מבקש המלצה על קניית כרטיס מסך VisionTek Radeon HD 3870 X2 1GB 512-bit GDDR3 pcie - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה על קניית כרטיס מסך VisionTek Radeon HD 3870 X2 1GB 512-bit GDDR3 pcie

azr_nec

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח

הספק יעלה לי באופן משמעותי את התקציב..........

יש לך המלצה על ספק?

דרך אגב, אחד המגיבים קודם, העיר שהספק צריך 34A ב- 12V ושלי נותן רק 20A.

שלך מספק 30A ב-12V

פשוט יש לו מסילה 12V כפולה, ה-20A זה נתון למסילה בודדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרטיס דומה רק לא באוברקלוק ( HIS 3870X2) ולפניו היה לי Gigabyte 9800GX2 שנישרף כניראה והאחריות לא כיסתה.

ואני מוכרח לציין שאני לעולם לא חוזר ל- nVIDIA !

בכול מיקרה ה- 3870x2 הוא כרטיס מדהים ! ואני מאוד מרוצה ממנו והוא מתפקד מדהים על ה30 אינץ של .

ה- 1GB בGTA מאוד משמעותי !! לחבר שלי יש 4870 עם 512 ורואים את ההבדל בפרטים של העיר וגם במשחקים אחרים כמו FALLOUT3.

אני בכלל לא מאמין שמשהו פה בכלל דיבר על 4850 ברזולוציות האלו ...

הכרטיס הזה ניראה מדהים ! הבעיות של הכרטיסים הללו זה חום . והקירור של הכרטיס הזה הוא מהטובים שראיתי ועוד באוברקלוק !

מחיר נדיר את שלי קניתי בכמעט 3000 שקל שרק יצא. הייתי קונה בעניים עצומות, חבל שאין לי עוד חיבור בלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כרטיס מדהים ולא נעליים, אתה לא אובייקטיבי בכלל.

ויש לו 2X512MB ולא 1GB לכל ככה שהוא לא שונה בזה מה - HD4870 שחזק ממנו משמעותית ברוב המוחלט של המשחקים.

גם בהשקה נראה לי הוא עלה פחות מ - 3K ואם קנית במחיר הזה עשית שטות גדולה, בכל מקרה לא על זה הדיון פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כמעט זהים בביצועים רק שב- מופיע לי 1GB .. מעניין למה ?? ולחבר שלי יש 4870 וDISTANCE של העיר מוגבל יותר ומפיע לו רק 512 בGTA.

אבל מדובר פה בהצעה יפה ואולי אפשר גם לרדת במחיר ?

בכול מיקרה כול אחד נהיה כאן מומחה ועוד בברוטליות. :kopfpatsch:

טוב שלא שלכתם אותו לקנות paystation 3 וזהו.

אני מדבר מהנסיון האישי שלי ואני חושב שמדובר בקניה טובה סך הכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...