מכבי "אלקטרה" תל-אביב - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי "אלקטרה" תל-אביב

jayz0r

Recommended Posts

לא יודע את מי אתה אוהד אבל חבל שהביאו את פיני בזמן האחרון ולא מההתחלה,

לא אוהב את ארויו אגואיסט יותר מדי לוקח זריקות על עצמו ומחטיא נקודות נחוצות למכבי, גם ככה היא צריכה יותר מ 19 הפרש לנצח לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע את מי אתה אוהד אבל חבל שהביאו את פיני בזמן האחרון ולא מההתחלה,

לא אוהב את ארויו אגואיסט יותר מדי לוקח זריקות על עצמו ומחטיא נקודות נחוצות למכבי, גם ככה היא צריכה יותר מ 19 הפרש לנצח לא?

מכבי היתה צריכה לנצח קודם כל את כל המשחקים

היא הפסידה את זה ככה שזה די גמור אם מכבי הייתה מנצחת את כל המשחקים שנישארו לה כולל זה היה לה סיכוי לעלות גם בלי אפרש

אם מדריד הייתה מנצחת את ברצלונה

כרגע מכבי צריכה הפסד של ברצלונה למדריד שגם ככה מדריד כבר בתוך ההצלבה

וניצחון של מכבי ב21 אפרש על ברצלונה שזאת קבוצה מאוד חזקה וכמובן ניצחון על ברלין הסיכוי שכל זה יתרחש מאוד נמוך

בכל מקרה אני שמח על האפשד כסך של מכבי ועל זה שהיא תצתרך לבנות קבוצה חדשה עונה הבא

אולי תיהיה ליגה מעניינת גם שנה הבא

חוץ מזה אני רוצה לציין דברים שאמרתי עוד בתחילת העונה

1-בורשטיין לא יחזור להיות שחקן ברמה גבוה ופיזר כנל וזה יתממש בפועל

2-שהביאו את פיני אמרתי שהוא לא משיח וצדקתי

הוא הביא את די בראון שלא שיחק אפילו דקה במשחק הזה את גינס ששיחק מסריח

לא נתן מנוחה לאורויו וסתם עשה כל מיני טעויות דפוקות

שהוא כבר הימר על חגג ראינו שחקן בלי ביטחון בזריקה למרות שהימור עצמו הצליח חלקית

אבל חגג לא משחק כל משחק בגלל פיני וראינו שחקן בינוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק ממה שאתה אומר נכון,

גם הקטע על ארויו והבעיה העיקרית של מכבי שאין מוביל כדור טוב כמו ארויו כי יש לו שליטה מעולה, רק חבל שיש לו אגו גבוה מדי והוא אוהב ללכת לבד.

בכל מקרה למרות שהניצחון במשחק אם היה הולך למכבי לא היה תורם הרבה אבל עדיין היה יכול להיות נחמד ולהקל על מכבי מעט.

פיני לא משיח אבל מה ציפו ממנו עובדה שהוא הרכיב קבוצה מזבל שהגיע אליו ומאמן ש"הנטישו" ברבע-אמצע עונה ועדיין כל הכבוד שהוא הביא את הקבוצה לאן שהיא עכשיו, רק חבל שזה מאוחר מדי ולא מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די בראון - כנראה שיש משהו שאנחנו לא יודעים. לא סתם הוא לא משחק אפילו דקה. כל הפואנטה היא שזו לא טעות קולוסלית. זה לא רודני ווייט במיליון דולר, זה סתם גארד צעיר וזול שהובא בדחיפות באמצע עונה. רק אתה מצפה שמייקל ג'ורדן ינחת במכבי בזול ועוד באמצע עונה. גם אחרי המשחק הראשון המדהים שלו אמרתי שהוא הולך לדעוך מהר מאוד, וכך היה. לא שאני שמח להיות צודק או משהו, הלוואי והייתי טועה.

חג'ג' להפתעתי הרבה הביא את השינוי. לא היה חף מטעויות, אבל פשוט הביא את המפנה הדרוש במגרש, אז לא לחינם פיני הכניס אותו.

