מעשה בהשתלטות עוינת על חניה פרטית. מה אפשר לעשות? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעשה בהשתלטות עוינת על חניה פרטית. מה אפשר לעשות?

vic07

Recommended Posts

עזוב אותך לנפץ לא לנפץ,תעשה מה שעושים בחניונים

קנה נייר מדבק למדפסת תדפיס עליו אין חניה בגדול

ותדביק לה על השמשה הקידמיתף מנסיון אי אפשר לקלף את זה

בלי שזה נקרע באמצע ,זה נשאר על החלון וזה מרגיז

כמו לנקב צמיגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כולכם פה מציעים רעיונות לא כל כך פרקטים.

קודם כל זה לא כל כך קל לבן אדם פשוט לשבור לה את הרכב...

ושתיים הוא כבר אמר שאין מצב שהוא עושה את זה.

אז אני לא מבין מה הבעיה פה?

תחנה בחנייה שלכם, ובשעות שהיא אמורה להגיע תתחבא עם מצלמה/מצלמת ותצלם, וכמובן אחר כך תלך למשטרה עם התלונה והראיות, ותסגור את זה בתביעה משפטית אם היא לא תהיה מוכנה לשלם את ההוצאות על החלפת הצמיגים.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מלשמוע את סיפור המקרה אני ממש מתעצבן.. כל כך מאוס שאנשים מרשים לעצמם לקחת את החוק לידיים.

הפתרון "הלגיטימי" היחיד יהיה באמת לנסות לתפוס אותה על חם ובמקביל כבר עכשיו לגשת שוב למשטרה. בכל מקרה אני לא מבין מדוע הם לא מתקשרים על בסיס יומי לדווח על חניה באופן בלתי חוקי, זה נכס שלהם ויש להם זכות להתלונן על כל אחד אשר משתמש בו שלא ברשותם..

אפילו אם לא יגררו את הרכב ינתן לו קנס, תמשיכו לעשות את זה עד שהנקודה תעבור.

בנקודה הזו אני על פרנציפ לא הייתי מרשה לאף אחד שקשור לעסק המדובר אפילו לפזול לכיוון החנייה שלא לדבר על להמשיך להשתמש בה.

במקרה שהמסר לא עובר ברצינות הייתי שוקל אולי איזו פצצת צינור חביבה..

:hizuk: :hizuk: :hizuk:

אבל אני הייתי משכלל את הרעיון בפצצת אטום >:D

אבל ברצינות תחשוב המשטרה או בכלל פה במדינה הזאת לא יעשו שום דבר ורק עין תחת עין יכול לעזור בנידון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, מנוע זה דבר יקר מאוד, בלי מים הוא רותח ואם לא שמים לב והמנוע רותח וננעל הוא הרוס. מזל שנזילות הם דבר די נדיר ומע' הקירור היא די עמידה, חוץ מהרדיאטור שהוא די פגיע. והכי גרוע בדליפה זה שהמנוע רותח רק אחר 10-15 דקות של נסיעה ועד שאתה שם לב בד"כ מאוחר מידי.

ובמקרה הכי גרוע פשוט תמקם כמה מאלו באיזור

landmines-in-sudan-2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חובה לפעול רק באופן חוקי, זה מה שאני הייתי עושה:

א. שם נסתרת.

ב. מביא .

ג. מצלם אותה מנקבת את הצמיגים.

ד. יום למחרת נותן לה לחנות בחניה שלי.

ה. בזמן שהרכב שלה בחניה הייתי שם עמוד כזה שנועל את החניה.

ו. משאיר את הרכב שלה נעול לאיזה יום יומיים ורק אחר כך משחרר אותו.

ז. נועל את החניה עם העמוד ככה שהיא לא תוכל יותר לחנות.

ח. עם הסרט שמפליל אותה הולך להגיש תלונה במשטרה ותביעה אזרחית.

:xyxthumbs:

לצלם ראיות אך לפני כן להחזיר לה על ההטרדות;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לכל עברייני המקלדת להרגע.

לבעיה הזו יש שני פתרונות. האחד עולה קצת כסף, השני דורש השקעה של מעט זמן ומאמץ.

