• מי אנחנו?

  שלום אורח/ת!

   
  שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

  החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

  לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

efod26

מיון מערך חד ממדי (C)

10 תגובות בדיון זה

מה הדרך הכי טובה למיין מערך חד ממדי לפי סדר עולה בעזרת מערך עזר,

יש לי את הרעיון אני לא מצליח ליישם אותו..

בבקשה הלפ... :s05:

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב אחי, יפה שאתה ער בשעה כזאת,

זה הפתרון שלי לפני שקראתי את שלך, יש משו ליעל פה?

double sort (double a[N])
{
int i ,j;
double temp;
for (i = 0; i < N-1; i++)
{
for (j = 0; j < N - i -1; j++)
{
if (a[j] > a[j+1])
{
temp = a[j];
a[j] = a[j+1];
a[j+1] = temp;
}
}
}

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הפתרון שלך הוא בדיוק bubble sort. הדבר היחיד שאפשר לייעל הוא שאם באיטרציה כלשהי של הלולאה החיצונית (הלולאה של i) לא היה שום שינוי במערך, אז אפשר להפסיק את המיון.

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חשבתי על רעיון שבו אולי הייתי חוסך איטרציות בלולאה, לבנות מערך עזר שלשם יכנס על פעם הערך המינימלי

האם אפש רליישם את זה בצורה יעילה יותר ממיון בועות?

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נתתי לך כבר לינק למיון היעיל ביותר.

(יש מיונים שהם יעילים יותר, אבל הם מסתמכים על הנחות מסויימות על המערך)

כאמור, במקרה של מיון בועות או מיון בחירה, מערך עזר לא ממש יעזור לך, כי בסופו של דבר תעשה פחות או יותר אותו מספר איטרציות.

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שניצל שאלה לי אליך: האם מיון ערימה (HEAP SORT) לא אמור להיות יעיל יותר? אני יודע ששניהם זה nlogn אבל אם אני לא טועה מיון ערימה יעיל יותר מבחינת מצב גרוע.

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Quicksort is typically somewhat faster, due to better cache behavior and other factors, but the worst-case running time for quicksort is O(n2), which is unacceptable for large data sets and can be deliberately triggered given enough knowledge of the implementation, creating a security risk. See quicksort for a detailed discussion of this problem, and possible solutions.

Thus, because of the O(n log n) upper bound on heapsort's running time and constant upper bound on its auxiliary storage, embedded systems with real-time constraints or systems concerned with security often use heapsort.

צדקתי.

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הרבה מימושים של std::sort עוברים ל-heapsort כאשר הרקורסיה עמוקה מדי, או ל-insertion sort כאשר N קטן מאוד (נניח 16).

תמיד צריך לזכור שהמיון היעיל ביותר תלוי בסוג הנתונים הממויין. quicksort הוא זוועה על רשימות. אבל לפחות הוא שתי שורות ב-haskell :)