אף אחד מאיתנו לא אמר שפיני משיח, זה משהו שאתה מפמפם לעצמך מדי הפסד ומוכיח לעצמך כל פעם מחדש כלא נכון. אמרתי לך אלף פעם ואתה פשוט מתעלם - פיני האופציה הכי טובה של מכבי לעמדת המאמן בעת הזו, נקודה. מובן שזו דעה, לא אני ולא אתה ולא אף אחד אחר יכול לדעת מה היה קורה עם מאמן אחר. הסברה שאני ואחרים העלנו זה שאיתו יהיה הכי טוב שאפשר עם הקבוצה הזאת בעת הזו, ובכל מקרה אף מאמן אחר לא היה מצליח יותר, גם אם היינו מפסידים את כל המשחקים, זה לא אומר שמאמן אחר היה מנצח אותם. וזאת בדיוק הבעיה שלך בהבנה.

לגבי בורשטיין ופייזר גם אני חשבתי ואמרתי (לא זוכר אם כתבתי בת'רד הזה או לא) - סו פאקינג וואט. עוד אלפי אנשים חושבים ככה.[br]פורסם בתאריך: 26.02.2009 בשעה 23:37:24

אבל חגג לא משחק כל משחק בגלל פיני וראינו שחקן בינוני

בירנבוים הביא את חג'ג'. אצל בירנבוים חג'ג' כמעט ולא שיחק - מכאן היכולת הגרועה וחוסר הבטחון. תחת גרשון הוא גם לא הרבה לשחק, אבל לאחרונה נתן את משחקיו הטובים ביותר במכבי. תבדוק את העובדות שלך, נמאס לי מהסילופים המגמתיים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חג'ג' שחקן מצויין.

חבל שהוא לא היה שותף מלכתחילה במכבי ממש ונכון בגלל זה הוא כמעט לא זורק לסל, חוסר בטחון שעל כל החטאה יעיפו אותך החוצה לספסל, מה שנגיד לא יעשו לארויו כי הוא נחשב אצלם "טופ לידר" ויודע שלא משנה כמה יחטיא עדיין הוא ישאר במשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל מקרה אף מאמן אחר לא היה מצליח יותר

אתה לא יכול לדעת את זה היו טעויות שאולי מאמן אחר לא היה עושה

אלטון בראון לדוגמה וכמובן גינס ודי בראון

מאמן אחר היה אולי מחפש רכז מחליף בשלב הרבה יותר מוקדם

בסופו של דבר בגלל חוסר במחליפים טובים לאירופה נוצר מצב שיש חמישיה אבל אין ספסל נגד קבוצות גדולות

נכון שלא רק פיני אשם אבל הוא כן חלק מיזה

עכשיו ניראה אם ינסו לימכור כמה שחקנים למזער נזקים או שיפחדו מהליגה החלשה בארץ וישאירו את כולם עד סוף השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לדעת את זה היו טעויות שאולי מאמן אחר לא היה עושה

אלטון בראון לדוגמה וכמובן גינס ודי בראון

מאמן אחר היה אולי מחפש רכז מחליף בשלב הרבה יותר מוקדם

אבל למה לכתוב משהו שעניתי עליו?

"מובן שזו דעה, לא אני ולא אתה ולא אף אחד אחר יכול לדעת מה היה קורה עם מאמן אחר. הסברה שאני ואחרים העלנו זה שאיתו יהיה הכי טוב שאפשר עם הקבוצה הזאת בעת הזו, ובכל מקרה אף מאמן אחר לא היה מצליח יותר, גם אם היינו מפסידים את כל המשחקים, זה לא אומר שמאמן אחר היה מנצח אותם. וזאת בדיוק הבעיה שלך בהבנה."

לפחות עכשיו הבנת על מה הויכוח. אני לא רואה מועמד טוב ממנו, ואתה כן (אפי מרמת השרון אהובתך קיבל צ'אנס ובנה חרא של קבוצה). למשיח אין שום קשר לזה.

בסופו של דבר בגלל חוסר במחליפים טובים לאירופה נוצר מצב שיש חמישיה אבל אין ספסל נגד קבוצות גדולות

נכון שלא רק פיני אשם אבל הוא כן חלק מיזה

עכשיו ניראה אם ינסו לימכור כמה שחקנים למזער נזקים או שיפחדו מהליגה החלשה בארץ וישאירו את כולם עד סוף השנה

זה נכון שלא רק..? אתה כאילו עושה טובה שאתה מוריד מפיני קצת אשמה? היחיד שאשם בזה הוא אפי.. אולי, אולי גם ההנהלה.

