מעשה בהשתלטות עוינת על חניה פרטית. מה אפשר לעשות? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעשה בהשתלטות עוינת על חניה פרטית. מה אפשר לעשות?

vic07

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפותח התרד כול העמודים שמוכרים לך במחירי זה סתם קקמייקה ..

קח צינור 4צול ותכין לבד לא מסובך בכלל תחפור חור באדמה ותיצוק את הקונסטרוקציה שם עם בטון

הכוונה זה לעשות מוט שנפתח כמו טלסקופ עם חור למוט שבקצה שלו יש שייבה מרותחת וחור למנעול .. לרתח כזה דבר יעלה לך ממש לא הרבה רק לקנות תברזל ..

אני רוצה לראות מי יוציא את זה מעומק של מטר וחצי עם בטון ;D את המוט אתה יכול לעשות קצר יותר את הבית תעשה כמה שיותר ארוך שיקשה על העקירה שלו מהאדמה עם בטון וסע לשלום בהצלחה !

"תחפור חור באדמה"? מה זה נראה לך, חניה עם כביש מבוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה בארץ לגבי המשטרה זה ככה - שאם תתלונן והמשטרה (כרגיל ) לא עושה כלום רק למעט מקרי מוות או דברים דומים שהיא נזכרת להיתעורר שזה כבר מאוחר מידי .

אתה יודע, יש בדיוק סיפור מצחיק על זה.

יום אחד זוג נשוי התעורר באמצע הלילה לרעשים שבקעו מהמחסן שלהם. האישה קמה, הסתכלה מהחלון וראתה שהאור דולק. היא שאלה את בעלה אם הוא השאיר את האור והוא ענה לה בשלילה, הם הבינו מיד שיש להם פורץ במחסן. האיש התקשר למשטרה ואמר: "אני צריך שתגיעו מהר יש לי גנב במחסן". הפקידה ענתה לו: "מצטערת אדוני אך אין לנו כרגע ניידות באזור". האיש התעצבן מאוד וחשב על רעיון. לאחר 5 דקות הוא התקשר שוב למשטרה ואמר: "אני זה שהתקשר מקודם בקשר לפורץ זה כבר לא משנה יריתי בו". תוך 3 דקות הגיעו לביתו כ6 ניידות ועצרו את הגנב. הם אמרו לו: "אמרת שירית בו". והוא ענה: "ואמרתם שאין לכם ניידות באזור".

המוסר השכל: המשטרה תמיד תנסה לרדת מזה.

אבל העניין פה שלפעמים גם שהמשטרה עושה את העבודה שלה ועוצרת פושעים וכאלה בתי המשפט נותנים עונשים מצחיקים ואחרי שבוע הפושע כבר מסתובב חופשי.

אז למה לשוטר להתאמץ?

ובקשר לבעיית החניה שלך.

פעם ברחוב שלנו איזה אחד חנה בדיוק בסיבוב. מה שיצר בעיה בכניסה. בקיצור הלכו אנשים הדביקו לו מדבקה כזאת גדולה מרובעת בדיוק בשמשה הקידמית [שהוא לא יוכל לראות] אין חניה. אני מניח שלקח לו בערך חצי שעה לגרד את זה. אבל בסופו של דבר הוא לא חנה שם שוב.

תנסה גם. תדביק לה מדבקה על החלון גדולה של אין חניה.

רוב ההצעות היו באמת מצחיקות. אבל מה שבאמת רלוונטי זה או לאסוף ראיות ולהגיש תביעה. אם זה לא עוזר באמת לחסום אותה עם אוטו אחר.

או באמת להגיע למצב של נזקים כמו להוריד לה את האוויר מהצמיגים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התארד..

לי יש שכן שגם היו מחנים לו בחניה לא היה בראש שלו ופשוט שם עמוד חניה..

post-B3-L.jpg

יש כל מיני סוגים תוכל להכנס לפה

http://www.securitygate.co.il/

יש פה שפע של דברים שאפשר לעשות...

מקווה שיסתדרו !

או מחסומי חנייה..

barrier-hadar-B.jpg

תבדוק הכל יש פה מלא דברים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...