14.1.09 - שביתת תלמידים למען גלעד שליט - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

14.1.09 - שביתת תלמידים למען גלעד שליט

roo soo

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד סיבה לא לבוא לבצפר.

בטח כל המורים יתקעו מבחן על היום הזה, ונהיה חייבים לבוא.

האמת מסכים איתם, כל חודש התלמידים מוצאים משהו חדש לעשות ממנו שביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חס וחלילה תצליחו להלחיץ את הממשלה (מה שמאוד לא סביר) תגרמו לכניעה מבישה לחמאס ושחרור מאות אסירים מסוכנים + תבטיחו חטיפות נוספות בהמשך. עם כל הכבוד, לכו על השביתה של הקריסמס. אני אף פעם לא הגעתי לבי"ס ב-1.1 ואף אחד לא עשה לי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי גם על שביתת תלמידים ב1.1 בגלל שרוצים שיהיה לנו קריסמס.

זה שביתה על הסילבסטר כי התלמידים היהודים, הישראליים רוצים יום חופש ביום הזה.. טוב נו :nixweiss:

אני בכל מקרה לא בא באותו יום, כמו בכל שנה, אבל זה לא קשור לסילבסטר, פשוט יש כ"כ הרבה תלמידים שלא באים אז אני עולה על הגל (זה מסומן אח"כ כחיסור מוצדק אאל"ט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי ביום של הקריסמס לא באו 30 תלמידים מתוך 40 בכיתה.. אז שחררו אותנו :jump:

ולפי דעתי זה יכול לעזור לעשות שביתת תלמידים כי תאמינו לי אם החאמס היה יכול לחטוף חיילים הוא היה עושה את זה מזמן!!..

אז זה כן יעזור ואל תגידו שהם רק יחתפו עוד כי הם היו חוטפים גם עכשיו עוד ואחרי שגלעד יחזור הבייתה צה"ל יגביר את ההגנה שלא יחטפו או יעשה משהו על מנת שלא יחטפו עוד.. כי תאמינו לי שלהגביר הגנה זה פחות יקר מאשר להחזיר בן הבייתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים מעצבנים, קופצים על כל הזדמנות ושטות לעשות "שביתה".

גלעד שליט כבר מזמן הפסיק להיות חייל חטוף, והפך לטרנד. הממשלה לא שמה קצוץ על שביתות מפגרות של תלמידים, ולמערכת החינוך אין קשר בגרוש לכל העניין הזה.

גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מה קשור שביתת לימודים לגילעד שליט....למה שלא תעשו יום לימודים מיוחד לכבוד גלעד שליט... יום מתמטיקה מוגבר לכבוד גלעד שליט...... אם אתם לא רוצים ללמוד אל תלכו ללמוד, לפחות תכבדו את הבחור שיושב בצינוק אצל החמאס ואל תנצלו לרעה באופן ציני את הישיבה שלו בשבי האויב לצרכים המפונקים שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שביתה על הסילבסטר כי התלמידים היהודים, הישראליים רוצים יום חופש ביום הזה.. טוב נו :nixweiss:

אני בכל מקרה לא בא באותו יום, כמו בכל שנה, אבל זה לא קשור לסילבסטר, פשוט יש כ"כ הרבה תלמידים שלא באים אז אני עולה על הגל (זה מסומן אח"כ כחיסור מוצדק אאל"ט)

אצלי ביום של הקריסמס

רק בשביל לדייק, מה שכולנו חוגגים זה שנה אזרחית חדשה

ולא חריסמס או סילסבטר שתלוי בזרם בנצרות מתקים שבוע לפני או אחרי התאריך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...