה אומר משהו?

לגבי מגי , בזבוז או לא , יש למכבי בעיה רצינית בעמדה 5 עם פישר בחוץ,גרין פצוע ורק גיינס שהוא אפילו לא 5 אלא 4 בתור שחקן יחיד.

מכבי חייבים מישהו בעמדה הזאת.

מי אמר לך שגרין חוזר בקרוב? הבעיה שלו היא מלידה (משהו עם החוליות בגב) ובנוסף לזה יש לו עוד משהו בגב בתחתון , הוא כבר 3 שבועות בחוץ ולא נראה שהוא יחזור בקרוב.

זה שירושלים הפסידו אתמול לא אומר כלום ,סניד יחזור לעצמו וגם שאר הקבוצה , במצב הנוכחי של מכבי , יש לה בעיית מיסמאצ' רצינית בעמדות 4-5.

מה זאת ההשואה הזאת לפארקר פתאום? קראת משהו באינטרנט והחלטת לאמץ את השטות הזאת (טור של ג'מצ'י או ערן סלע במקרה) ??

יש שחקנים שההתפרקות שלהם היא לצאת למועדון ולרקוד ויש כאלה שיושבים בבית ומשחקים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מגי , בזבוז או לא , יש למכבי בעיה רצינית בעמדה 5 עם פישר בחוץ,גרין פצוע ורק גיינס שהוא אפילו לא 5 אלא 4 בתור שחקן יחיד.

מכבי חייבים מישהו בעמדה הזאת.

סתם לצורך הדיון נגיד שגרין לא יחזור בפליאוף שזה החלק החשוב היחיד שנישאר העונה

בכל זאת זה ביזבוז כסף לדעתי לקנות שחקן נוסף רק לסיכוי טוב יותר לקחת אליפות

שיקנו גם את שקיל אוניל ויגזרו זה סתם דבילי שהם צריכים לתכנן כבר את העונה הבא והתקציב כניראה יהיה נמוך משמעותית

מה שאני אומר זה דבר פשוט שיעשו את המקסימום אם מה שיש

וזה אומר אליהו וגינס ואם גרין יחזור אז גם הוא ופה ושם אפשר גם לתת כמה דקות של הרכב נמוך ומהיר

זה לא שהם הולכים נגד קבוצות ענק בליגה

מכבי צריכה לצאת מהמחשבה של לנצח כל משחק לא משנה המחיר -כולל המחיר הכלכלי

בסוף זה רק פוגע בהם במשחקים חשובים ששחקני מפתח שוחקים את עצמם וחשופים לפציעות במשחקים נגד קבוצות דרג ז

ואז מגעים למשחק חשוב עיפים ופצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין אותך בהחלט אבל יש כרגע בעיה רצינית , איך שאתה לא מסתכל על זה יש למכבי עוד שני משחקים ביורוליג וגיינס לבדו לא יכול להחזיק את עמדה 5 ואז גם להגיע למשחקי ליגה ולהחזיק את העמדה הזאת ושלא נשכח שיש לו נטייה להסתבך בעבירות.

גם אם פישר יחזור בעוד שבועיים שלושה הוא בבעיה , הרופא אמר שייקח לו בין 3-6 חודשים עד שהוא יוכל לחזור לתפקוד מלא של עצב הפנים , משמע לסגור את העין ולחייך.

מכבי גם ככה בגרעון כלכלי אחרי העונה הזאת , מה זה עוד כמה מאות אלפי דולרים? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, שמעתם פעם את גיינס מדבר? אשכרה WTF :lol:

נקרעתי מצחוק, אני יכול לשמוע את השטויות האלה כל היום. "really?! that's just cold blooded"

מגי זו קנייה חכמה בשביל האליפות. כן, נהריה מפורקת, אבל מכבי חסרה את גרין ופישר (ושיחררה את פייזר למי ששכח), אז להשאר עם שני "גבוהים" (אחד לא שומר על גבוהים, והשני פשוט לא ממש גבוה)?! ועוד שהמתחרה העיקרית על התואר, קרי הפועל ירושלים, רוצה לקחת את מגי, השחקן הכי יעיל בהפרש ניכר - 18 נק' למשחק, 10 ריבאונדים, 2 אסיטיסטים, חסימה וחטיפה ב- 30 דקות..

לקחת את השחקן הגבוה המוביל בליגה בגלל שאתה צריך שחקנים גבוהים, וע"י זה גם למנוע את התחזקותה של המתמודדת העיקרית חוץ ממך על התואר זה 2 ציפורים במכה אחת. אני לא רואה סיבה שלא. תשאיר את ענייני התקציב לאלה שמשלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מחזק...

בלי שום קשר למגי , עדכון קטן לגבי מה שהיה , לפי ONE , פישר צוטט שאמר לאבא שלו (שנמצא בארץ בביקור) שהריב בכלל היה בין סימונס ל3-4 חבר'ה אחרים והוא בכלל ניסה להפריד!!!!

המשטרה ביקשה מאבא שלו לדבר על זה והוא ביקש שייבדקו את טביעות האצבעות על הבקבוק (אשכרה CSI).

בנוסף לכל זה , שמירה תוצב מחוץ לחדר של פישר בבית החולים.

