מכבי "אלקטרה" תל-אביב - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי "אלקטרה" תל-אביב

jayz0r

Recommended Posts

בסופו של יום ירושלים הצליחה להשתוות עם מכבי ברוב הפרמטרים ואף לקחה 12 ריבאונד התקפה.מכבי ניצחה בגלל האחוזי שלשות הטובים חד וחלק.

כאשר גביע הליגה מוכרע במשחק אחד אז לא כל כך טוב לסמוך על זה(ופיני יודע את זה).

הסטטיסטיקה מראה שמכבי הגיעה לממוצעים שלה בליגה בבית בהתקפה. אז אמנם האחוזים גבוהים אבל זו לא הסיבה לניצחון. אני מסכים שלא צריך להתלהב יותר מדי ולסמוך על הניצחון הזה, אבל בסופו של דבר ההפרש הוא ההבדל בין הקבוצות. כל משחק מתפתח אחרת, אבל תמיד מכבי מגיעה איכשהו בסוף ל-90+ נקודות.

לפי מה שאתה אומר אפשר להגיד שברצלונה ניצחה את מכבי רק בזכות השלשות שלה, וזה בטוח לא היתה הסיבה היחידה.

עדיף בכלל לא להיות באירופה מאשר להיות במצב שהתואר האחרון שלקחת הוא גביע ווינר לפני שנתיים.

זו מחשבה לוזרית של אוהדי ירושלים. אני אישית מעדיף לא לקחת גביע אף פעם, ותמיד להגיע לפיינלפור.

ברור שהשנה מכבי הולכת חזק על הליגה כדי לא לאבד את האליפות שנתיים רצופות, אבל בגלל זה אנחנו נראים מצ'וקמקים באירופה.

תכלס, החוק הרוסי הרג אותנו - מאוד קשה לבנות הרכב אחד שיתאים גם לאירופה וגם לליגה. זה משפיע דרך אגב גם על שאר הקבוצות הישראליות שהשנה פשוט קיבלו בראש מכל מיני קבוצות ביזיוניות כמו אמסטרדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסטטיסטיקה מראה שמכבי הגיעה לממוצעים שלה בליגה בבית בהתקפה. אז אמנם האחוזים גבוהים אבל זו לא הסיבה לניצחון. אני מסכים שלא צריך להתלהב יותר מדי ולסמוך על הניצחון הזה, אבל בסופו של דבר ההפרש הוא ההבדל בין הקבוצות. כל משחק מתפתח אחרת, אבל תמיד מכבי מגיעה איכשהו בסוף ל-90+ נקודות.

לפי מה שאתה אומר אפשר להגיד שברצלונה ניצחה את מכבי רק בזכות השלשות שלה, וזה בטוח לא היתה הסיבה היחידה.

זו מחשבה לוזרית של אוהדי ירושלים. אני אישית מעדיף לא לקחת גביע אף פעם, ותמיד להגיע לפיינלפור.

ברור שהשנה מכבי הולכת חזק על הליגה כדי לא לאבד את האליפות שנתיים רצופות, אבל בגלל זה אנחנו נראים מצ'וקמקים באירופה.

תכלס, החוק הרוסי הרג אותנו - מאוד קשה לבנות הרכב אחד שיתאים גם לאירופה וגם לליגה. זה משפיע דרך אגב גם על שאר הקבוצות הישראליות שהשנה פשוט קיבלו בראש מכל מיני קבוצות ביזיוניות כמו אמסטרדם.

זה גם אוסף של שטויות מה שרשמת...

אני אוהד מכבי ואני אומר לך, החוק הרוסי היה ניסיון לפגוע במכבי , ניסיון שנכשל כישלון חרוץ.

כספיהו זה לא תוצאה של החוק הרוסי? הם צמד הישראלים המובילים בארץ וגם באירופה הם טובים מאוד.

למעט העונה הזאת והשנתיים שהוא היה פצוע , טל בורשטיין הוא לא שחקן בקנה מידה אירופאי?? יותם הלפרין (למרות שהוא בורח מאחריות ברגעים קשים) הוא לא שחקן מוביל בכל קבוצת יורוליג?