0

שתף דיון


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

 • חדשות אחרונות

 • תגובות חדשות בפורומים

  • אכן. לא יודע כמה אוברקלוק תצליח לעשות בקומבו, זה לוח עם יכולות כמעט אפסיות. גוף קירור סביר בכל מקרה יהיה ה-Arctic Freezer 13 המעולה.  
  • לא צריך להיכנס לפאניקה. אבל אני מסכים שחוסר היכולת לגשת להוציא ולהחליף את הסוללה מביא איתו לא רק פגיעה בפונקציה נחוצה(אפשר להתווכח על כמה), אלה גם חוסר היכולת לתפוס בזמן בעיה שיכולה להוביל לאסון. מבחינה צרכנית יצרני סמארפונים רבים ובראשם אפל, פועלים בעוינות של ממש בהחלטות השיווקיות שלהם בהנדסת מוצרים. זה התחיל בבטריות שתוכננו מראש להתקלקל בגמר האחריות בIPOD הראשון, מעשה שגרר תביעת ענק נגדם ולימד אותם לקח(שאם בונים בטריות להתקלקל אחרי זמן מסויים, שזה יהיה לפחות שנה אחרי שהאחריות נגמרת). המשיך בהחלטת יצרניות לא מעטות להסיר(או לא להכניס) כרטיס הרחבת זיכרון למכשירים כדי שלקוחות יקנו וישלמו מראש על דגמים עם זיכרון גדול יותר(במחיר פרמיום על מעט הזיכרון הנוסף שהיה עולה רבע בכרטיס הרחבה), וגם כדי שלקוחות ירגישו צורך לשדרג מכשיר מוקדם יותר כי צרכי השימוש בזיכרון שלהם גדלו, וגם כי חלק מהחברות רוצות שלקוחות יעשו שימוש באחסון הענן שהם מציעות. והגיע גם להחלטה לא לאפשר החלפת בטריה כדי שללקוחות שישארו עם המכשיר כמה שנים תהיה עוד סיבה להחליף למכשיר חדש. או לכל הפחות לייצר עוד הכנסות למעבדות הרשמיות שלהם.   הגישה הזאת למנוע מצרכנים פיצ'רים בסיסיים ששילובם במכשיר עולה גרושים!(אולי רבע דולר), היא אותה הגישה האנטי צרכנית והמרושעת שאפל מובילה מאז המצאת הIPHONE ועד היום. לא יודע מה המצב כיום, אבל במשך המון דורות לא היתה אפשרות להעתיק קבצים בBLUETOOTH בין/עם המכשירים שלהם. למה? כדי שלא יוכלו לשתף רינגטונים וכל מיני דברים עליהם אפל רוצה לעשות כסף. וזה רק קצה הקרחון.   בגלל זה באפל קוראים להסרת ההגבלות מהמכשיר "JAIL BREAK". כי אפל יצרה "כלא" ללקוחות שלה.   אך בANDROID בה לא נעשו החלטות מגבילות כל כך משיקולים מרושעים, פתיחת המכשיר לאפשרויות נוספות נקראת ROOT(לרדת לשורש).   כבר שנים שאני מנסה להוביל קו צרכני נגד היצרניות שעוברות את שני הקווים האדומים האלו. מניעת שימוש בכרטיסי הרחבת זכרון. אי אפשרות החלפת בטריה.   אין את שתי או אחת אפשרויות אלו? אל תקנו את אותו הדגם. יש יצרן שנוטה לעשות זאת ברוב הדגמים שלו? החרימו את היצרן לגמרי.   בכל סקירה של מוצר, שימו לב למפרט. אם אין את שני הדברים הבסיסיים הללו, תביעו בתגובות את אכזבתכם. התנהגות זו של היצרנים לא רק מאכזבת את הצרכנים, היא נבזית ומגעילה וברטרופרספקטיבה אפילו מרושעת.  
  • מחר יתבעו כל אם שתתפור לבן שלה תחפושת סופרמן. מילא זה, אתם יודעים שעד לאחרונה הם גם תבעו כל סרט בו חוגגים ושרים היום יום הולדת? שיר שהמציאה מורה לילדים/גן בסוף המאה ה19!!!!!!!! שאני די בטוח שרק רצתה לעשות לכולם שמח, ומעולם לא חשבה למנוע את השיר מאף אחד או לגבות מכולם כסף על כך עד סוף הדורות. במקרה! היא הוציאה ספר הכולל שירי ילדים, ובתוכו הכניסה כמה שירים שכתבה והשתמשה בגן במשך השנים. כותבת השיר כבר לא בחיים 100 שנה. חברת ההוצאה של הספר השתלטה על הזכויות אותם קנו הלאה כל מיני שהמשיכו לדפוק קופה קרוב ל100 שנה.   לא מזמן חברת WARNER הגיעה להסדר בתביעה נגדם ושילמה 14 מיליון דולר! והסכימה להחזיר את זכויות השיר לציבור. הערכות הרווחים שנעשו עד היום מהשיר הם בסביבות ה50 מיליון דולר. הערכות הרווחים שהיו צפויים מהשיר ב15 שנים הבאות הם בסביבות 15 מיליון דולר. http://www.hollywoodreporter.com/thr-esq/warner-music-pays-14-million-863120   שתבינו איזו שחיתות אינסופית מתרחשת בנושא "זכויות" "היוצרים" בארה"ב. אם לא התביעה שהובילה להחזרת זכויות היוצרים לציבור ממש לאחרונה, הם היו יכולים לתבוע אותכם על העלאת סרטון יום הולדת בו שרתם את השיר.
  • במידה וזה יתפס במכס המוצר יגיע למשרד התקשורת והם ישלחו לך מכתב שבו הם אוסרים לייבא ראוטר שמשדר בתדר 5GHZ וידרשו להשמידו או להחזיר אותו למוכר.
  • שקט וזול זה בדרך כלל האנטק P100 שעולה היום פחות מ-400 שקלים.