הערה על ספקי סיסוניק - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הערה על ספקי סיסוניק

Radeon38

Recommended Posts

M12 II - הכי שקט שיש עד שמתחיל לסחוט אותו

סיילנסר - שקט במידה מסויימת ומתחיל להרעיש מעל הספק מסויים (אבל גם ככה המאוורר של הכרטיס מסך מרעיש אז מי שם לב :P) חברים אני רוצה כרטיס

קולמסטר - עדיין לא יצא לי לחפור כל כך עליו - ראיתי שיש 600W במחיר לא רע.

השקטים ביותר זה האנרמקס והקולרמסטר סיילנט פרו עד רמה גבוהה מאוד של צריכה.

אם אתה מתכוון לעשות לאופטרון אז הצריכה שלו יכולה להגיע בקלות לצריכה של ה 6400X2 כשבמאמץ (כרטיס מסך ב IDLE) המערכת תגיע ל 316 וואט ויותר, תוסיף לזה את העובדה שה 4870 צורך כ 15 וואט יותר ב IDLE מהכרטיס בביקורת..

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/phenom-x3-8750_11.html#sect0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוברקלוק זה לא התכנון.

כי אני לא צריך לסחוט ביצועים ממחשב שגם ככה מספק אותי מעל ומעבר.לי חשוב עבודה חלקה ושקטה.

(אני מספיק מטורף לקנות בקר לכוננים קשיחים ב 1700 שקל..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי בעבר ואמרו לי שזה מסוכן אבל אני שואל שוב.

האם אין אפשרות לקנות ספק כלשהו, נניח SEASONIC ET 500W ולהוסיף לו מאוורר שקט, נניח SCHYTE S FLEX או S12 ?

פשוט להחליף את המאוורר הקיים במאוורר טוב יותר, שייתן זרימת אוויר טובה, בערך 1200 סיבובים לדקה או 1900 סיבובים לדקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה לגבי הסיילנסר של

עריכה : אנרמקס איזה ??

ליברטי ? מודו ??

יש מבחר.ועד כמה שידוע לי הערך שלה דיי ירד בפורום לאחרונה.ולא ממליצים עליה כל כך.

מה זה Noisetaker ??

והתקן PRO82 פלוס אומר משהו חדש יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה לגבי הסיילנסר של OCZ

עריכה : אנרמקס איזה ??

ליברטי ? מודו ??

יש מבחר.ועד כמה שידוע לי הערך שלה דיי ירד בפורום לאחרונה.ולא ממליצים עליה כל כך.

מה זה Noisetaker ??

והתקן PRO82 פלוס אומר משהו חדש יותר ?

תקראו בעיון פה: http://www.silentpcreview.com/article699-page1.html

מידע מפורט וברור יותר מזה לא תמצאו בכל הקשור לרמת שקט - רק אל תתעצלו ותקראו עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שזכרתי, זה מה שהם רושמים על הזלמן:

Based on the Fortron Green but with a better quality fan, this is the quietest from Zalman yet. Pretty high efficiency, good cooling, and low noise to >200W load on our test bench make it a reasonable alternative to other top quiet recommendations

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט מרתק.

לפי הסולם שלהם האנרמקס החדש שקט מאד

Enermax Modu82+ 625W

7+

9-

First Enermax to be ranked #1, offers modular cabling, extremely high efficiency, excellent electrical performance, and acoustics that are incrementally but audibly quieter than the rest of the best. Reviewed. March 2/08.

9 זה קרוב לשקט מוחלט שזה 10

אבל הם מציינים שהם לא מצאו שום מידע על המאוורר שלו והוא ממותג תחת השם "אנרמקס" כלומר הוא יכול להיות ג'נרי לחלוטין

וזה מחשיד.

עריכה :

האם ה525 פרו או המודו יכול להחזיק יותר מכרטיס מסך אחד (לדוגמא כרטיס מסך לעבודה כמו ה wildcat 800 ) בנוסף ל 4870.

לפי העלויות התקציב שלי מגביל אותי ל 525.אני רוצה לנסות לעבוד עם שני הכרטיסים במקביל ללא קשר בינהם.האם הספק הזה יוכל לעמוד בזה?

האם הוא יתאים לעבודה עם יותר מ 3 כוננים קשיחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים אני אצטרך עוד להגיד שסדרת ה 82+ של אנרמקס וסדרת הסיילנט פרו של קולרמסטר הן הסדרות השקטות ביותר היום עד שהאסימון ירד?

