14.1.09 - שביתת תלמידים למען גלעד שליט - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

14.1.09 - שביתת תלמידים למען גלעד שליט

roo soo

Recommended Posts

אתה רוצה להראות כח ?

לך תפגין שעות עם כולם .

לשבת בבית לא יעזור לך בכלום .

אלה שבאמת רוצים לשחרר אותו עומדים עם שלטים וכו .

עלק למען גלעד שליט .

אין לי בעיה לשבת בבית .

מה שמעצבן זה שכמעט כל מי שנשאר בבית זה לא בגלל גלעד שליט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תשארו אדישים למצב!!!

צריכים להראות את הכח וההתגייסות של בני הנוער למען גלעד.

בהחלט מסכים.

אז תעשו יום מודעות ארצי בכל בתי הספר, כולל אספה של שעה עם הרצאות מסודרות בנושא מחויבות האזרח למדינה, ומחויבות המדינה לאזרח.

זה שכמה מאות אלפי תלמידים ישארו בבית לישון עד 11 בבוקר לא יזיז כלום ובטח שלא יחזיר חייל חטוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי שלפני כמה שנים היתה תקופה שהמורים שבתו כל כמה ימים, לאחר חודשיים בערך איזה מפגר אחד פירסם מודעה באינטרנט והכריז על שביתת תלמידים ארצית כמחאה :kopfpatsch: בפועל מה שקרה שכמה אחוזים מהתלמידים בארץ לא הגיעו לבתי הספר ועוד אחוז לא קטן הבריז באמצע היום. אצלנו בבי"ס כמעט כולם הגיעו ובסוף 90% הבריזו, אף אחד לא קיבל עונש אבל מי שנשאר קיבל בונוס בתעודה.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לייצנות לשמה.

נתחיל מזה שזה בכלל ב4.1 ולא ב14. דבר שני, מי שאמר לא להגיע לבית הספר זה ארגון המהפכה(שהוא זה שעושה תהפגנות על גלעד שליט וכו') ובכלל, הוא לא אמר להישאר בבית בכלל.הוא אמר שביום הזה במקום להגיע ללימודים לבוא לכיכר רבין כי יש שם הפגנה של הנוער למען שליט. יש הבדל בין לא להגיע לבצפר ולהשאר בבית כמו אידיוט(ובעצם להשתמש בשליט באופן ציני ואינטרסנטי) לבין לא להגיע לבית הספר ממקום מחאתי אמיתי וללכת להשפיע.

תוספת:

http://www.habanim.org/activity.html

הינה הפעלויות *הרישמיות* למען גלעד שליט, תעיפו מבט ב4.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטומטם, מטומטם ועוד פעם מטומטם! מה זה יתן שמישהו יסביר לי! כיאילו אין מספיק מודעות במדינה לנושא הזה..

אני מצהיר פה שכל מי שהולך לשבות, לא בגלל שהוא רוצה להבריז מהבצפר אלא בגלל שהוא באמת מאמין שיש לשביתה הזאת מטרה, הוא אידיוט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיש לו טיפת כבוד לגילעד שליט צריך ללכת ללימודים ביום הזה.

מי שיזם את זה הוא זבל-אדם חסר ערכים, חסר נשמה וחסר נפש או שכל.

אין שום קשר בין שביתת תלמידים לגילעד שליט, זה לא עושה רעש וזה לא יקדם כלום.

אתם לא רוצים ביה"ס באותו יום? תמצאו כל נושא אחר לשבות עליו.

אפילו שביתה בגלל ש"לא מוכרים מנטוס אבטיח במכולת המקומית ליד ביה"ס" תהיה יותר חכמה מזה.

איכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי גם על שביתת תלמידים ב1.1 בגלל שרוצים שיהיה לנו קריסמס.

שביתה? למה לשבות? פשוט לא באים וזהו... לנו יש מבחן בתנ,ך באותו יום אבל גם ככה יבואו 2-3 חננות

אגב לתלמידים יש זכות לשבות בכלל? (ויש להם בכלל זכויות חוץ מלהתקיים בשקט?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

כולם פה מטומטמים....... זה לא יום חופש!!!! כשרוב התלמידים במדניה לא באים לבית ספר ובאים להפגין למען ערך חשוב, זה מעורר משהו....!!!! פאק כל היום יושבים מול המחשב ולא עושים כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו כרגע במלחמה. נראה לך שמישהו שם קצוץ על עוד שביתה רבע-מאורגנת של עצלנים שלא רוצים ללמוד, משתמשים בתירוץ של "יש הפגנות" ובסוף רק עשירית ממי ש "שובת" בא להפגנות? בנוסף, חוץ מהמלחמה, מה -עוד- כבר אפשר לעשות בשביל להחזיר אותו, לזרוק את הישגי המבצע הצבאי לפח ולשחרר כמה מאות מחבלים? דבילי לגמרי. הלגיטימציה לצעד כזה אבדה ברגע שהחייל הראשון אחרי חטיפת גלעד שליט נהרג בעזה.

עם כל הכבוד, החיים של אותו חייל שבוי שווים בדיוק לחייו של כל אחד אחר.

אני בזאת מפנה אותך לפוסט שלי מהעמוד הקודם-

אז תעשו יום מודעות ארצי בכל בתי הספר, כולל אספה של שעה עם הרצאות מסודרות בנושא מחויבות האזרח למדינה, ומחויבות המדינה לאזרח.

זה שכמה מאות אלפי תלמידים ישארו בבית לישון עד 11 בבוקר לא יזיז כלום ובטח שלא יחזיר חייל חטוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לגלעד שליט, ה"שביתה" הזאת, נראת כמו תירוץ ליום חופש.

אולי מעורבים בזה אנשים עם כוונות טובות, אבל מתוך כמליון תלמידים בוגרים, כמה אתם חושבים שבאמת יצאו לרחובות, או יעשו משהו כדי לקדם את הנושא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט חבורה של ילדים, שאולי הגיעו מכוונה נכונה, אבל אין להם מושג מה הם עושים.

בתכלס אף אחד לא יבריז, אולי 1% אחד מאלו שהצטרפו לעצומות.

בנוסף, זה לא יזיז למדינה, כי גופים הרבה יותר חזקים לוחצים עליה לשחרר את גלעד, וזה לא שהיא לא עושה כלום בנידון, היא עושה, החמאס פשוט לא רוצים לשחרר אותו.

זה לא כמו בלבנון שהחיזבאללה רצו משהו בתמורה ואנחנו לא רצינו להביא, החמאס פשוט רוצים להשאיר אותו לעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...