מי שחוקק את החוק הרוסי בא ממטרה של לפגוע כביכול במכבי כדי שהיא תעלה פחות זרים על המגרש בכל רגע נתון , מה ששכחו זה שלמכבי יש את אחת ממסגרות הנוער והילדים הטובות בארץ אם לא באירופה (רק מבחינת כדורסל).

מכבי נראית מצ'וקמקת במשחקי החוץ השנה רק בגלל האופן שבו היא נבנתה בתחילת העונה - התיקונים של פיני הם ממש מזעריים בהתחשב שהשוק היה במצב ממש גרוע עכשיו באמצע העונה.

בדרך כלל אני לא מסכים עם רענן כץ (ואני לא מאמין שאני רושם את זה פה ) אבל הוא אמר כמה דברים חכמים , הוא אמר שכולם יחכו לקיץ ויראו מה יהיה מצב שוק השחקנים , למעט 3-4 מועדונים גדולים (ברצלונה,ריאל,אולימפיאקוס ופנא) לא יחזרו הסכומים המגוחכים שמשלמים לשחקנים.

למי שיגיב לי וירשום צסק"א אז שיידע ששם כבר כמעט חודשיים מתעכבות משכורות , מכבי היא בין המועדונים הבודדים שלא תשמע שלא שילמו לשחקן בזמן בגלל בעיות כלכליות.

אני כבר אומר לכם פה , לפיני ולצוות המקצועי שלו יש כבר רשימת שמות של שחקנים שהם מקווים להביא בקיץ כמעט בכל עמדה כולל שחקנים ישראלים אם יהיה צורך.

שחקנים בקיץ יעדיפו לקבל קצת פחות כסף אבל לקבל עם זה וודאות שהם באמת יקבלו את הכסף ובזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שארפ פשוט תותח, איך שעלה חטף כדור :D [כהרגלו]

ועוד השלשה הזו באמת הייתה פשוט מטאפורה ל- in your face חחח

דרק עשה עברה ברורה שהשופטים לא שרקו וראו את זה בווידיאו החטיפה שלו הייתה בעצם עברה

אחרי זה רוט עשה עברה בילתי ספורטיבית מהעצבים

בלי זה מכבי הייתה מנצחת באפרש נמוך יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהגיע לא אמרתי שלא עשה עברה כזאת אבל זה היה אחרי שהשופטים לא שרקו לשרפ עברה שבהחלט הייתה

גם למכבי הגיע לנצח את המשחק כי היא שיחקה טוב יותר רוב המשחק

אבל אני חושב שהאליפות לא סגורה כרגע ירושלים לא במרחק כזה גדול ממכבי וקשה לדעת מה יקרה בקבוצות אחרות בסוף העונה

יכול להיות מצב שאפילו קבוצה במקום ראשון ושני תקבל קבוצה חזקה במקום 7 או 8 כי הקבוצות השנה משתנות מהר מאוד

לדוגמה כרגע בני השרון מאוד חלשה בגלל הפצועים ויכולה להדרדר ל7-8 ולחזור להיות חזקה שהפצועים יחזרו לכושר

זה סתם בשלוף

גם לחיפה יש פצוע חשוב כרגע בכלל קשה מאוד לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היינו מנהלים את הדיון הזה לפני 3 חודשים הייתי אומר לך שאתה צודק.

היום , במצב של מכבי עם פיני והשחקנים , אני לא רואה מצב שמישהו "גונב" ממנה את האליפות ועוד ביד נוקיהו...

לא ירושלים , לא חיפה ,לא נהריה ,לא בני השרון,לא גליל גלבוע ובטח לא חולון....

השנה זה סגור וחתום "אלופת המדינה לעונת 2008/2009 היא מכבי "אלקטרה" תל אביב" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היינו מנהלים את הדיון הזה לפני 3 חודשים הייתי אומר לך שאתה צודק.

היום , במצב של מכבי עם פיני והשחקנים , אני לא רואה מצב שמישהו "גונב" ממנה את האליפות ועוד ביד נוקיהו...