אין הבדל בין הפרו למודו מלבד המודולריות. לגבי המאוורר, תסמוך על אנרמקס שהמאווררים שלה לא "גנרים" . עד היום לא הלך לי אף מאוורר באף ספק של אנרמקס למרות שיש לי כאלו (בבית ובחוץ) שעובדים שנים. חוצמזה, שאם הולך אחד, יש לך יבואן שמטפל בבעיות האלו מיידית.

אני חושב שהפרו 82 525 היא אחת הקניות הכי טובות שיש היום, במיוחד כשהוא נמכר בחנויות מסויימות מתחת ל 500 שקל עם אחריות יבואן רשמי של 5 שנים.

למשל:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3842

ואם אתה רוצה סימוכין נוספים מלבד SPCR קרא את זה:

http://www.anandtech.com/casecoolingpsus/showdoc.aspx?i=3270&p=14

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת כבר את זה -

ועניין השקט כבר למדתי מהאתר אבל הם מציינים את זה רק לגבי ה 620.כרגע אני רוצה לדעת את עניין העומס.

עדכנתי\ערכתי את ההודעה כדי לא לעשות הקפצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש קראת. אם תקרא את העמוד לפני האחרון באנאנדטק אז תבין שהפרו 525 אפילו שקט יותר מהמודו 625.

ה 800 שהזכרת נראה מפלצת לא קטנה. לפי האתר של 3DLABS הוא דורש 150 וואט. מה שאומר שיש לך נניח 130 וואט מהמעבד, 130 מה 4870 ועוד 150 מהכרטיס הזה (אם בכלל יעבדו ביחד מבחינת דרייברים). סה"כ 410 וואט רק מהמעבד והכרטיסים שזה אומר 35 אמפר כשהספק מסוגל לתת 40 על ה 12 וולט.

אם מה שקראתי נכון, לגבי ה 150 וואט זה יהיה גבולי לטעמי. יחזיק? אני מאמין שכן. ראיתי מערכות עם QUAD באוברקלוק ושני 4870 ב CF שליברטי 620 (רק 36 אמפר מוצהר על ה 12 וולט) מחזיק. שקט? ממש לא בטוח לאור העומס. אני חושב שהייתי הולך על ספק חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהוא מפלצת.אני החלפת מארז בשבילו.הוא במימדים של ה 8800GTX בערך.

הבעיה שאני לא בטוח שהלוח שלי יכול לעבוד יחד עם שניהם.מבחינת מקום אין בעיה.אם שני הכרטיסים לוקחים את רוב ההספק מה נישאר לכוננים הקשיחים??

לפני פתיחת התר'ד הזה תיכננתי על ה POWER AND COOLING 610 שנמכר עכשיו ללא אריזה BULK ב 490 .אבל כרגע אחרי מה שלמדתי אני לא

ממש רץ לקנות אותו.

רק ה 625 יתאים למערכת אבל הוא חורג לי מהתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 610 יחזיק בלי בעיה רק שלא יהיה ממש שקט.

לא תהיה בעיה עם הכוננים שכן חוץ מה 410 יש לך עוד 115 וואט ואנרמקס עומדת במה שהיא מצהירה. הפיק גבוה יותר. כמו כן, זה לא ששני הכרטיסים יהיו בו זמנית בעומס מה שיחסוך לך עוד כמה אמפרים טובים. לפי הגרפים באנאנד הספק בעומסים האלו עדיין אמור להיות מתחת ל 20 דציבל שזה עדיין מאוד שקט, אבל אני לא ממש בטוח שזה יהיה הקייס בשטח. יש גם את עניין החום במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צודק

הרי לא משחקים ועובדים בו זמנית ;)

אני לא אפעיל את שניהם ביחד כי אני לא חושב שזה נחוץ.כל פעם תוכנה יעודית ל 800 או משחק לכמה זמן עם ה 4870.השאלה איך אפשר לבחור את מי

להפעיל כדי לא להעמיס סתם (האם אפשר לנטרל כל פעם במנהל התקנים של ועם מתג חיצוני לחבר למסך מה שעובדים באותו רגע?)

כי חוץ מהכרטיסים יש לי תכנון של 2 כוננים 10K ו2 כוננים אחד טרה או 750

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...