פתרון ראשון: כפי שכבר נאמר, קונים בכמה מאות שקלים מחסום חנייה בצורת עמוד פלדה בריא עם מנעול. בזה נגמר הסיפור ושוכחים מהעניין.

פתרון שני: קמים בבוקר, הולכים ולוקחים עיתון (ישראל היום שמופץ בחינם מספיק טוב). מצלמים את הרכב חונה בחנייה עם העיתון. ניגשים אם התמונה לתחנת המשטרה הקרובה. לא מסכימים לזוז משם עד שהשוטר לא רשם את התלונה, אפילו אם הוא אומר שלא יטפלו בה. זה לא משנה. יש לקחת העתק מהתלונה. חוזרים על הנ"ל במשך 7-10 ימי עבודה.

לאחר מכן, אם השוטרים בתחנה לא התייאשו, ועדיין לא מטפלים בתלונה, מורידים מהאינטרנט טופס הגשת תביעה לבית משפט לתביעות קטנות. ממלאים את הטופס בפרטים הרלונטיים, וסכום התביעה יהיה כ-250 ש"ח עבור כל יום חנייה בו מישהו הלך והגיש תלונה במשטרה. מצרפים העתקים של התלונות במשטרה.

מכניסים הכל למעטפה, בתוספת דף בו כתוב "התרעה לפני הגשת תביעה", ושולחים לפוסטמה בדואר רשום עם אישור מסירה.

אם לאחר שבוע היא לא מפסיקה, מגישים את התביעה.

אין טעם בפתרונות אחרים אלא אם כן שם המשפחה שלכם הוא אלפרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה באסה , לבוא לאוטו להכניס תמפתח לדלת ולגלות שהמנעול שבור ואי אפשר לפתוח את הדלת, זה באסה,תדחוף מברג שטוח לחור של המנעול קצת תשחק עם זה שישבור את הצלינדר, מומלץ משני הצדדים שלא תוכל להיכנס לאוטו ושלום על שיראל. צלינדר לאוטו זה דבר יקר + החלפה יהיה באסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה באסה , לבוא לאוטו להכניס תמפתח לדלת ולגלות שהמנעול שבור ואי אפשר לפתוח את הדלת, זה באסה,תדחוף מברג שטוח לחור של המנעול קצת תשחק עם זה שישבור את הצלינדר, מומלץ משני הצדדים שלא תוכל להיכנס לאוטו ושלום על שיראל. צלינדר לאוטו זה דבר יקר + החלפה יהיה באסה

הפעם האחרונה שפתחתי את האוטו עם מפתח הייתה ב2003

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, אני רואה בסרטים תמיד ששופכים סוכר לתוך התא דלק.

מה זה עושה ?

כנראה שהסוכר נמס בדלק ומפריע לבערה תקינה של הדלק, מה שאולי פוגע במנוע/ יוצר פיח..

אולי יש משהו אחר שזה עושה.. זה מה שעולה לי בראש כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה לכל מי שמצא לנכון להגיב, לפחות למי מכם שהציע רעיונות פרקטיים שלא כללו מטעני חבלה מאולתרים למינהם.

תיעוד הרכב על בסיס יומיומי אינו בעיה, אבל הגשת התעוד למשטרה דווקא כן. הם לא גרים קרוב לתחנה, אין להם וכאמור הם אנשים עובדים. מהשיחה האחרונה שלי אתם (אחרי הדברים שנאמרו בארבעת העמודים הראשונים של הדיון) עולה כי התכנית כרגע היא פשוט לחסום את החניה בשרשרת באופן קבוע (החנייה בין עמודי התמיכה של הבניין). אם היא תופיע פתאום בדרישות כלשהם זו תהיה הזדמנות טובה להקליט אותה, בתקווה שתפליל את עצמה גם בעניין הנזקים או שתשמיע איומים כלשהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חומצה - פעם ראית חומצה מה עושה לרכב ?

כדאי מאוד שלא תדע .

בכל אופן .

העניין מאוד מאוד מרתיח :pissed: ששומעים על דבר שכזה .