אם יחתכו אז מקסימום גארד אחד.. וגם לא בטוח. יותר מזה פשוט אי אפשר לתפקד, יהיו עוד פציעות עד סוף העונה. אז אני לא צופה דרמות בתחום.

כשפיני עונה הבאה ירכיב קבוצה, ויגיע אמצע שלב הבתים כמו עם בירנבוים, וכולנו נראה שיש חרא קבוצה, שמשחקת חרא, אז תבוא ותגיד שפיני חרא. עד אז אני לא רואה שום סיבה להטיל רפש, אלא אם כן יש לך ביקורת מקצועית. ואין לך. לטחון לנו בשכל שוב ושוב שהייתה פה רכבת שחקנים לא מוצלחת לא משכנע אף אחד שפיני חרא של מאמן, בטח שלא אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיאור פישר נפצע בקטטה מחוץ למועדון בת"א

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3679569,00.html

פרסום ראשון: סנטר מכבי ת"א הסתבך הלילה בקטטה מחוץ למועדון "מנדיס" בעיר. הוא הועבר לקבלת טיפול בבי"ח איכילוב, שם הוגדר מצבו כבינוני והוא הוכנס לחדר ניתוח. דוברת בית החולים: "הוא הוכנס לניתוח ארוך"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , זו הולכת להיות בעיה בשביל מכבי , מדברים על חתך בלחי בהגיע לעצב בפנים , המצב שלו מוגדר בינוני...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3679569,00.html

עכשיו מכבי בבעיה רצינית , גרין פצוע , פישר מושבת לתקופה לא ידועה , מה יהיה עם עמדה 5??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפציעה של פישר גרועה מאוד למכבי, בפעם האחרונה שהוא נפצע הפסדנו את הגביע...

נקווה שגיינס בליגה ייתן קצת יותר, כי אם לא אז גם האליפות בסכנה.

מכבי צריכה להכניס בחוזה שאסור לשחקן לבלות בלילות. זו כבר עונה שנייה ששחקן מסתבך בשטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי צריכה להכניס בחוזה שאסור לשחקן לבלות בלילות. זו כבר עונה שנייה ששחקן מסתבך בשטויות.

זה שטויות מה שרשמת...

שחקן הוא גם בנאדם ומגיע גם לו לבלות במיוחד שאין לו אימון יום למחרת.

הבעיה היא לא העובדה שהם יוצאים לבלות אלא עד מתי הם יוצאים לבלות , לפי הפירסום , הוא הותקף ב3:30 לפנות בוקר (סימונס היה איתו) שזה מאוחר.

בחוזה צריך להיות רשום שעד 01:00 הם במיטה :):sleep:

מה שעוד יותר מוזר שזה פישר ולא נגיד גיינס או מישהו אחר , הוא נראה כזה ילד טוב על המגרש , גם שעושים עליו עבירה קשה הוא לא מתעצבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מסיבת עיתונאים ב15:00 מאיכילוב , נוכל להתעדכן במצבו של פישר.

הדבר היחיד שנותר לומר זה שתהיה לו החלמה מהירה ושיהיה בריא (ובלי שום נזק לצמיתות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שטויות מה שרשמת...

שחקן הוא גם בנאדם ומגיע גם לו לבלות במיוחד שאין לו אימון יום למחרת.

הבעיה היא לא העובדה שהם יוצאים לבלות אלא עד מתי הם יוצאים לבלות , לפי הפירסום , הוא הותקף ב3:30 לפנות בוקר (סימונס היה איתו) שזה מאוחר.

בחוזה צריך להיות רשום שעד 01:00 הם במיטה :):sleep:

קודם כל, זה לא שטויות, כי הם מרוויחים טונות של כסף, יותר ממה שאני ואתה נרוויח עוד עשר שנים ביחד, אבל בתמורה הם חייבים לשמור על אורך חיים של ספורטאים.

לצאת לשתות ולעשן זה לא בדיוק מה שהם מקבלים עבורו כסף...

יותר קשה לשמור עליהם שישנו ב-1:00 מאשר שלא ייצאו למועדונים.

בכל מקרה, ממועדון כמו מכבי שנכווה בדיוק לפני שנה ציפיתי שישמרו על השחקנים קצת יותר ויזהירו אותם מראש לא לעשות שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...