טואלטין או טואלטין ? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טואלטין או טואלטין ?

KoM

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היא לא תעבור את ה 128 כי צרבו בקושחה של המעבד שמעבר לזה הוא פשוט לא ידלק (ואז הלוח יעלה במצב בטוח)

כדי ליצור חייץ בן הסלרון לפנטיום 3 טואלטין.

דן

כרגיל את מזבל לאנשים את המח ע"פ המסקנות שאתה מסיק מהניסיות הכושלים שלך לנסות דברים במחשבים שלך.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את'לון, התוכל להתחבר לאי סי קיו יש לי דברים לדבר איתך...

אז תכלס לקנות 1000 טואלטין ?

טוב, 10 דקות על השעון אני שם, אני פשוט צריך להתחבר לאיסי קיו ממחשב אחר, שאני צריך לפרק ממנו כמה דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר טרניסטורים ? LOL..

לא יודע אני חייב להתיעץ איתכם, כי חשוב לי מאד באס גבוהה !

הוא לא נראה לי מדבר על טרנזיסטורים, אלא על הנגדים שיש בתחתית המעבד...

בכל מקרה, למה אתה לא עולה מולי באי סי קיו, הדלקתי את הקבר המשני שלי במיוחד בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את'לון, ראיתי שאתה קצת מבין בסטפינג, אז עם מה יהיה לי יותר סיכוי להתקרב ל-133 ? 1000 ? 1100 ? או אולי ה-1200 מוכן לזה ?

אני היית הולך על ה1100 או ה1200. ה1100 אולי נותן מכפלה נמוכה, אבל אתה עלול להקבר עם סטפינג די ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר טרניסטורים ? LOL..

לא יודע אני חייב להתיעץ איתכם, כי חשוב לי מאד באס גבוהה !

הוא לא נראה לי מדבר על טרנזיסטורים, אלא על הנגדים שיש בתחתית המעבד...

בכל מקרה, למה אתה לא עולה מולי באי סי קיו, הדלקתי את הקבר המשני שלי במיוחד בשבילך.

התבלבלו לי המילים.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. קובי ידידי.

נכון לעכשיו.. עזוב אותך את כל החרטבונה הזאת שלהם.. (לא מזלזל.. :)

פשוט למעבדים הללו יש סטפינג אחד בשוק.. ולא משנה כמה נבכה.. זה המצב.

לכן את צריך להצטייד במעבד עם מהירות באס נמוכה, ומכפלת גבוהה כמה שיותר, ככה מבחינה חישובית האוברקלוקינג יהיה הכי אפקטיבי.

ההגבלה של הליבה של הטואטלין או הסלרון 2, (שזאת בעצם אותה הליבה בדיוק) היא זהה ועומדת על 1.4ג'יגה.

כלומר, יש לך סיכוי טוב להגיע לשם.. מכיוון שאינטל מגיעה לשם עם אותו סטפינג לכל אורך הליין.

עכשיו תסכור שהליבה שלהם לא פולטת הרבה חום, (מניסיונך עם מעבדי 3) הליבה לא שונתה משמעותית מלבד שיטת ייצור שירדה ל0.13 מיקרון.. מה שמקטין את פליטת החום! ואת צריכת החשמל... שני דברים שנותנים לך גישה .. למהירויות גבוהות יותר... מכיוון שגם המתח הבסיסי הונמך ויש לך יותר מרחב... לברוח אליו. אם המעבד נחנק.

בכל מקרה:

פנטיום 3 1133..... מעל זה.. יהיה מיותר

סלרון מעל 1A... מעל זה כבר יהיה מיותר...

כמובן אבל שזה הכל תאורטי.. וצריך לבדוק נסיון מעשי של אנשים. אבל בעיקרון .. לרוב המעבדים צריכה להיות את אותה יכולת.. לעבור את ה1300+.... כך בחשבון שאתה לא משתמש בקירור סטנדרטי.

נ.ב הפנטיום 3 טואטליין, 1100 מתחמם במעט יותר מהסלרון... בגלל קאש כפול שפולט המון המון חום.

בגלל זה גם הסלרונים יותר קלים לאוברקלוקינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. קובי ידידי.

נכון לעכשיו.. עזוב אותך את כל החרטבונה הזאת שלהם.. (לא מזלזל.. :)

פשוט למעבדים הללו יש סטפינג אחד בשוק.. ולא משנה כמה נבכה.. זה המצב.

לכן את צריך להצטייד במעבד עם מהירות באס נמוכה, ומכפלת גבוהה כמה שיותר, ככה מבחינה חישובית האוברקלוקינג יהיה הכי אפקטיבי.

ההגבלה של הליבה של הטואטלין או הסלרון 2, (שזאת בעצם אותה הליבה בדיוק) היא זהה ועומדת על 1.4ג'יגה.

כלומר, יש לך סיכוי טוב להגיע לשם.. מכיוון שאינטל מגיעה לשם עם אותו סטפינג לכל אורך הליין.

עכשיו תסכור שהליבה שלהם לא פולטת הרבה חום, (מניסיונך עם מעבדי 3) הליבה לא שונתה משמעותית מלבד שיטת ייצור שירדה ל0.13 מיקרון.. מה שמקטין את פליטת החום! ואת צריכת החשמל... שני דברים שנותנים לך גישה .. למהירויות גבוהות יותר... מכיוון שגם המתח הבסיסי הונמך ויש לך יותר מרחב... לברוח אליו. אם המעבד נחנק.

בכל מקרה:

פנטיום 3 1133..... מעל זה.. יהיה מיותר

סלרון מעל 1A... מעל זה כבר יהיה מיותר...

כמובן אבל שזה הכל תאורטי.. וצריך לבדוק נסיון מעשי של אנשים. אבל בעיקרון .. לרוב המעבדים צריכה להיות את אותה יכולת.. לעבור את ה1300+.... כך בחשבון שאתה לא משתמש בקירור סטנדרטי.

נ.ב הפנטיום 3 טואטליין, 1100 מתחמם במעט יותר מהסלרון... בגלל קאש כפול שפולט המון המון חום.

בגלל זה גם הסלרונים יותר קלים לאוברקלוקינג.

אתה מוכן לקרא את מה שאני כתבתי?

אתה עשית פרפרזה למה שאני כתבתי.

בכל מקרה, לך היה פעם 3 700 CBO שהייתי מריץ ב1000 או ניסית לעבור איתו את האלץ נכון?(זה בסיידר, אני מכיר אותך והייתי אצלך גם פעם בבית, אולי אתה לא זוכר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי... וגם הצלחתי.

מתי היית אצלי בבית?

לפני הרבה זמן,אגב הכונן 6.4 שקניתי ממך בזמנו עדיין חי ובועט, למרות שזה WD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...