מעניין לראות מה יהיה הלאה.

בקשר למגי , הוא יכול להיות בדיוק מה שפיני רצה שפייזר יהיה בקבוצה , נחיה ונראה כבר , בכל מקרה מתנהל משא ומתן בין שני הצדדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה יותר הגיוני למען האמת.

אגב, למי שראה את הריאיון עם גיינס\די בראון -

גיינס אשכרה קפץ לגג מרוב הפתעה, נדמה כי אכן הופתע, ואילו מנגד נדמה כי די בראון משחק אותה, או שזה רק אני?

ניתן לראות את הוידאו כאן:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3679743,00.html

בעצם אם חושבים על זה גם ההופעה של גיינס ממש מוגזמת, מה קורה פה? יש טיוח של משהו? :S

שימו לב שגור שלף אמר שלא רק פישר עבר עבירת משמעת :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו?? לא הבנת??

פישר וסימונס עברו עבירת משמעת - שניהם יצאו לבלות עד מאוחר מאוד.

לגבי גיינס , זו הפוזה הקבועה שלו , המילים הראשונות שלו היו:

What?!?!?!?!?!? , Bullshit!!!

ואז עצר את עצמו על בולשיט כי הוא הבין שהוא מדבר לעיתונות.

איזה טיוח?? די בראון וגיינס בכלל לא ידעו שמשהו קרה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין אותך בהחלט אבל יש כרגע בעיה רצינית , איך שאתה לא מסתכל על זה יש למכבי עוד שני משחקים ביורוליג וגיינס לבדו לא יכול להחזיק את עמדה 5 ואז גם להגיע למשחקי ליגה ולהחזיק את העמדה הזאת ושלא נשכח שיש לו נטייה להסתבך בעבירות.

והמשחקים האלו חשובים למה ?

אתה באמת חושב שמגי יעזור למכבי למצח מעל 20 אפרש את ברצלונה ובטוח שברצלונה תפסיד נגד מדריד ?

מכבי בחוץ אני יודע את זה פיני יודע את זה ואתה יודע את זה

ככה שלמשחקים ביורוליג שנישארו הם שטויות לא חשובות

ומבחינת הליגה בארץ רק שיתחיל הפליאוף זה יהיה חשוב ויש עוד זמן לאז

אני לא יודע מתי יהיה אסור להחתים עוד שחקנים אבל כדי למכבי לחכות ולחסוך

במקסימום יפסידו כמה משחקי ליגה לא חשובים בעליל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגי גם ככה לא יוכל לשחק ביורוליג .

גם עבר מועד ההחתמות וגם מכבי כבר רשמו 20 שחקנים העונה ביורוליג ולכן היא לא יכולה לצרף יותר שחקנים.

כנראה שלא הבנת למה התכוונתי , ברור הרי לכולנו שמי שירגיש את העומס זה גיינס , נכון?

עכשיו , חשוב או לחשוב המשחקים ביורוליג , פיני לא יוותר עליהם ומכבי יתנו הכל.

גיינס לא בנוי לשחק 30+ דקות במשחק יורוליג ואז להגיע ביום ראשון לליגה ולתת עוד 30 דקות ובטח לא לעשות את זה במשך שבועיים...

אי אפשר לדעת איך פישר יחזור מהפציעה ואי אפשר לדעת מתי ואיך גרין יחזור מהפציעה שלו אז לקחת את מגי זה הימור לא רע (אומנם הימור אבל אחד לא רע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtazy-Mike אבל גם ככה אתה אומר שמגי לא יוכל לשחק ביורוליג

אז למה צריך שחקן חדש בקרוב ? זה ביזבוז כסף אידיוטי

הם יכולים לקחת את זה באיזי ולראות מה קורה ולגשש פה ושם

ושיתקרב המועד שאסור לההחתים יותר שחקנים אם הם ירגישו שיש צורך להחתים שחקן

ואז זה גם יהיהה זול יותר

אבל להחתים ישר את מגי שמאוד יכול להיות שלא ימשיך עונה הבא ? וגם ככה לא שחקן מהסוג שמכבי צריכים בתקציב שלהם

בתקציב של מכבי מגי צריך להיות שחקן ספסל

ואם פיני מאמן גדול כמו שחלק ממכם חושבים שיהיה יצירתי אם הכלים שיש לו גם ככה יש לו כלים יותר טובים מלכל קבוצה בליגה כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המועד הזה הוא בעוד 3 שבועות , קרוב מספיק בשבילך??

גם ירושלים הביעו עניין במגי ואתה יודע מה אומרים:

You snooze, you lose...

אין הרבה זמן וקשה לסמוך כרגע על פישר וגרין שיהיו 100 אחוז ומצד שני עם כמה שאני אוהב את גיינס (אחד שנותן הכל על המגרש) הוא לא יכול לסחוב את מכבי על הגב שלו.

עדכון:

סימונס באמצעות עורך הדין שלו טוען שהוא בכלל לא היה מעורב בקטטה ושהוא היה ברכבו כשזה קרה ובחורה ניגשה אליו ואמרה שפישר מדמם.

הוא עוד טוען שהתקרית קשורה לפישר ואביו שמבקר בארץ ובשניהם בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...