לי היו פה ושם גם קטעים כאלו - ולכל אחד היה או היה קטע כזה בחיים .

אצלי היה פעם שהשכן היה חונה בקביעות איך שב*** שלו אלכסונים זיגזגים על 2-3 חניות .

למרות שהחניות אצלנו לא ספורות אבל יודעים כבר מי מחנה קבוע ושל מי האוטו .

קיבלתי סיבוב עליו התחלתי להחנות בדיוק איך שהוא מחנה .

אבל הסיפור אצלי יש לי 2 רכבים על שמי - אז עשיתי לו צרות :) חוסם אותו לפעמים בלילות . חונה לו צמוד צמוד צמוד עם הגרוטאה שלי - מזה צמוד ? הוא לא יכול להכניס יד לשם .

עד שהוא היתייאש ועזב אותי ומה שהכי מצחיק זה השכן מעלי שהוא אחלה ( כל עוד לא ידעתי שזה האוטו שלו - אני לא יודע מה הסיפור שלו נגדי אבל לא וויתרתי לו ) והוא ירד מזה כבר .

סיפור שני על עוד שכן שהיה חונה באופן קבוע בחניה לא שלו ולא של אפחד , רק של העיריה . זה בכלל לא חניה זה יותר כוך באמצע כמה מקומות ישיבה .

הבנ*ונה היה חוזר ב-12 בלילה (נהג מונית) מעיר את כל השכונה עם צפצופים בקולי קולות בגלל שמישהו מסכן חנה לו בחנייה שלא ולא ידע על כך שהיא "פרטית" אך רק ולו .

זה נמשך ככה לצערי כמה שנים עד שהבנאדם קיבל שכל מעט וזה מבוגר כבן 50 .

וירד מהעניין .

לגבי ווינדליז'ם אני גם נגד - אתה לא יודע אם מי אתה הולך להיתעסק אם יש לה משפחה או לא .

אבל בכל אופן אם אתה על פתיל קצר אתה חייב לבצע משהו שיראה לה או לו שגם אתה יכול ומי היא או הוא בכלל !

מה שקורה בארץ לגבי המשטרה זה ככה - שאם תתלונן והמשטרה (כרגיל ) לא עושה כלום רק למעט מקרי מוות או דברים דומים שהיא נזכרת להיתעורר שזה כבר מאוחר מידי .

אתה תבצע מסויים על אותו בנאדם שאתה רוצה להיתנקם בו .

המשטרה עם הראש המפגר שלה תחשוב שאתה זה הנזק ואותך תעצור .

מה לא שמענו מספיק על דברים מטופשים בחדשות ?! והרי כולם יודעים .

דוגמא : שבעל רפת או לא יודע מה שראה גנב שבא לגנוב לו את הפרנסה ירה בחשוד והרג אותו לצורך הגנה עצמית והגנה על הפרנסה שלו ומה המשטרה עשתה לקחה את בעל הבית ועצרה אותו . איפה ההיגיון - אבל הכל יכול להיות במצב שלנו פה .

נו אי אפשר לסמוך על המשטרה .

במקרה הזה שלטים זה הדבר הכי מגוכך שיש - כי גם ככה אנשים שמים פס על החוק אז מזה משנה מה רשום שם " כל עבריין שחוסם חנייה זו יענש , או כל המשפטים המפגרים שלהם " .

עמודים זה גם אופציה נחמדה , או לתקוע שם משהו שיחסום אותה .

לעשות משהו אבל לא לגרום נזק . - רק לעצבן את הבחורה .

אני לא יודע איך זה במצב שלו שם .

אצלי למזלי זה נגמר תוך שנה שנתיים הסיפור עם השכן ההוא המרעיש .

אבל מה אני יגיד לכם חברים כל מה שתעשו אותכם י*יינו בסוף ( המשטרה ה*בל שיש לנו בארץ חבורת פחדנים וחסרי ביצים ) .

לגבי החומצה - היה כתבה או משהו כזה בעיתון שהיה משוגע אחד בת"א שהיה שופך על רכבים חונים חומצה - זה גומר את כל האוטו - כל הצבע נראה כאילו האוטו זה תפוח אדמה מקולף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...