לא ירושלים , לא חיפה ,לא נהריה ,לא בני השרון,לא גליל גלבוע ובטח לא חולון....

השנה זה סגור וחתום "אלופת המדינה לעונת 2008/2009 היא מכבי "אלקטרה" תל אביב" .

יש 2 משחקים בודדים שיקבעו את כל השנה ועוד לפני זה צריך להגיע ל4 הראשונות אחרי המאבק של ה8 ראשונות

תתפלא אבל במשחק בודד בחצי גמר ומשחק בודד בגמר מכבי יכולה להפסיד

מספיק שחקן אחד שמקבל יום ענק ואפשר לנצח את מכבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאמרו בעונה שעברה...

לא אותה סיטואציה , חולון שנה שעברה היו מעולים (כן , אני בתור אוהד מכבי אומר "מעולים") והגיע להם לנצח בגמר.

מכבי הפסידו שנה שעברה לחולון 3 פעמים (אם אני לא טועה כולל הגמר) , לבני השרון , לירושלים ולא זוכר למי עוד.

השנה , זה פשוט לא יקרה (בפלייאוף ובגמר) , לא נראה כרגע שיש מישהי שיכולה להפתיע את מכבי ובטח לא בנוקיהו.

אתה מבין שמכבי אתמול "השתעשעה" עם ירושלים על 3 נק'?? על ההפרש בין 13 ל16 נק' הפרש סלים , לא תגיד שהסוף היה צמוד ומותח , שיחקה איתם על הפרש 16 נק' וזה אחרי שרק ביום שישי הם התחילו להתאמן למשחק נגד ירושלים ושביום חמישי קיבלו בראש מברצלונה.

אין היום אף קבוצה ישראלית עם עומק השחקנים שיש למכבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שזה כבר יקרה העונה במשחק חשוב בליגה.

מכבי תגיע העונה דרוכה יותר מהרגיל ,במיוחד במשחקים חשובים וקובעים.

אז מה היה ההפסד לנהריה בגביע ?

חוץ מזה אני יזכיר לך 100 פעמים עד שתבין מכבי הייתה בהרכב שלם בלי פצועים ירושלים אם 2 פצועים שאחד סופר חשוב שזה סניד ששיחק חראה

קח מצב שסניד היה משחק טוב אתמול וזה היה משחק צמוד

נכון שמכבי עדיפה כי יש לה יותר עומר ובדרך כלל ישראלים טובים יותר אבל זה לא מבטיח ניצחון במשחק בודד זה לא סידרת משחקים

סתם לצורך הדיון נגיד שבלצר תופס יום מטורף ומפליץ שלשות מהתחת זה יכול להעיף את מכבי במשחק בודד

אבל כרגע יש גרבג טיים עד הפליאוף עד אז זה סתם נימנום אני רק מקווה שבני השרון למרות הפציעות תיכנס לפליאוף ואני רגוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני אוהד(לא כורסה או סושי)של מכבי והדעה שהצגתי הובעה בעבר ע"י שמעון מזרחי ופנאן שאי אפשר לחשוד בהם שהם אוהדי ירושלים או לוזרים.

במשחק אתמול מכבי די עברה האחוזים שלה מהשלוש שעומדים העונה על 40% דבר ששוה כמעט תשע נקודות. לקחה פחות עשרה ריבאונדים (כמעט). ואלמלא חוסר המוכנות(המוצדק) של ירושלים לגיינס לדעתי זה היה משחק הרבה יותר צמוד.

בנוגע למשחק בפלאו אפשר לומר די בברור שבראסה ניצחה בזכות השלשות, אחרת איך תסביר את הנתון (המטורף לדעתי!) של יותר קליעות לשלוש מאשר לשתיים. מחוץ לקשת בארסה לקחה 45 נק' מול 28 בתוך הקשת. אני לא יכול למצוא סיבה אחרת לניצחון בשאר הפרמטרים מכבי השתוותה ולפעמים עלתה על בארסה.

אני במקום מכבי הייתי לא שוקע באופוריה כי מי כמו פיני יודע שאי אפשר לסמוך על שלשות(ידיעה זו מנחה אותו לאורך הקריירה שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני אוהד(לא כורסה או סושי)של מכבי והדעה שהצגתי הובעה בעבר ע"י שמעון מזרחי ופנאן שאי אפשר לחשוד בהם שהם אוהדי ירושלים או לוזרים.

במשחק אתמול מכבי די עברה האחוזים שלה מהשלוש שעומדים העונה על 40% דבר ששוה כמעט תשע נקודות. לקחה פחות עשרה ריבאונדים (כמעט). ואלמלא חוסר המוכנות(המוצדק) של ירושלים לגיינס לדעתי זה היה משחק הרבה יותר צמוד.

בנוגע למשחק בפלאו אפשר לומר די בברור שבראסה ניצחה בזכות השלשות, אחרת איך תסביר את הנתון (המטורף לדעתי!) של יותר קליעות לשלוש מאשר לשתיים. מחוץ לקשת בארסה לקחה 45 נק' מול 28 בתוך הקשת. אני לא יכול למצוא סיבה אחרת לניצחון בשאר הפרמטרים מכבי השתוותה ולפעמים עלתה על בארסה.

אני במקום מכבי הייתי לא שוקע באופוריה כי מי כמו פיני יודע שאי אפשר לסמוך על שלשות(ידיעה זו מנחה אותו לאורך הקריירה שלו)

מצטער גבר, אבל בארסה קרעה אותנו בגלל ההגנה הקשוחה שלה והשליטה של 4 סוסים בצבע ששיתקו את משחק הפנים שלנו, וגם כמובן הפציצה מרחוק. אבל גם בלי השלשות הם היו מנצחים בגלל ההגנה החזקה. אתה יכול להשלות את עצמך, אבל הם קבוצה בשתי רמות יותר טובה מאיתנו.

ירושלים, לעומת זאת, זה כבר סיפור אחר. כל מי שחושב שמשחק מתפתח אותו דבר טועה, אבל מה שבטוח זה שבסוף מכבי קולעת 90 נקודות ומנצחת :)

ובקשר לאירופה, מכבי כמעט לא עלו ל-16 האחרונות וראית איזה לחץ היה בהנהלה. כל התקציב וכל הכסף בנוי על הצלחה באירופה, הליגה והגביע זה נחמד אבל לא מה שמחזיק את הקבוצה.

במיוחד עכשיו שהפכו את הליגה לבדיחה עם הפיינל פור, כל קבוצה יכולה לקחת אליפות במשחק טוב, ושליטה בליגה לא מבטיחה שום דבר להמשך. בגלל זה גם האליפות איבדה מזוהרה.

ועוד דבר: פעם אובדן אליפות גרר משחקים בגביע קוראץ', היום זה ממש לא משנה (חוץ מאגו פגוע כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה היה ההפסד לנהריה בגביע ?

חוץ מזה אני יזכיר לך 100 פעמים עד שתבין מכבי הייתה בהרכב שלם בלי פצועים ירושלים אם 2 פצועים שאחד סופר חשוב שזה סניד ששיחק חראה

קח מצב שסניד היה משחק טוב אתמול וזה היה משחק צמוד

נכון שמכבי עדיפה כי יש לה יותר עומר ובדרך כלל ישראלים טובים יותר אבל זה לא מבטיח ניצחון במשחק בודד זה לא סידרת משחקים

סתם לצורך הדיון נגיד שבלצר תופס יום מטורף ומפליץ שלשות מהתחת זה יכול להעיף את מכבי במשחק בודד

אבל כרגע יש גרבג טיים עד הפליאוף עד אז זה סתם נימנום אני רק מקווה שבני השרון למרות הפציעות תיכנס לפליאוף ואני רגוע

תגיד קרירין , על מה אתה מדבר ועל מה אני מדבר???

אני מדבר על מכבי בכושר הנוכחי ולא מה היה כשפיני היה 3 ימים בארץ ועם חצי סגל שלא התאים לו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...